Ceník poštovného:

ZÁSILKOVNA ČR balík do 5kg/70cm 69 Kč
ZÁSILKOVNA Slovensko balík do 5kg/70cm 99 Kč
-------------------------------------------
PPL ČR standardní balík 99 Kč
PPL Slovensko do 31,5kg 199 Kč (7,50 €)
--------------------------------------------
ČESKÁ POŠTA balík na poštu 140 Kč
ČESKÁ POŠTA balík do ruky 150 Kč
ČESKÁ POŠTA nadrozměrný balík 300 Kč


Předstihová spojka (AS-PL Sp. z o.o.) - AFP0009 
Hledání dle typu vozidla: Hledat díly na vozidla ŠKODA Hledat díly na vozidla VOLKSWAGEN

Celková cena: 0,- Kč

VSTOUPIT DO KOŠÍKU

Počet položek: 0

Předstihová spojka

Předstihová spojka

  • Kód zboží: AFP0009
  • Výrobce: AS-PL Sp. z o.o.
  • Cena s DPH: 484,- (18,99 €)
  • Cena bez DPH: 400,00 Kč
  • Dostupnost: Na objednání, do 24 hod na prodejně
Ceník poštovného

NOVÝ DÍL

Předstihová spojka

Parametry:

Vnější průměr [mm]55,90

Alternativní produkt ke kódu 022903119B jiných výrobců:

HELLACena od 697,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
VALEOCena od 593,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
CONTITECHCena od 837,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
SKFCena od 711,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
FEBI BILSTEINCena od 736,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
SNRCena od 665,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
INACena od 449,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
MAXGEARCena od 592,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
WAI Europe b.v.Cena od 511,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně

Pokud si nevíte rady s výběrem zboží, kontaktujte nás telefonicky: 596 015 634
nebo e-mailem: eshop@autorykl.cz. Pokud nám sdělíte VIN kód (číslo karoserie) a bylo-li vozidlo vyrobeno po roce 2000 (!), prověříme zda-li Vámi objednaný díl patří do Vašeho vozu.


Zpět

Referenční kódy:

AS-PL0124325018
AS-PL0124325049
AS-PL0124515026
AS-PL0124515083
AS-PL0124515197
AS-PL0124525010
AS-PL0124525089
AS-PL0124615021
AS-PL2.05.0380.0
AS-PL23058201OE
AS-PL5380
AS-PL2542232
AS-PL2542234
AS-PL2542234A
AS-PL2542239
AS-PL2542496
AS-PL2542507
AS-PL2542508
AS-PL2542680
AS-PL2574347
AS-PL3.3541.0
AS-PL3.3541.1
AS-PL85-42-11
AS-PLA0046(P)
AS-PLA3109
AS-PLCQ1040023
AS-PLEC4082
AS-PLSCP90102
AS-PLSG12B010
AS-PLSG12B012
AS-PLSG12B049
AS-PLSG12B074
AS-PLSG14B011
AS-PLSG9B017
AS-PLSG9B042
BOSCHF00M147724
BOSCHF00M991043
BOSCHF00M991045
BOSCHF00M991378
CASCOCCP90102GS
HC-Cargo230302
HC-Cargo332295
INAF-225653.06
INAF-225653.07
INAF-225653.10
INAF-225653.11
INAF-225653.6
INAF-225653.7
INAF-532699
INAF-552699
INAF-552699.01
INAF-552699.02
INAF-552699.03
LuK535000510
LuK5350005000
PowerMax1116134
VALEO593490
VALEO2547439
VW022903119B
VW022903119D
VW028903119AB
VW028903119AC
VW038903119J
VW038903119M
WAI24-91256
WAI24-91256-1
WAI24-91256-7

Použití:

ZNAČKA/TYP/MODEL VOZIDLAOD ROKUDO ROKUKWHPCCM
AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI03.200011.2000851161896
AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI10.199511.2000811101896
AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI12.199511.200055751896
AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI quattro03.200011.2000851161896
AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI quattro09.199611.2000811101896
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI02.199609.2001811101896
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI03.200009.2001851151896
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI quattro03.200009.2001851151896
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI quattro09.199609.2001811101896
AUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI05.200112.2004741011896
AUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI11.200012.2004961301896
AUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI quattro11.200112.2004961301896
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI09.200112.2004961301896
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI11.200112.2004741011896
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI quattro11.200112.2004961301896
AUDI A4 B7 (8EC) 1.9 TDI11.200406.2008851161896
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 1.9 TDI11.200406.2008851161896
AUDI A6 C5 (4B2) 1.9 TDI04.199710.2000811101896
AUDI A6 C5 (4B2) 1.9 TDI07.200001.2005851151896
AUDI A6 C5 (4B2) 1.9 TDI08.200101.2005961301896
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.9 TDI02.199804.2001811101896
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.9 TDI07.200001.2005851151896
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.9 TDI08.200101.2005961301896
SKODA SUPERB I (3U4) 1.9 TDI08.200210.2005741011896
SKODA SUPERB I (3U4) 1.9 TDI10.200505.2007771051896
SKODA SUPERB I (3U4) 1.9 TDI12.200103.2008961301896
SKODA SUPERB I (3U4) 2.0 TDI10.200503.20081031401968
VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI02.200011.2000741011896
VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI08.199811.2000851151896
VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI10.199611.200066901896
VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI10.199611.2000811101896
VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI 4motion08.199911.2000851151896
VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI Syncro/4motion06.199708.2000811101896
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI02.200011.2000741011896
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI06.199711.200066901896
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI06.199711.2000811101896
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI08.199811.2000851151896
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI 4motion08.199911.2000851151896
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI Syncro/4motion06.199708.2000811101896
VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.9 TDI11.200005.2005741011896
VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.9 TDI11.200005.2005961301896
VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.9 TDI 4motion11.200005.2005961301896
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.0 TDI12.200305.20051001361968
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.9 TDI11.200005.2005741011896
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.9 TDI11.200005.2005961301896
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.9 TDI 4motion11.200005.2005961301896
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.0 TDI12.200305.20051001361968

        Zpět

náhradní díly škoda

náhradní díly VW

univerzální díly

náplně

Univerzální díly

Vše pro dílnu


Nenašli jste hledané zboží?

Kontaktujte nas na email eshop@autorykl.cz nebo telefonicky na 596 015 634.

TecDoc Inside

Zde prezentovaná data, zejména celá databáze, nesmějí být kopírovány. Je zakázáno data nebo celou databázi bez předchozího svolení společnosti TecDoc rozmnožovat, rozšiřovat a/nebo toto jednání umožnit třetí osobě. Porušení zakládá neoprávněný zásah do autorského práva a bude stíháno.

© 2008 - 2021 Autodíly AUTORYKL s.r.o. / webdesign web-evolution