Ceník poštovného:

ZÁSILKOVNA ČR balík do 5kg/70cm 69 Kč
ZÁSILKOVNA Slovensko balík do 5kg/70cm 99 Kč
-------------------------------------------
PPL ČR standardní balík 99 Kč
PPL Slovensko do 31,5kg 199 Kč (7,50 €)
--------------------------------------------
ČESKÁ POŠTA balík na poštu 140 Kč
ČESKÁ POŠTA balík do ruky 150 Kč
ČESKÁ POŠTA nadrozměrný balík 300 Kč


Kompresor, klimatizace (NISSENS) - 890607 
Hledání dle typu vozidla: Hledat díly na vozidla ŠKODA Hledat díly na vozidla VOLKSWAGEN

Celková cena: 0,- Kč

VSTOUPIT DO KOŠÍKU

Počet položek: 0

Kompresor, klimatizace

Kompresor, klimatizace

  • Kód zboží: 890607
  • Výrobce: NISSENS
  • Cena s DPH: 5289,- (201,10 €)
  • Cena bez DPH: 4.371,07 Kč
  • Dostupnost: Na objednání, do 24 hod na prodejně
Ceník poštovného

NOVÝ DÍL

Kompresor, klimatizace

Parametry:

Omezení výrobceSANDEN

Alternativní produkt ke kódu 890607 jiných výrobců:

DELPHICena od 5812,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
VAN WEZELCena od 7419,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně

Pokud si nevíte rady s výběrem zboží, kontaktujte nás telefonicky: 596 015 634
nebo e-mailem: eshop@autorykl.cz. Pokud nám sdělíte VIN kód (číslo karoserie) a bylo-li vozidlo vyrobeno po roce 2000 (!), prověříme zda-li Vámi objednaný díl patří do Vašeho vozu.


Zpět

Referenční kódy:

AUDI5Q0816803
AUDI5Q0816803B
AUDI5Q0816803D
AUTO AIR GLOUCESTER149698P
CUPRA5Q0816803
CUPRA5Q0816803B
CUPRA5Q0816803D
DELPHITSP0155997
DENSODCP32080
ELSTOCK511000
FRIGAIR92010952
FRIGAIR92020073
FRIGAIR92030056
FRIGAIR92052054
FRIGAIR93020073
FRIGAIR94020073
MAHLEACP6000S
MAHLEACP6001P
MAHLEACP6002P
NRF32936
NRF32936G
SEAT5Q0816803
SEAT5Q0816803B
SEAT5Q0816803D
SKODA5Q0816803
SKODA5Q0816803B
SKODA5Q0816803D
VAN WEZEL0301K703
VW5Q0816803
VW5Q0816803B
VW5Q0816803D

Použití:

ZNAČKA/TYP/MODEL VOZIDLAOD ROKUDO ROKUKWHPCCM
AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.0 TFSI01.201610.20186082999
AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.0 TFSI03.201510.20187095999
AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TDI11.201410.201866901422
AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TFSI11.201410.2018921251395
AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TSI11.201410.20181101501395
AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.6 TDI11.201410.2018851151598
AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.8 TFSI02.201510.20181411921798
AUDI A1 (8X1, 8XK) S1 quattro03.201410.20181702311984
AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.0 TFSI01.201610.20186082999
AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.0 TFSI03.201510.20187095999
AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TDI11.201410.201866901422
AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TFSI11.201410.2018921251395
AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TSI11.201410.20181101501395
AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.6 TDI11.201410.2018851151598
AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.8 TFSI02.201510.20181411921798
AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) S1 quattro03.201410.20181702311984
AUDI A3 (8V1, 8VK) 1.0 TFSI07.2016.085115999
AUDI A3 (8V1, 8VK) 1.2 TFSI05.201408.2016811101197
AUDI A3 (8V1, 8VK) 1.4 TFSI03.201308.20161031401395
AUDI A3 (8V1, 8VK) 1.4 TSI05.2014.01101501395
AUDI A3 (8V1, 8VK) 1.6 TDI09.2013.0811101598
AUDI A3 (8V1, 8VK) 2.0 TDI01.201308.2016811101968
AUDI A3 (8V1, 8VK) 2.0 TDI04.2012.01101501968
AUDI A3 (8V1, 8VK) 2.0 TDI05.201308.20161351841968
AUDI A3 (8V1, 8VK) 2.0 TDI09.2012.01051431968
AUDI A3 (8V1, 8VK) 2.0 TDI quattro10.2012.01101501968
AUDI A3 (8V1, 8VK) 2.0 TDI quattro12.2012.01351841968
AUDI A3 Kabriolet (8V7, 8VE) 1.4 TFSI02.2016.0851151395
AUDI A3 Kabriolet (8V7, 8VE) 1.4 TSI05.2014.01101501395
AUDI A3 Kabriolet (8V7, 8VE) 1.6 TDI02.2014.0811101598
AUDI A3 Kabriolet (8V7, 8VE) 2.0 TDI05.2014.01351841968
AUDI A3 Kabriolet (8V7, 8VE) 2.0 TDI10.2013.01101501968
AUDI A3 Kabriolet (8V7, 8VE) 2.0 TDI quattro03.2014.01101501968
AUDI A3 Kabriolet (8V7, 8VE) 2.0 TDI quattro05.2014.01351841968
AUDI A3 Kabriolet (8V7, 8VE) 2.0 TFSI quattro05.2014.01622201984
AUDI A3 Kabriolet (8V7, 8VE) S3 quattro04.2014.02213001984
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.2 TFSI05.2014.0811101197
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.4 TFSI05.2013.01031401395
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.4 TFSI09.2013.0901221395
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.4 TSI05.2014.01101501395
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.6 TDI05.2014.0811101598
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.6 TDI quattro05.2015.0811101598
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 2.0 TDI05.2013.0811101968
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 2.0 TDI05.2013.01101501968
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 2.0 TDI05.2014.01351841968
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 2.0 TDI10.2013.01051431968
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 2.0 TDI quattro05.201407.20181351841968
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 2.0 TDI quattro10.2013.01101501968
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) S3 quattro10.2013.02213001984
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.2 TFSI05.2014.0811101197
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.4 TFSI09.2012.0901221395
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.4 TFSI e-tron05.2014.01101501395
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.4 TFSI g-tron11.2013.0811101395
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.4 TSI05.2014.01101501395
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.6 TDI09.2013.0811101598
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.6 TDI quattro05.2015.0811101598
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 2.0 TDI03.2013.01051431968
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 2.0 TDI05.2013.0811101968
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 2.0 TDI05.2013.01351841968
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 2.0 TDI09.2012.01101501968
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 2.0 TDI quattro02.2013.01101501968
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 2.0 TDI quattro05.201307.20181351841968
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) S3 quattro11.2012.02213001984
AUDI Q2 (GAB, GAG) 1.0 TFSI10.2016.085115999
AUDI Q2 (GAB, GAG) 1.4 TFSI06.2016.01101501395
AUDI Q2 (GAB, GAG) 1.6 TDI06.201610.2018851151598
AUDI Q2 (GAB, GAG) 2.0 TDI09.2016.01101501968
AUDI Q2 (GAB, GAG) 2.0 TDI quattro07.2016.01401901968
AUDI Q2 (GAB, GAG) 2.0 TDI quattro09.2016.01101501968
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 1.4 TFSI07.201610.2018921251395
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 1.4 TSI10.201310.20181101501395
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI03.201510.2018881201968
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI05.201510.20181351841968
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI09.201110.20181001361968
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI09.201110.20181031401968
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI11.201410.20181101501968
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI quattro06.201110.20181301771968
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI quattro11.201410.20181101501968
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI quattro11.201410.20181351841968
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TFSI05.201510.20181321801984
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TFSI quattro11.201410.20181321801984
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TFSI quattro11.201410.20181622201984
AUDI TT (FV3, FVP) 1.8 TFSI07.201508.20181321801798
AUDI TT (FV3, FVP) 2.0 TDI07.2014.01351841968
AUDI TT (FV3, FVP) 2.0 TFSI07.2014.01692301984
AUDI TT (FV3, FVP) 2.0 TFSI quattro07.2014.01692301984
AUDI TT (FV3, FVP) 2.0 TTS quattro02.2015.02102861984
AUDI TT (FV3, FVP) 2.0 TTS quattro11.2014.02283101984
AUDI TT Roadster (FV9, FVR) 1.8 TFSI07.201508.20181321801798
AUDI TT Roadster (FV9, FVR) 2.0 TDI11.2014.01351841968
AUDI TT Roadster (FV9, FVR) 2.0 TFSI11.2014.01692301984
AUDI TT Roadster (FV9, FVR) 2.0 TFSI quattro11.2014.01692301984
AUDI TT Roadster (FV9, FVR) 2.0 TTS quattro02.2015.02102861984
AUDI TT Roadster (FV9, FVR) 2.0 TTS quattro11.2014.02283101984
SEAT ATECA (KH7, KHP) 1.0 TSI05.2016.085115999
SEAT ATECA (KH7, KHP) 1.4 TSI06.2016.01101501395
SEAT ATECA (KH7, KHP) 1.4 TSI 4Drive06.2016.01101501395
SEAT ATECA (KH7, KHP) 1.6 TDI04.2016.0851151598
SEAT ATECA (KH7, KHP) 2.0 TDI04.2016.01101501968
SEAT ATECA (KH7, KHP) 2.0 TDI 4Drive04.2016.01101501968
SEAT ATECA (KH7, KHP) 2.0 TDI 4Drive06.2016.01401901968
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.005.201506.20175575999
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.0 TSI05.201506.20177095999
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.0 TSI05.201506.201781110999
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.2 TSI05.201506.201766901197
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.2 TSI09.201506.2017811101197
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 TDI05.201506.201755751422
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 TDI05.201506.201766901422
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 TDI05.201506.2017771051422
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 TSI11.201506.20171101501395
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.005.201512.20165575999
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.0 TSI05.201512.20167095999
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.0 TSI05.201512.201681110999
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.2 TSI05.201512.201666901197
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.2 TSI09.201512.2016811101197
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.4 TDI05.201512.201655751422
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.4 TDI05.201512.201666901422
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.4 TDI05.201512.2016771051422
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.4 TSI11.201512.20161101501395
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.8 TSI Cupra11.201512.20161411921798
SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.005.201507.20165575999
SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.0 TSI05.201507.20167095999
SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.0 TSI05.201507.201681110999
SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.2 TSI05.201507.201666901197
SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.2 TSI09.201507.2016811101197
SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.4 TDI05.201507.201655751422
SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.4 TDI05.201507.201666901422
SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.4 TDI05.201507.2016771051422
SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.4 TSI11.201507.20161101501395
SEAT LEON (5F1) 1.0 TSI05.2015.085115999
SEAT LEON (5F1) 1.2 TSI01.2013.0771051197
SEAT LEON (5F1) 1.2 TSI04.2014.0811101197
SEAT LEON (5F1) 1.2 TSI12.2012.063861197
SEAT LEON (5F1) 1.4 TGI02.2013.0811101395
SEAT LEON (5F1) 1.4 TSI05.2014.0921251395
SEAT LEON (5F1) 1.4 TSI05.2014.01101501395
SEAT LEON (5F1) 1.4 TSI09.2012.01031401395
SEAT LEON (5F1) 1.4 TSI11.2012.0901221395
SEAT LEON (5F1) 1.6 TDI09.2013.0811101598
SEAT LEON (5F1) 1.6 TDI11.2012.066901598
SEAT LEON (5F1) 1.6 TDI11.2012.0771051598
SEAT LEON (5F1) 1.8 TSI02.2013.01321801798
SEAT LEON (5F1) 2.0 Cupra10.2013.01952651984
SEAT LEON (5F1) 2.0 Cupra10.2013.02062801984
SEAT LEON (5F1) 2.0 Cupra10.2015.02132901984
SEAT LEON (5F1) 2.0 TDI05.2013.0811101968
SEAT LEON (5F1) 2.0 TDI05.2013.01051431968
SEAT LEON (5F1) 2.0 TDI09.2012.01351841968
SEAT LEON (5F1) 2.0 TDI10.2012.01101501968
SEAT LEON SC (5F5) 1.0 TSI05.201508.201885115999
SEAT LEON SC (5F5) 1.2 TSI01.201308.201863861197
SEAT LEON SC (5F5) 1.2 TSI02.201304.2014771051197
SEAT LEON SC (5F5) 1.2 TSI05.201408.2018811101197
SEAT LEON SC (5F5) 1.4 TSI02.201306.2015901221395
SEAT LEON SC (5F5) 1.4 TSI02.201311.20161031401395
SEAT LEON SC (5F5) 1.4 TSI05.201408.2018921251395
SEAT LEON SC (5F5) 1.4 TSI05.201408.20181101501395
SEAT LEON SC (5F5) 1.6 TDI02.201308.201866901598
SEAT LEON SC (5F5) 1.6 TDI02.201308.2018771051598
SEAT LEON SC (5F5) 1.6 TDI09.201311.2016811101598
SEAT LEON SC (5F5) 1.8 TSI02.201308.20181321801798
SEAT LEON SC (5F5) 2.0 Cupra10.201311.20161952651984
SEAT LEON SC (5F5) 2.0 Cupra10.201311.20162062801984
SEAT LEON SC (5F5) 2.0 Cupra10.201511.20162132901984
SEAT LEON SC (5F5) 2.0 TDI02.2013.01101501968
SEAT LEON SC (5F5) 2.0 TDI03.2013.01351841968
SEAT LEON SC (5F5) 2.0 TDI05.2013.01051431968
SEAT LEON ST (5F8) 1.0 TSI05.2015.085115999
SEAT LEON ST (5F8) 1.2 TSI05.2014.0811101197
SEAT LEON ST (5F8) 1.2 TSI08.2013.0771051197
SEAT LEON ST (5F8) 1.2 TSI11.2013.063861197
SEAT LEON ST (5F8) 1.4 TGI10.2013.0811101395
SEAT LEON ST (5F8) 1.4 TSI05.2014.0921251395
SEAT LEON ST (5F8) 1.4 TSI05.2014.01101501395
SEAT LEON ST (5F8) 1.4 TSI09.2012.0901221395
SEAT LEON ST (5F8) 1.4 TSI10.2013.01031401395
SEAT LEON ST (5F8) 1.6 TDI09.2013.0811101598
SEAT LEON ST (5F8) 1.6 TDI10.2013.0771051598
SEAT LEON ST (5F8) 1.6 TDI11.2013.066901598
SEAT LEON ST (5F8) 1.6 TDI 4Drive04.2014.0771051598
SEAT LEON ST (5F8) 1.6 TDI 4Drive11.2014.0811101598
SEAT LEON ST (5F8) 1.8 TSI10.2013.01321801798
SEAT LEON ST (5F8) 1.8 TSI 4Drive11.2014.01321801798
SEAT LEON ST (5F8) 2.0 Cupra10.2013.01952651984
SEAT LEON ST (5F8) 2.0 Cupra10.2013.02062801984
SEAT LEON ST (5F8) 2.0 Cupra10.2015.02132901984
SEAT LEON ST (5F8) 2.0 TDI08.2013.01351841968
SEAT LEON ST (5F8) 2.0 TDI10.2013.01051431968
SEAT LEON ST (5F8) 2.0 TDI10.2013.01101501968
SEAT LEON ST (5F8) 2.0 TDI11.2013.0811101968
SEAT LEON ST (5F8) 2.0 TDI 4Drive04.2014.01101501968
SEAT LEON ST (5F8) 2.0 TDI 4Drive11.2014.01351841968
SKODA FABIA III (NJ3) 1.008.2014.04460999
SKODA FABIA III (NJ3) 1.008.2014.05575999
SKODA FABIA III (NJ3) 1.2 TSI08.2014.066901197
SKODA FABIA III (NJ3) 1.2 TSI08.2014.0811101197
SKODA FABIA III (NJ3) 1.4 TDI05.2015.055751422
SKODA FABIA III (NJ3) 1.4 TDI08.2014.066901422
SKODA FABIA III (NJ3) 1.4 TDI08.2014.0771051422
SKODA FABIA III (NJ3) 1.601.2015.0811101598
SKODA FABIA III kombi (NJ5) 1.010.2014.04460999
SKODA FABIA III kombi (NJ5) 1.010.2014.05575999
SKODA FABIA III kombi (NJ5) 1.2 TSI10.2014.066901197
SKODA FABIA III kombi (NJ5) 1.2 TSI10.2014.0811101197
SKODA FABIA III kombi (NJ5) 1.4 TDI05.2015.055751422
SKODA FABIA III kombi (NJ5) 1.4 TDI10.2014.066901422
SKODA FABIA III kombi (NJ5) 1.4 TDI10.2014.0771051422
SKODA FABIA III kombi (NJ5) 1.601.2015.0811101598
SKODA OCTAVIA IV (5E3, NL3, NR3) 1.0 TSI05.2016.085115999
SKODA OCTAVIA IV (5E3, NL3, NR3) 1.2 TSI05.201502.2017811101197
SKODA OCTAVIA IV (5E3, NL3, NR3) 1.2 TSI11.2012.063861197
SKODA OCTAVIA IV (5E3, NL3, NR3) 1.2 TSI11.2012.0771051197
SKODA OCTAVIA IV (5E3, NL3, NR3) 1.4 TSI08.2014.01101501395
SKODA OCTAVIA IV (5E3, NL3, NR3) 1.4 TSI11.2012.01031401395
SKODA OCTAVIA IV (5E3, NL3, NR3) 1.4 TSI G-TEC11.2013.0811101395
SKODA OCTAVIA IV (5E3, NL3, NR3) 1.601.2014.0811101598
SKODA OCTAVIA IV (5E3, NL3, NR3) 1.6 TDI05.2013.0811101598
SKODA OCTAVIA IV (5E3, NL3, NR3) 1.6 TDI11.2012.066901598
SKODA OCTAVIA IV (5E3, NL3, NR3) 1.6 TDI11.2012.0771051598
SKODA OCTAVIA IV (5E3, NL3, NR3) 1.6 TDI 4x405.2015.0811101598
SKODA OCTAVIA IV (5E3, NL3, NR3) 1.6 TDI 4x409.2014.0771051598
SKODA OCTAVIA IV (5E3, NL3, NR3) 1.8 TSI11.2012.01321801798
SKODA OCTAVIA IV (5E3, NL3, NR3) 1.8 TSI 4x409.2014.01321801798
SKODA OCTAVIA IV (5E3, NL3, NR3) 2.0 TDI11.2012.01051431968
SKODA OCTAVIA IV (5E3, NL3, NR3) 2.0 TDI11.2012.01101501968
SKODA OCTAVIA IV (5E3, NL3, NR3) 2.0 TDI / TDI RS 4x405.2013.01351841968
SKODA OCTAVIA IV (5E3, NL3, NR3) 2.0 TDI 4x409.2014.01101501968
SKODA OCTAVIA IV (5E3, NL3, NR3) 2.0 TDI RS05.2013.01351841968
SKODA OCTAVIA IV (5E3, NL3, NR3) 2.0 TSI RS05.2013.01622201984
SKODA OCTAVIA IV (5E3, NL3, NR3) 2.0 TSI RS05.2015.01692301984
SKODA OCTAVIA IV Combi (5E5, 5E6) 1.0 TSI05.2016.085115999
SKODA OCTAVIA IV Combi (5E5, 5E6) 1.2 TSI05.201502.2017811101197
SKODA OCTAVIA IV Combi (5E5, 5E6) 1.2 TSI11.2012.063861197
SKODA OCTAVIA IV Combi (5E5, 5E6) 1.2 TSI11.2012.0771051197
SKODA OCTAVIA IV Combi (5E5, 5E6) 1.4 TSI08.2014.01101501395
SKODA OCTAVIA IV Combi (5E5, 5E6) 1.4 TSI11.2012.01031401395
SKODA OCTAVIA IV Combi (5E5, 5E6) 1.4 TSI G-TEC11.2013.0811101395
SKODA OCTAVIA IV Combi (5E5, 5E6) 1.601.2014.0811101598
SKODA OCTAVIA IV Combi (5E5, 5E6) 1.6 TDI05.2013.0811101598
SKODA OCTAVIA IV Combi (5E5, 5E6) 1.6 TDI11.2012.066901598
SKODA OCTAVIA IV Combi (5E5, 5E6) 1.6 TDI11.2012.0771051598
SKODA OCTAVIA IV Combi (5E5, 5E6) 1.6 TDI 4x405.2015.0811101598
SKODA OCTAVIA IV Combi (5E5, 5E6) 1.6 TDI 4x411.2012.0771051598
SKODA OCTAVIA IV Combi (5E5, 5E6) 1.8 TSI11.2012.01321801798
SKODA OCTAVIA IV Combi (5E5, 5E6) 1.8 TSI 4x411.2012.01321801798
SKODA OCTAVIA IV Combi (5E5, 5E6) 2.0 TDI11.2012.01051431968
SKODA OCTAVIA IV Combi (5E5, 5E6) 2.0 TDI11.2012.01101501968
SKODA OCTAVIA IV Combi (5E5, 5E6) 2.0 TDI / TDI RS 4x409.2014.01351841968
SKODA OCTAVIA IV Combi (5E5, 5E6) 2.0 TDI 4x411.2012.01101501968
SKODA OCTAVIA IV Combi (5E5, 5E6) 2.0 TDI RS05.2013.01351841968
SKODA OCTAVIA IV Combi (5E5, 5E6) 2.0 TSI RS05.2015.01692301984
SKODA OCTAVIA IV Combi (5E5, 5E6) 2.0 TSI RS11.2012.01622201984
SKODA RAPID (NH3) 1.4 TDI05.201512.201966901422
SKODA RAPID (NH3) 1.4 TSI05.201512.2019921251395
SKODA RAPID (NH3) 1.6 TDI05.201512.2019851151598
SKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.4 TDI05.201512.201966901422
SKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.4 TSI05.201512.2019921251395
SKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.6 TDI05.201512.2019851151598
SKODA SUPERB III (3V3) 1.4 TSI03.2015.0921251395
SKODA SUPERB III (3V3) 1.4 TSI03.2015.01101501395
SKODA SUPERB III (3V3) 1.4 TSI 4x403.2015.01101501395
SKODA SUPERB III (3V3) 1.6 TDI03.2015.0881201598
SKODA SUPERB III (3V3) 1.8 TSI03.2015.01321801798
SKODA SUPERB III (3V3) 2.0 TDI03.2015.01101501968
SKODA SUPERB III (3V3) 2.0 TDI03.2015.01401901968
SKODA SUPERB III (3V3) 2.0 TDI 4x403.2015.01101501968
SKODA SUPERB III (3V3) 2.0 TDI 4x403.2015.01401901968
SKODA SUPERB III (3V3) 2.0 TSI03.2015.01622201984
SKODA SUPERB III (3V3) 2.0 TSI 4x403.2015.02062801984
SKODA SUPERB III kombi (3V5) 1.4 TSI03.2015.0921251395
SKODA SUPERB III kombi (3V5) 1.4 TSI03.2015.01101501395
SKODA SUPERB III kombi (3V5) 1.4 TSI 4x403.2015.01101501395
SKODA SUPERB III kombi (3V5) 1.6 TDI03.2015.0881201598
SKODA SUPERB III kombi (3V5) 1.8 TSI03.2015.01321801798
SKODA SUPERB III kombi (3V5) 2.0 TDI03.2015.01101501968
SKODA SUPERB III kombi (3V5) 2.0 TDI03.2015.01401901968
SKODA SUPERB III kombi (3V5) 2.0 TDI 4x403.2015.01101501968
SKODA SUPERB III kombi (3V5) 2.0 TDI 4x403.2015.01401901968
SKODA SUPERB III kombi (3V5) 2.0 TDI 4x403.2015.01401901968
SKODA SUPERB III kombi (3V5) 2.0 TSI03.2015.01622201984
SKODA SUPERB III kombi (3V5) 2.0 TSI 4x403.2015.02062801984
SKODA YETI (5L) 1.2 TSI09.200905.2015771051197
SKODA YETI (5L) 1.4 TSI05.201512.2017921251395
SKODA YETI (5L) 1.4 TSI 4x405.201512.20171101501395
SKODA YETI (5L) 2.0 TDI05.201512.20171101501968
SKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x405.201512.20171101501968
VW BEETLE (5C1, 5C2) 1.2 TSI 16V12.201407.2019771051197
VW BEETLE (5C1, 5C2) 1.4 TSI12.201407.20191101501395
VW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TDI06.201409.2018811101968
VW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TDI07.201409.20181101501968
VW BEETLE Kabriolet (5C7, 5C8) 1.2 TSI 16V12.201407.2019771051197
VW BEETLE Kabriolet (5C7, 5C8) 1.4 TSI12.201409.20181101501395
VW BEETLE Kabriolet (5C7, 5C8) 2.0 TDI06.201409.2018811101968
VW BEETLE Kabriolet (5C7, 5C8) 2.0 TDI09.201409.20181101501968
VW BEETLE Kabriolet (5C7, 5C8) 2.0 TSI12.201409.20181622201984
VW CADDY ALLTRACK Skříňová/velkoprostorová limuzína (SAA) 1.0 TSI11.2015.075102999
VW CADDY ALLTRACK Skříňová/velkoprostorová limuzína (SAA) 1.2 TSI06.2015.062841197
VW CADDY ALLTRACK Skříňová/velkoprostorová limuzína (SAA) 1.4 TGI CNG06.2015.0811101395
VW CADDY ALLTRACK Skříňová/velkoprostorová limuzína (SAA) 1.4 TSI05.2015.0921251395
VW CADDY ALLTRACK Skříňová/velkoprostorová limuzína (SAA) 2.0 TDI05.2015.055751968
VW CADDY ALLTRACK Skříňová/velkoprostorová limuzína (SAA) 2.0 TDI05.2015.0751021968
VW CADDY ALLTRACK Skříňová/velkoprostorová limuzína (SAA) 2.0 TDI05.2015.01101501968
VW CADDY ALLTRACK Skříňová/velkoprostorová limuzína (SAA) 2.0 TDI 4motion05.2015.0901221968
VW CADDY ALLTRACK Skříňová/velkoprostorová limuzína (SAA) 2.0 TDI 4motion11.2015.01101501968
VW CADDY ALLTRACK velkoprostorová limuzína (SAB) 1.0 TSI11.2015.075102999
VW CADDY ALLTRACK velkoprostorová limuzína (SAB) 1.2 TSI06.2015.062841197
VW CADDY ALLTRACK velkoprostorová limuzína (SAB) 1.4 TGI CNG06.2015.0811101395
VW CADDY ALLTRACK velkoprostorová limuzína (SAB) 1.4 TSI05.2015.0921251395
VW CADDY ALLTRACK velkoprostorová limuzína (SAB) 2.0 TDI05.2015.055751968
VW CADDY ALLTRACK velkoprostorová limuzína (SAB) 2.0 TDI05.2015.0751021968
VW CADDY ALLTRACK velkoprostorová limuzína (SAB) 2.0 TDI05.2015.01101501968
VW CADDY ALLTRACK velkoprostorová limuzína (SAB) 2.0 TDI 4motion05.2015.0901221968
VW CADDY ALLTRACK velkoprostorová limuzína (SAB) 2.0 TDI 4motion11.2015.01101501968
VW CADDY IV Skříňová/velkoprostorová limuzína (SAA, SAH) 1.0 TSI11.2015.075102999
VW CADDY IV Skříňová/velkoprostorová limuzína (SAA, SAH) 1.2 TSI06.2015.062841197
VW CADDY IV Skříňová/velkoprostorová limuzína (SAA, SAH) 1.4 TGI CNG06.2015.0811101395
VW CADDY IV Skříňová/velkoprostorová limuzína (SAA, SAH) 1.4 TSI05.2015.0921251395
VW CADDY IV Skříňová/velkoprostorová limuzína (SAA, SAH) 2.0 TDI05.2015.055751968
VW CADDY IV Skříňová/velkoprostorová limuzína (SAA, SAH) 2.0 TDI05.2015.0751021968
VW CADDY IV Skříňová/velkoprostorová limuzína (SAA, SAH) 2.0 TDI05.2015.01101501968
VW CADDY IV Skříňová/velkoprostorová limuzína (SAA, SAH) 2.0 TDI 4motion05.2015.0901221968
VW CADDY IV Skříňová/velkoprostorová limuzína (SAA, SAH) 2.0 TDI 4motion11.2015.055751968
VW CADDY IV Skříňová/velkoprostorová limuzína (SAA, SAH) 2.0 TDI 4motion11.2015.01101501968
VW CADDY IV velkoprostorová limuzína (SAB, SAJ) 1.0 TSI11.2015.075102999
VW CADDY IV velkoprostorová limuzína (SAB, SAJ) 1.2 TSI06.2015.062841197
VW CADDY IV velkoprostorová limuzína (SAB, SAJ) 1.4 TGI CNG06.2015.0811101395
VW CADDY IV velkoprostorová limuzína (SAB, SAJ) 1.4 TSI05.2015.0921251395
VW CADDY IV velkoprostorová limuzína (SAB, SAJ) 2.0 TDI05.2015.055751968
VW CADDY IV velkoprostorová limuzína (SAB, SAJ) 2.0 TDI05.2015.0751021968
VW CADDY IV velkoprostorová limuzína (SAB, SAJ) 2.0 TDI05.2015.01101501968
VW CADDY IV velkoprostorová limuzína (SAB, SAJ) 2.0 TDI 4motion05.2015.0901221968
VW CADDY IV velkoprostorová limuzína (SAB, SAJ) 2.0 TDI 4motion11.2015.01101501968
VW GOLF ALLTRACK VII Variant (BA5, BV5) 1.6 TDI 4motion12.2014.0811101598
VW GOLF ALLTRACK VII Variant (BA5, BV5) 1.8 TSI 4motion12.2014.01321801798
VW GOLF ALLTRACK VII Variant (BA5, BV5) 2.0 TDI 4motion12.2014.01351841968
VW GOLF ALLTRACK VII Variant (BA5, BV5) 2.0 TDI 4motion12.201405.20181101501968
VW GOLF SPORTSVAN VII (AM1, AN1) 1.0 TSI05.2015.085115999
VW GOLF SPORTSVAN VII (AM1, AN1) 1.2 TSI04.2014.0811101197
VW GOLF SPORTSVAN VII (AM1, AN1) 1.2 TSI05.2014.063861197
VW GOLF SPORTSVAN VII (AM1, AN1) 1.4 TSI02.2014.01101501395
VW GOLF SPORTSVAN VII (AM1, AN1) 1.4 TSI04.2014.0921251395
VW GOLF SPORTSVAN VII (AM1, AN1) 1.4 TSI MultiFuel04.2014.0921251395
VW GOLF SPORTSVAN VII (AM1, AN1) 1.605.2014.0811101598
VW GOLF SPORTSVAN VII (AM1, AN1) 1.6 TDI02.2014.066901598
VW GOLF SPORTSVAN VII (AM1, AN1) 1.6 TDI02.2014.0811101598
VW GOLF SPORTSVAN VII (AM1, AN1) 2.0 TDI02.2014.01101501968
VW GOLF SPORTSVAN VII (AM1, AN1) 2.0 TDI05.201411.2017811101968
VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.0 TSI05.2015.085115999
VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.2 TSI04.2014.0811101197
VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.2 TSI08.2012.063861197
VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.2 TSI11.2012.0771051197
VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.4 TGI CNG06.2013.0811101395
VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.4 TSI05.2014.0921251395
VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.4 TSI05.2014.01101501395
VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.4 TSI08.2012.01031401395
VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.4 TSI11.2012.0901221395
VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.4 TSI MultiFuel04.2013.0901221395
VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.4 TSI MultiFuel12.2013.0921251395
VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.605.2014.0811101598
VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.6 TDI01.2013.0811101598
VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.6 TDI04.2013.066901598
VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.6 TDI08.2012.0771051598
VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.6 TDI 4motion01.2013.0811101598
VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.6 TDI 4motion11.2012.0771051598
VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 2.0 GTD04.2013.01351841968
VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 2.0 GTI04.2013.01622201984
VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 2.0 GTI04.2013.01692301984
VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 2.0 GTI11.2013.01552101984
VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 2.0 GTI Clubsport02.2016.01952651984
VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 2.0 GTI Clubsport S09.2016.02283101984
VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 2.0 R 4motion11.2013.02062801984
VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 2.0 R 4motion11.2013.02213001984
VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 2.0 TDI08.2012.01051431968
VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 2.0 TDI11.2012.0811101968
VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 2.0 TDI11.2012.01101501968
VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 2.0 TDI 4motion11.2012.01101501968
VW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 1.0 TSI05.2015.085115999
VW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 1.2 TSI04.2014.0811101197
VW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 1.2 TSI05.2013.063861197
VW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 1.2 TSI05.2013.0771051197
VW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 1.4 TGI CNG09.2013.0811101395
VW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 1.4 TSI05.2013.0901221395
VW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 1.4 TSI05.2013.01031401395
VW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 1.4 TSI05.2014.0921251395
VW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 1.4 TSI05.2014.01101501395
VW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 1.4 TSI MultiFuel04.2013.0901221395
VW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 1.4 TSI MultiFuel05.2014.0921251395
VW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 1.605.2014.0811101598
VW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 1.6 TDI05.2013.066901598
VW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 1.6 TDI05.2013.0771051598
VW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 1.6 TDI05.2013.0811101598
VW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 1.6 TDI 4motion05.2013.0771051598
VW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 1.6 TDI 4motion05.2013.0811101598
VW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 2.0 GTD01.2015.01351841968
VW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 2.0 R 4motion03.2015.02062801984
VW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 2.0 R 4motion03.2015.02213001984
VW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 2.0 TDI04.2013.01101501968
VW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 2.0 TDI05.2013.0811101968
VW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 2.0 TDI 4motion04.201305.20181101501968
VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI08.2014.01101501395
VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TDI07.2014.01101501968
VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TDI10.2010.0811101968
VW MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI04.2015.062841968
VW MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI04.2015.0751021968
VW MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI04.2015.01101501968
VW MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI06.2015.01502041968
VW MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI 4motion06.2015.01502041968
VW MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI 4motion08.2015.01101501968
VW PASSAT ALLTRACK B8 Variant (3G5, CB5) 2.0 TDI 4motion05.2015.01401901968
VW PASSAT ALLTRACK B8 Variant (3G5, CB5) 2.0 TDI 4motion05.2015.01762401968
VW PASSAT ALLTRACK B8 Variant (3G5, CB5) 2.0 TDI 4motion05.201511.20171101501968
VW PASSAT ALLTRACK B8 Variant (3G5, CB5) 2.0 TDI 4motion07.2015.01351841968
VW PASSAT ALLTRACK B8 Variant (3G5, CB5) 2.0 TSI 4motion07.2015.01622201984
VW PASSAT B8 (3G2, CB2) 1.4 GTE Hybrid06.2015.01151561395
VW PASSAT B8 (3G2, CB2) 1.4 TSI11.2014.0921251395
VW PASSAT B8 (3G2, CB2) 1.4 TSI11.2014.01101501395
VW PASSAT B8 (3G2, CB2) 1.4 TSI 4motion02.2015.01101501395
VW PASSAT B8 (3G2, CB2) 1.6 TDI08.2014.0881201598
VW PASSAT B8 (3G2, CB2) 1.8 TSI02.2015.01321801798
VW PASSAT B8 (3G2, CB2) 2.0 TDI07.2015.01351841968
VW PASSAT B8 (3G2, CB2) 2.0 TDI11.2014.01101501968
VW PASSAT B8 (3G2, CB2) 2.0 TDI11.2014.01401901968
VW PASSAT B8 (3G2, CB2) 2.0 TDI 4motion08.2014.01762401968
VW PASSAT B8 (3G2, CB2) 2.0 TDI 4motion08.201411.20171101501968
VW PASSAT B8 (3G2, CB2) 2.0 TDI 4motion11.2014.01401901968
VW PASSAT B8 (3G2, CB2) 2.0 TSI02.2015.01622201984
VW PASSAT B8 (3G2, CB2) 2.0 TSI 4motion05.2015.02062801984
VW PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 1.4 GTE Hybrid06.2015.01151561395
VW PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 1.4 TSI11.2014.0921251395
VW PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 1.4 TSI11.2014.01101501395
VW PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 1.4 TSI 4motion02.2015.01101501395
VW PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 1.6 TDI08.2014.0881201598
VW PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 1.8 TSI02.2015.01321801798
VW PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 2.0 TDI07.2015.01351841968
VW PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 2.0 TDI11.2014.01101501968
VW PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 2.0 TDI11.2014.01401901968
VW PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 2.0 TDI 4motion08.2014.01762401968
VW PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 2.0 TDI 4motion08.201411.20171101501968
VW PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 2.0 TDI 4motion11.2014.01401901968
VW PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 2.0 TSI08.2014.01622201984
VW PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 2.0 TSI 4motion05.2015.02062801984
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.001.2014.04460999
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.001.2014.05575999
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.0 TSI11.2014.07095999
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.0 TSI11.2014.081110999
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.2 TSI01.2014.0811101197
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.2 TSI 16V02.2014.066901197
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 TDI02.2014.066901422
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 TDI03.2014.055751422
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 TDI05.2014.0771051422
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 TSI05.2014.01101501395
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.607.2014.066901598
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.607.2014.0811101598
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.8 GTI11.2014.01411921798
VW SCIROCCO III (137, 138) 1.4 TSI05.200811.20171181601390
VW SCIROCCO III (137, 138) 1.4 TSI07.201511.20171101501395
VW SCIROCCO III (137, 138) 1.4 TSI08.200811.2017901221390
VW SCIROCCO III (137, 138) 1.4 TSI11.201311.2017921251395
VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 R05.201411.20172062801984
VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 R11.200911.20171882561984
VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI11.201311.20171101501968
VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TSI11.200911.20171552101984
VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TSI11.201311.20171321801984
VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TSI11.201311.20171622201984
VW TIGUAN (AD1, AX1) 1.4 TSI01.2016.01101501395
VW TIGUAN (AD1, AX1) 1.4 TSI01.201607.2018921251395
VW TIGUAN (AD1, AX1) 1.4 TSI 4motion05.201607.20181101501395
VW TIGUAN (AD1, AX1) 2.0 TDI01.2016.01101501968
VW TIGUAN (AD1, AX1) 2.0 TDI05.201607.2019851151968
VW TIGUAN (AD1, AX1) 2.0 TDI 4motion01.2016.01101501968
VW TIGUAN (AD1, AX1) 2.0 TDI 4motion04.201607.20201401901968
VW TIGUAN (AD1, AX1) 2.0 TDI 4motion05.201607.20201762401968
VW TIGUAN (AD1, AX1) 2.0 TSI 4motion01.2016.01321801984
VW TOURAN (5T1) 1.2 TSI05.2015.0811101197
VW TOURAN (5T1) 1.4 TSI05.2015.01101501395
VW TOURAN (5T1) 1.6 TDI05.201505.2016811101598
VW TOURAN (5T1) 1.6 TDI05.2016.0851151598
VW TOURAN (5T1) 1.8 TSI11.2015.01321801798
VW TOURAN (5T1) 2.0 TDI05.2015.01101501968
VW TOURAN (5T1) 2.0 TDI11.201507.20191401901968
VW TRANSPORTER / CARAVELLE VI autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB, 2.0 TDI04.2015.062841968
VW TRANSPORTER / CARAVELLE VI autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB, 2.0 TDI04.2015.0751021968
VW TRANSPORTER / CARAVELLE VI autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB, 2.0 TDI04.2015.0751021968
VW TRANSPORTER / CARAVELLE VI autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB, 2.0 TDI04.2015.01101501968
VW TRANSPORTER / CARAVELLE VI autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB, 2.0 TDI04.2015.01101501968
VW TRANSPORTER / CARAVELLE VI autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB, 2.0 TDI06.2015.01502041968
VW TRANSPORTER / CARAVELLE VI autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB, 2.0 TDI06.2015.01502041968
VW TRANSPORTER / CARAVELLE VI autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB, 2.0 TDI 4motion06.2015.01502041968
VW TRANSPORTER / CARAVELLE VI autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB, 2.0 TDI 4motion06.2015.01502041968
VW TRANSPORTER / CARAVELLE VI autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB, 2.0 TDI 4motion08.2015.01101501968
VW TRANSPORTER / CARAVELLE VI autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB, 2.0 TDI 4motion08.2015.01101501968
VW TRANSPORTER VI Krabice (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TDI04.2015.0751021968
VW TRANSPORTER VI Krabice (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TDI04.2015.01101501968
VW TRANSPORTER VI Krabice (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TDI04.201506.201662841968
VW TRANSPORTER VI Krabice (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TDI06.2015.01502041968
VW TRANSPORTER VI Krabice (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TDI 4motion06.2015.01502041968
VW TRANSPORTER VI Krabice (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TDI 4motion08.2015.01101501968
VW TRANSPORTER VI valník/podvozek (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD, SJ 2.0 TDI04.2015.0751021968
VW TRANSPORTER VI valník/podvozek (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD, SJ 2.0 TDI04.201506.201662841968
VW TRANSPORTER VI valník/podvozek (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD, SJ 2.0 TDI08.2015.01101501968
+ pro dalších 227 modelů vozidel

        Zpět

náhradní díly škoda

náhradní díly VW

univerzální díly

náplně

Univerzální díly

Vše pro dílnu


Nenašli jste hledané zboží?

Kontaktujte nas na email eshop@autorykl.cz nebo telefonicky na 596 015 634.

TecDoc Inside

Zde prezentovaná data, zejména celá databáze, nesmějí být kopírovány. Je zakázáno data nebo celou databázi bez předchozího svolení společnosti TecDoc rozmnožovat, rozšiřovat a/nebo toto jednání umožnit třetí osobě. Porušení zakládá neoprávněný zásah do autorského práva a bude stíháno.

© 2008 - 2021 Autodíly AUTORYKL s.r.o. / webdesign web-evolution