Ceník poštovného:

PPL ČR standardní balík 99 Kč
PPL ČR větší karosářské díly 280 Kč
PPL SK 270 Kč (9,99 €)
+ DOBÍRKA 30 Kč
--------------------------------------------
ČESKÁ POŠTA balík na poštu 140 Kč
ČESKÁ POŠTA balík do ruky 150 Kč
ČESKÁ POŠTA nadrozměrný balík 300 Kč
+ DOBÍRKA 35 Kč


Brzdový kotouč (MINTEX) - MDC1718 
Hledání dle typu vozidla: Hledat díly na vozidla ŠKODA Hledat díly na vozidla VOLKSWAGEN

Celková cena: 0,- Kč

VSTOUPIT DO KOŠÍKU

Počet položek: 0

Brzdový kotouč

Brzdový kotouč

  • Kód zboží: MDC1718
  • Výrobce: MINTEX
  • Cena s DPH: 1914,- (74,56 €)
  • Cena bez DPH: 1.581,82 Kč
  • Dostupnost: Na objednání, do 24 hod na prodejně
Ceník poštovného

NOVÝ DÍL

Brzdový kotouč

Parametry:

typ brzdoveho kotoucevnitřně ventilováno
průměr v mm345
sila brzdoveho kotouce v mm30,0
vyska ( v mm )49,7
počet děr v brzdovém bubnu05/10
Doplňující výrobek/info 2bez náboje kola
Doplňující výrobek/info 2bez sroubu vozidloveho kola
minimalni tloustka (v mm)27,0
Kruhový vyvrt ? 2 [mm]112,0
Centrovaci prumer [mm]65,0
hmotnost ( v kg )12,2
Delka baleni [cm]39
Sirka baleni [cm]37,5
Vyska baleni [cm]6,5

Alternativní produkt ke kódu 1K0615301M jiných výrobců:

MAXGEARCena od 1104,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
MEYLECena od 1327,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
MEYLECena od 1351,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
ZIMMERMANNCena od 1583,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
SBSCena od 1725,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
BOSCHCena od 1820,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
TRWCena od 1932,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
TEXTARCena od 1947,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
ZIMMERMANNCena od 2262,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
ATECena od 2305,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
BOSCHCena od 2610,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
ATECena od 2788,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně

Pokud si nevíte rady s výběrem zboží, kontaktujte nás telefonicky: 596 015 634
nebo e-mailem: eshop@autorykl.cz. Pokud nám sdělíte VIN kód (číslo karoserie) a bylo-li vozidlo vyrobeno po roce 2000 (!), prověříme zda-li Vámi objednaný díl patří do Vašeho vozu.


Zpět

Referenční kódy:

A.B.S.09A20110
A.B.S.09A20111
A.B.S.09C89211
A.B.S.17559
A.B.S.17559OE
APEC brakingDSK2473
ATE430115
ATE530115
ATE24013001151
ATE24033001151
AUDI1K0615301AB
AUDI1K0615301M
AUGROS5290142P
BELACOBDI1330
BENDIX562239B
BENDIX562239BC
BLUE PRINTADV184311
BORG & BECKBBD5755S
BOSCH0986479204
BOSCH0986479B87
BREMBO09A20110
BREMBO09A20111
BREMBO09A20114
BREMBO09A2011X
BREMBO09C89211
Brake ENGINEERINGDI956251S
CAR1421025
COMLINEADC1469V
COMLINEAND6505
DELPHIBG9952
DONPCD12831
FEBI BILSTEIN34254
FERODODDF15041
FERODODDF1504C1
GALFERB1G23001151
GIRLING6043505
HELLA PAGID355109531
HELLA PAGID355109541
HELLA PAGID355121271
HELLA PAGID355122602
HELLA PAGID355127981
HELLA PAGID8DD355109531
HELLA PAGID8DD355109541
HELLA PAGID8DD355121271
HELLA PAGID8DD355122602
HELLA PAGID8DD355127981
ICER78BD40831
JURATEKVAG142
JURID562239J
JURID562239JC
JURID562239JC1
KAWE679110
METZGER6110465
MEYLE1155211010PD
NATIONALNBD1330
NK204786
NK314786
NK344786
OPTIMALBS8450
OPTIMALBS8450C
PAGID54206
PAGID54206HC
PAGID54206PRO
QUINTON HAZELLBDC5575
REMSA679110
ROADHOUSE679110
SEAT1K0615301AB
SEAT1K0615301M
SKODA1K0615301AB
SKODA1K0615301M
TEXTAR92120600
TEXTAR92120603
TEXTAR92120605
TRWDF4350S
VALEO197197
VW1K0615301AB
VW1K0615301M
WOKINGD679110
ZIMMERMANN100330100
ZIMMERMANN100330120
ZIMMERMANN100330152
ZIMMERMANN100330170
ZIMMERMANN100330172
ZIMMERMANN100330175
sbs1815204786
sbs1815314786
sbs1815344786

Použití:

ZNAČKA/TYP/MODEL VOZIDLAOD ROKUDO ROKUKWHPCCM
AUDI A3 (8P1) 1.4 TFSI09.200708.2012921251390
AUDI A3 (8P1) 1.8 TFSI11.200608.20121181601798
AUDI A3 (8P1) 2.0 TFSI09.200408.20121472001984
AUDI A3 (8P1) 2.0 TFSI quattro09.200408.20121472001984
AUDI A3 (8P1) 3.2 V6 quattro07.200305.20091842503189
AUDI A3 (8P1) S3 quattro02.200708.20121882561984
AUDI A3 (8P1) S3 quattro11.200608.20121952651984
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.4 TFSI09.200703.2013921251390
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 FSI09.200406.20081101501984
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TFSI09.200403.20131472001984
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TFSI quattro09.200403.20131472001984
AUDI A3 Sportback (8PA) 3.2 V6 quattro09.200405.20091842503189
AUDI A3 Sportback (8PA) S3 quattro06.200803.20131952651984
AUDI A3 Sportback (8PA) S3 quattro07.200803.20131882561984
SEAT LEON (1P1) 2.0 Cupra R09.200912.20121952651984
SEAT LEON (1P1) 2.0 TFSI11.200605.20111772401984
SKODA SUPERB II (3T4) 3.6 FSI 4x411.200805.20151912603597
SKODA SUPERB II kombi (3T5) 3.6 V6 4x410.200905.20151912603597
VW CC (358) 3.6 FSI 4motion11.201112.20162203003597
VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 FSI03.200605.20081101501984
VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TFSI03.200608.20151472001984
VW EOS (1F7, 1F8) 3.6 V605.200911.20101912603597
VW GOLF V (1K1) 2.0 GTI10.200402.20091472001984
VW GOLF V (1K1) 3.2 R32 4motion11.200511.20081842503189
VW GOLF VI (5K1) 1.2 TSI05.201011.201263861197
VW GOLF VI (5K1) 1.2 TSI11.200811.2012771051197
VW GOLF VI (5K1) 1.410.200811.201259801390
VW GOLF VI (5K1) 1.4 TSI10.200811.2012901221390
VW GOLF VI (5K1) 1.4 TSI10.200811.20121181601390
VW GOLF VI (5K1) 1.610.200811.2012751021595
VW GOLF VI (5K1) 1.6 BiFuel03.200911.2012751021595
VW GOLF VI (5K1) 1.6 MultiFuel10.200811.2012751021595
VW GOLF VI (5K1) 1.6 TDI02.200911.201266901598
VW GOLF VI (5K1) 1.6 TDI02.200911.2012771051598
VW GOLF VI (5K1) 1.8 TSI06.200901.20111181601798
VW GOLF VI (5K1) 2.0 GTi04.200911.20121552101984
VW GOLF VI (5K1) 2.0 GTi05.201111.20121732351984
VW GOLF VI (5K1) 2.0 R 4motion11.200905.20111952651984
VW GOLF VI (5K1) 2.0 R 4motion11.200911.20121992701984
VW GOLF VI (5K1) 2.0 R 4motion11.200911.20131882561984
VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI04.200911.20121251701968
VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI10.200805.20131031401968
VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI10.200811.2012811101968
VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI10.200811.20121001361968
VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI 4motion05.200911.20121031401968
VW GOLF VI (5K1) Blue E-Motion12.201011.201365880
VW GOLF VI Kabriolet (517) 1.4 TSI03.201105.20161181601390
VW GOLF VI Kabriolet (517) 2.0 R01.201305.20161952651984
VW GOLF VI Kabriolet (517) 2.0 TDI11.201305.2016811101968
VW GOLF VI Kabriolet (517) 2.0 TDI11.201305.20161101501968
VW GOLF VI Kabriolet (517) 2.0 TSI11.201305.20161622201984
VW PASSAT (3C2) 1.8 TSI05.200707.20101181601798
VW PASSAT (3C2) 2.0 FSI03.200507.20101101501984
VW PASSAT (3C2) 2.0 FSI07.200507.20101472001984
VW PASSAT (3C2) 3.2 FSI 4motion11.200507.20101842503168
VW PASSAT (3C2) 3.6 R36 4motion04.200707.20102203003597
VW PASSAT CC (357) 1.8 TSI06.200801.20121181601798
VW PASSAT CC (357) 2.0 TSI06.200801.20121472001984
VW PASSAT CC (357) 2.0 TSI11.201001.20121552111984
VW PASSAT CC (357) 3.6 FSI 4motion02.200812.20112203003597
VW PASSAT Variant (3C5) 3.2 FSI 4motion11.200511.20101842503168
VW PASSAT Variant (3C5) 3.6 R36 4motion04.200711.20102203003597
VW SCIROCCO (137, 138) 1.4 TSI05.200811.20171181601390
VW SCIROCCO (137, 138) 1.4 TSI07.201511.20171101501395
VW SCIROCCO (137, 138) 1.4 TSI08.200811.2017901221390
VW SCIROCCO (137, 138) 1.4 TSI11.201311.2017921251395
VW SCIROCCO (137, 138) 2.0 R05.201411.20172062801984
VW SCIROCCO (137, 138) 2.0 R11.200911.20171882561984
VW SCIROCCO (137, 138) 2.0 R11.200911.20171952651984
VW SCIROCCO (137, 138) 2.0 TDI11.201311.20171101501968
VW SCIROCCO (137, 138) 2.0 TSI11.200911.20171552101984
VW SCIROCCO (137, 138) 2.0 TSI11.201311.20171321801984
VW SCIROCCO (137, 138) 2.0 TSI11.201311.20171622201984

        Zpět

© 2008 - 2019 autorykl.cz / webdesign by web-evolution