Ceník poštovného:

ZÁSILKOVNA ČR balík do 5kg/70cm 69 Kč
ZÁSILKOVNA Slovensko balík do 5kg/70cm 99 Kč
-------------------------------------------
PPL ČR standardní balík 99 Kč
PPL Slovensko do 31,5kg 199 Kč (7,50 €)
--------------------------------------------
ČESKÁ POŠTA balík na poštu 140 Kč
ČESKÁ POŠTA balík do ruky 150 Kč
ČESKÁ POŠTA nadrozměrný balík 300 Kč


Kompresor, klimatizace (NRF) - 32146 
Hledání dle typu vozidla: Hledat díly na vozidla ŠKODA Hledat díly na vozidla VOLKSWAGEN

Celková cena: 0,- Kč

VSTOUPIT DO KOŠÍKU

Počet položek: 0

Kompresor, klimatizace

Kompresor, klimatizace

  • Kód zboží: 32146
  • Výrobce: NRF
  • Cena s DPH: 5421,- (206,12 €)
  • Cena bez DPH: 4.480,17 Kč
  • Dostupnost: Na objednání, do 24 hod na prodejně
Ceník poštovného

NOVÝ DÍL

Parametry:

Omezení výrobceDENSO-EQUIVALENT

Alternativní produkt ke kódu 32146 jiných výrobců:

MEYLECena od 115,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
HERTH+BUSS JAKOPARTSCena od 184,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
QuaroCena od 318,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
FEBI BILSTEINCena od 361,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
SWAGCena od 364,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
STABILUSCena od 409,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
MANNCena od 423,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
CALORSTATCena od 561,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
MAXGEARCena od 1162,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
WESTFALIACena od 2196,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
VIEROL AGCena od 2315,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
BORG Automotive A/SCena od 4088,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
VAN WEZELCena od 5088,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
DENSOCena od 5636,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
DELPHICena od 5812,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
NISSENSCena od 6018,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně

Pokud si nevíte rady s výběrem zboží, kontaktujte nás telefonicky: 596 015 634
nebo e-mailem: eshop@autorykl.cz. Pokud nám sdělíte VIN kód (číslo karoserie) a bylo-li vozidlo vyrobeno po roce 2000 (!), prověříme zda-li Vámi objednaný díl patří do Vašeho vozu.


Zpět

Referenční kódy:

4SEASONS67440
4SEASONS67461
4SEASONS67556
4SEASONS68356
4SEASONS68356A
4SEASONS68440
4SEASONS68440A
4SEASONS68461
4SEASONS68556
4SEASONS68556A
4SEASONS98885
AKS DASIS850682N
AKS DASIS851358N
AKS DASIS851656N
AUDI1K0260859F
AUDI1K0820803E
AUDI1K0820803F
AUDI1K0820803G
AUDI1K0820803H
AUDI1K0820803J
AUDI1K0820803K
AUDI1K0820803L
AUDI1K0820803N
AUDI1K0820803P
AUDI1K0820803Q
AUDI1K0820803QX
AUDI1K0820803S
AUDI1K0820803SX
AUDI1K0820803T
AUDI1K0820808A
AUDI1K0820808AX
AUDI1K0820808B
AUDI1K0820808BX
AUDI1K0820808D
AUDI1K0820808FX
AUDI1K0820859C
AUDI1K0820859D
AUDI1K0820859E
AUDI1K0820859F
AUDI1K0820859H
AUDI1K0820859J
AUDI1K0820859M
AUDI1K0820859N
AUDI1K0820859P
AUDI1K0820859Q
AUDI1K0820859QX
AUDI1K0820859S
AUDI1K0820859SX
AUDI1K0820859T
AUDI1K0820859TX
AUDI5K0820803
AUDI5K0820803A
AUDI5K0820803C
AUDI5K0820803CX
AUDI5K0820803E
AUDI5K0820803EX
AUDI5K0820803G
AUDI5K0820803GX
AUDI5K0820803H
AUDI5K0820803HX
AUDI5K0820803J
AUDI5K0820803JX
AUDI5K0820803KX
AUDI5K0820803X
AUDI5N0820803
AUDI5N0820803A
AUDI5N0820803B
AUDI5N0820803C
AUDI5N0820803E
AUDI5N0820803F
AUDI5N0820803G
AUDI5N0820803H
AUDI5N0820803HX
AUDI5Q0820803
AUDI5Q0820803A
AUDI5Q0820803B
AUDI5Q0820803C
AUDI5Q0820803D
AUDI5Q0820803E
AUDI5Q0820803F
AUDI5Q0820803G
AUDI5Q0820803J
AUDI5Q0820803K
AUDI8E0260805AS
AUDI8J0260805
AUDI8J0260805A
AUTO AIR GLOUCESTER149698
AVA QUALITY COOLINGAIAK029
AVA QUALITY COOLINGAIK029
AVA QUALITY COOLINGAIK270
AVA QUALITY COOLINGAIK271
AVA QUALITY COOLINGAIK349
AVA QUALITY COOLINGVNAK220
AVA QUALITY COOLINGVNK220
AVA QUALITY COOLINGVNK258
AVA QUALITY COOLINGVNK266
AVA QUALITY COOLINGVNK284
AVA QUALITY COOLINGVNK285
AVA QUALITY COOLINGVNK298
AVA QUALITY COOLINGVNK302
AVA QUALITY COOLINGVWAK220
AVA QUALITY COOLINGVWAK258
AVA QUALITY COOLINGVWK220
AVA QUALITY COOLINGVWK258
AVA QUALITY COOLINGVWK266
AVA QUALITY COOLINGVWK284
AVA QUALITY COOLINGVWK285
AVA QUALITY COOLINGVWK298
AVA QUALITY COOLINGVWK302
CUPRA5Q0820803
CUPRA5Q0820803A
CUPRA5Q0820803E
CUPRA5Q0820803F
CUPRA5Q0820803G
CUPRA5Q0820803K
DELPHITSP0155372
DELPHITSP0159978
DENSO4471501930
DENSO4471501931
DENSO4471501937
DENSO4471502874
DENSO4471503652
DENSO4471504200
DENSO4471504201
DENSO4471504202
DENSO4471504205
DENSO4471504207
DENSO4471506031
DENSO4471804340
DENSO4471804343
DENSO4471804344
DENSO4471804345
DENSO4471804347
DENSO4471805530
DENSO4471805533
DENSO4471809490
DENSO4471809492
DENSO4471902380
DENSO4471904650
DENSO4471905980
DENSO4471907950
DENSO4471907952
DENSO4471907958
DENSO4471908710
DENSO4471909285
DENSO4472209203
DENSO4472209353
DENSO4472601700
DENSO5447150816
DENSODCP02028
DENSODCP02030
DENSODCP02050
DENSODCP17073
DENSODCP32002
DENSODCP32003
DENSODCP32045
DENSODCP32060
FRIGAIR92010952
FRIGAIR92030056
FRIGAIR92030114
HELLA8FK351316461
HELLA8FK351316961
HELLA8FK351322741
MAHLEACP2
MAHLEACP6
MAHLEACP6000S
MAHLEACP6002P
NISSENS89020
NISSENS89211
NISSENS890632
NRF32146G
SEAT1K0260859F
SEAT1K0820803E
SEAT1K0820803F
SEAT1K0820803G
SEAT1K0820803H
SEAT1K0820803J
SEAT1K0820803K
SEAT1K0820803L
SEAT1K0820803N
SEAT1K0820803P
SEAT1K0820803Q
SEAT1K0820803QX
SEAT1K0820803S
SEAT1K0820803SX
SEAT1K0820803T
SEAT1K0820808A
SEAT1K0820808AX
SEAT1K0820808B
SEAT1K0820808BX
SEAT1K0820808D
SEAT1K0820808FX
SEAT1K0820859C
SEAT1K0820859D
SEAT1K0820859E
SEAT1K0820859F
SEAT1K0820859H
SEAT1K0820859J
SEAT1K0820859M
SEAT1K0820859N
SEAT1K0820859P
SEAT1K0820859Q
SEAT1K0820859QX
SEAT1K0820859S
SEAT1K0820859SX
SEAT1K0820859T
SEAT1K0820859TX
SEAT5K0820803
SEAT5K0820803A
SEAT5K0820803C
SEAT5K0820803CX
SEAT5K0820803E
SEAT5K0820803EX
SEAT5K0820803G
SEAT5K0820803GX
SEAT5K0820803H
SEAT5K0820803HX
SEAT5K0820803J
SEAT5K0820803JX
SEAT5K0820803KX
SEAT5K0820803X
SEAT5N0820803
SEAT5N0820803A
SEAT5N0820803B
SEAT5N0820803C
SEAT5N0820803E
SEAT5N0820803F
SEAT5N0820803G
SEAT5N0820803H
SEAT5N0820803HX
SEAT5Q0820803
SEAT5Q0820803A
SEAT5Q0820803B
SEAT5Q0820803C
SEAT5Q0820803D
SEAT5Q0820803E
SEAT5Q0820803F
SEAT5Q0820803G
SEAT5Q0820803J
SEAT5Q0820803K
SEAT8J0260805
SEAT8J0260805A
SKODA1K0260859F
SKODA1K0820803E
SKODA1K0820803F
SKODA1K0820803G
SKODA1K0820803H
SKODA1K0820803J
SKODA1K0820803K
SKODA1K0820803L
SKODA1K0820803N
SKODA1K0820803P
SKODA1K0820803Q
SKODA1K0820803QX
SKODA1K0820803S
SKODA1K0820803SX
SKODA1K0820803T
SKODA1K0820808A
SKODA1K0820808AX
SKODA1K0820808B
SKODA1K0820808BX
SKODA1K0820808D
SKODA1K0820808FX
SKODA1K0820859C
SKODA1K0820859D
SKODA1K0820859E
SKODA1K0820859F
SKODA1K0820859H
SKODA1K0820859J
SKODA1K0820859M
SKODA1K0820859N
SKODA1K0820859P
SKODA1K0820859Q
SKODA1K0820859QX
SKODA1K0820859S
SKODA1K0820859SX
SKODA1K0820859T
SKODA1K0820859TX
SKODA5K0820803
SKODA5K0820803A
SKODA5K0820803C
SKODA5K0820803CX
SKODA5K0820803E
SKODA5K0820803EX
SKODA5K0820803G
SKODA5K0820803GX
SKODA5K0820803H
SKODA5K0820803HX
SKODA5K0820803J
SKODA5K0820803JX
SKODA5K0820803KX
SKODA5K0820803X
SKODA5N0820803
SKODA5N0820803A
SKODA5N0820803B
SKODA5N0820803C
SKODA5N0820803E
SKODA5N0820803F
SKODA5N0820803G
SKODA5N0820803H
SKODA5N0820803HX
SKODA5Q0820803
SKODA5Q0820803A
SKODA5Q0820803B
SKODA5Q0820803C
SKODA5Q0820803D
SKODA5Q0820803E
SKODA5Q0820803F
SKODA5Q0820803G
SKODA5Q0820803J
SKODA5Q0820803K
SKODA8J0260805
SKODA8J0260805A
VALEO699357
VALEO699382
VALEO699857
VAN WEZEL0300K029
VAN WEZEL0300K271
VW1K0260859F
VW1K0820803E
VW1K0820803F
VW1K0820803G
VW1K0820803H
VW1K0820803J
VW1K0820803K
VW1K0820803L
VW1K0820803N
VW1K0820803P
VW1K0820803Q
VW1K0820803QX
VW1K0820803S
VW1K0820803SX
VW1K0820803T
VW1K0820808A
VW1K0820808AX
VW1K0820808B
VW1K0820808BX
VW1K0820808D
VW1K0820808FX
VW1K0820859C
VW1K0820859D
VW1K0820859E
VW1K0820859F
VW1K0820859H
VW1K0820859J
VW1K0820859M
VW1K0820859N
VW1K0820859P
VW1K0820859Q
VW1K0820859QX
VW1K0820859S
VW1K0820859SX
VW1K0820859T
VW1K0820859TX
VW2E0820803A
VW2E0820803B
VW2E0820803C
VW2E0820803D
VW2E0820803G
VW5K0820803
VW5K0820803A
VW5K0820803C
VW5K0820803CX
VW5K0820803E
VW5K0820803EX
VW5K0820803G
VW5K0820803GX
VW5K0820803H
VW5K0820803HX
VW5K0820803J
VW5K0820803JX
VW5K0820803KX
VW5K0820803X
VW5N0820803
VW5N0820803A
VW5N0820803B
VW5N0820803C
VW5N0820803E
VW5N0820803F
VW5N0820803G
VW5N0820803H
VW5N0820803HX
VW5Q0820803
VW5Q0820803A
VW5Q0820803B
VW5Q0820803C
VW5Q0820803D
VW5Q0820803E
VW5Q0820803F
VW5Q0820803G
VW5Q0820803J
VW5Q0820803K
VW8J0260805
VW8J0260805A

Použití:

ZNAČKA/TYP/MODEL VOZIDLAOD ROKUDO ROKUKWHPCCM
AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TFSI01.201104.20151361851390
AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TFSI04.201204.20151031401395
AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.6 TDI03.201104.201566901598
AUDI A1 (8X1, 8XK) 2.0 TDI09.201104.20151051431968
AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.2 TFSI01.201204.201563861197
AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TFSI04.201204.20151031401395
AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TFSI11.201104.2015901221390
AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TFSI11.201104.20151361851390
AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.6 TDI11.201104.201566901598
AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.6 TDI11.201104.2015771051598
AUDI A3 (8P1) 1.605.200308.2012751021595
AUDI A3 (8P1) 1.605.200308.2012751021595
AUDI A3 (8P1) 1.605.200308.2012751021595
AUDI A3 (8P1) 1.6 FSI08.200309.2007851151598
AUDI A3 (8P1) 1.8 TFSI11.200608.20121181601798
AUDI A3 (8P1) 1.9 TDI05.200305.2010771051896
AUDI A3 (8P1) 1.9 TDI05.200305.2010771051896
AUDI A3 (8P1) 1.9 TDI05.200305.2010771051896
AUDI A3 (8P1) 1.9 TDI05.200305.2010771051896
AUDI A3 (8P1) 2.0 FSI05.200306.20081101501984
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI03.200608.20121251701968
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI03.200608.20121251701968
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI03.200608.20121251701968
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI05.200308.20121001361968
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI05.200308.20121001361968
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI05.200308.20121001361968
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI06.200506.20081031401968
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 16V05.200308.20121031401968
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 16V05.200308.20121031401968
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 16V05.200308.20121031401968
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 16V quattro08.200408.20121031401968
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 16V quattro08.200408.20121031401968
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 16V quattro08.200408.20121031401968
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI quattro01.200606.20081031401968
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI quattro03.200608.20121251701968
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI quattro03.200608.20121251701968
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI quattro03.200608.20121251701968
AUDI A3 (8P1) 2.0 TFSI09.200408.20121472001984
AUDI A3 (8P1) 2.0 TFSI quattro09.200408.20121472001984
AUDI A3 (8P1) 3.2 V6 quattro07.200305.20091842503189
AUDI A3 (8P1) S3 quattro11.200608.20121952651984
AUDI A3 Kabriolet (8P7) 1.4 TFSI02.201105.2013921251390
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.609.200403.2013751021595
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 FSI09.200409.2007851151598
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.8 TFSI11.200603.20131181601798
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.9 TDI09.200405.2010771051896
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 FSI09.200406.20081101501984
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI03.200603.20131251701968
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI06.200506.20081031401968
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 16V09.200403.20131031401968
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 16V quattro11.200503.20131031401968
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI quattro01.200606.20081031401968
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI quattro03.200603.20131251701968
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TFSI09.200403.20131472001984
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TFSI quattro09.200403.20131472001984
AUDI A3 Sportback (8PA) 3.2 V6 quattro09.200405.20091842503189
AUDI A4 B6 (8E2) 2.409.200112.20041201632393
AUDI A4 B6 (8E2) 2.409.200112.20041251702393
AUDI A4 B6 (8E2) 3.004.200112.20041602182976
AUDI A4 B6 (8E2) 3.011.200012.20041622202976
AUDI A4 B6 (8E2) 3.0 quattro11.200012.20041622202976
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.409.200112.20041201632393
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.409.200112.20041251702393
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 3.004.200112.20041602182976
AUDI A4 B6 Kabriolet (8H7) 2.404.200212.20051201632393
AUDI A4 B6 Kabriolet (8H7) 2.404.200212.20051251702393
AUDI A4 B6 Kabriolet (8H7) 3.004.200212.20051622202976
AUDI A4 B6 Kabriolet (8H7) 3.0 quattro05.200312.20051622202976
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI09.201110.20181001361968
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI09.201110.20181031401968
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI quattro01.201210.20181031401968
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI quattro06.201110.20181301771968
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TFSI quattro06.201104.20151251701984
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TFSI quattro06.201104.20151552111984
AUDI TT (8J3) 2.0 TFSI05.201006.20141552111984
AUDI TT (8J3) 2.0 TFSI08.200606.20101472001984
AUDI TT (8J3) 2.0 TFSI quattro05.201006.20141552111984
AUDI TT (8J3) 3.2 V6 quattro08.200606.20101842503189
AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TFSI03.200706.20101472001984
AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TFSI05.201006.20141552111984
AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TFSI quattro05.201006.20141552111984
AUDI TT Roadster (8J9) 3.2 V6 quattro03.200706.20101842503189
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 1.4 TSI06.2010.01101501390
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI05.2011.0851151968
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI06.2010.01031401968
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI06.2010.01251701968
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI06.201005.20111001361968
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI 4Drive05.2011.01031401968
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TSI11.2010.01472001984
SEAT ALTEA (5P1) 1.603.2004.0751021595
SEAT ALTEA (5P1) 1.603.2004.0751021595
SEAT ALTEA (5P1) 1.603.2004.0751021595
SEAT ALTEA (5P1) 1.9 TDI04.2004.0771051896
SEAT ALTEA (5P1) 1.9 TDI04.2004.0771051896
SEAT ALTEA (5P1) 2.0 FSI05.200403.20091101501984
SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI03.200405.20091001361968
SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI03.2006.01251701968
SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI11.2005.01031401968
SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI 16V03.2004.01031401968
SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TFSI04.200605.20091472001984
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.610.2006.0751021595
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.610.2006.0751021595
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.9 TDI10.2006.0771051896
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.9 TDI10.2006.0771051896
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.9 TDI10.2006.0771051896
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 FSI10.200603.20091101501984
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI10.2006.01031401968
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI10.2006.01031401968
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI10.2006.01031401968
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI10.2006.01031401968
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI10.2006.01031401968
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 16V10.2006.01031401968
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.2 TDI05.201005.201555751199
SEAT LEON (1P1) 1.607.200512.2012751021595
SEAT LEON (1P1) 1.607.200512.2012751021595
SEAT LEON (1P1) 1.6 TDI02.201012.2012771051598
SEAT LEON (1P1) 1.6 TDI02.201012.2012771051598
SEAT LEON (1P1) 1.6 TDI11.201012.201266901598
SEAT LEON (1P1) 1.9 TDI07.200512.2010771051896
SEAT LEON (1P1) 2.0 FSI07.200505.20101101501984
SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI05.200612.20121251701968
SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI05.200612.20121251701968
SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI05.200612.20121251701968
SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI10.200510.20101031401968
SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI 16V07.200512.20121031401968
SEAT LEON (1P1) 2.0 TFSI05.200503.20091472001984
SEAT LEON (1P1) 2.0 TFSI09.200505.20061361851984
SEAT LEON (1P1) 2.0 TFSI11.200605.20111772401984
SEAT LEON ST (5F8) 1.4 TSI10.2013.01031401395
SEAT LEON ST (5F8) 1.8 TSI10.2013.01321801798
SEAT LEON ST (5F8) 2.0 TDI10.2013.01051431968
SEAT LEON ST (5F8) 2.0 TDI10.2013.01101501968
SEAT TOLEDO III (5P2) 1.610.200405.2009751021595
SEAT TOLEDO III (5P2) 1.9 TDI10.200405.2009771051896
SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 FSI10.200405.20091101501984
SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI 16V04.200405.20091031401968
SKODA FABIA II (542) 1.2 12V11.201112.201444601198
SKODA OCTAVIA II (1U2) 1.4 16V09.200012.201055751390
SKODA OCTAVIA II Combi (1U5) 1.4 16V08.200012.201055751390
SKODA OCTAVIA III (1Z3) 1.405.200405.200655751390
SKODA OCTAVIA III (1Z3) 1.405.200405.200655751390
SKODA OCTAVIA III (1Z3) 1.406.200404.201359801390
SKODA OCTAVIA III (1Z3) 1.606.200406.2013751021595
SKODA OCTAVIA III (1Z3) 1.6 FSI02.200410.2008851151598
SKODA OCTAVIA III (1Z3) 1.6 LPG08.200911.2012751021595
SKODA OCTAVIA III (1Z3) 1.9 TDI06.200412.2010771051896
SKODA OCTAVIA III (1Z3) 2.0 FSI11.200410.20081101501984
SKODA OCTAVIA III (1Z3) 2.0 RS10.200502.20131472001984
SKODA OCTAVIA III (1Z3) 2.0 TDI03.201006.2013811101968
SKODA OCTAVIA III (1Z3) 2.0 TDI11.200505.20101031401968
SKODA OCTAVIA III (1Z3) 2.0 TDI 16V02.200404.20131031401968
SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 1.405.200405.200655751390
SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 1.405.200405.200655751390
SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 1.609.200406.2013751021595
SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 1.6 FSI02.200410.2008851151598
SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 1.6 LPG08.200911.2012751021595
SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 1.6 TDI 4x406.200902.2013771051598
SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 1.8 TSI 4x403.200902.20131121521798
SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 1.8 TSI 4x403.200902.20131121521798
SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 1.9 TDI09.200412.2010771051896
SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 1.9 TDI 4x411.200412.2010771051896
SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 2.0 FSI11.200410.20081101501984
SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 2.0 FSI 4x411.200404.20091101501984
SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 2.0 RS10.200502.20131472001984
SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 2.0 TDI03.201006.2013811101968
SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 2.0 TDI11.200505.20101031401968
SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V02.200405.20131031401968
SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V 4x405.201002.20131031401968
SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V 4x405.201002.20131031401968
SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 2.0 TDI 4x405.201102.2013811101968
SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 2.0 TDI 4x407.200605.20101031401968
SKODA ROOMSTER (5J7) 1.205.200601.200747641198
SKODA ROOMSTER (5J7) 1.2 TDI03.201005.201555751199
SKODA ROOMSTER (5J7) 1.409.200605.201563861390
SKODA ROOMSTER (5J7) 1.9 TDI03.200605.2006741011896
SKODA ROOMSTER (5J7) 1.9 TDI09.200603.2010771051896
SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.2 TSI03.201005.201563861197
SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.6 TDI03.201005.201566901598
SKODA SUPERB II (3T4) 1.6 TDI09.201005.2015771051598
SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 16V 4x411.201005.20151031401968
SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TSI05.201005.20151472001984
SKODA SUPERB II kombi (3T5) 1.6 TDI09.201005.2015771051598
SKODA SUPERB II kombi (3T5) 1.9 TDI10.200911.2010771051896
SKODA SUPERB II kombi (3T5) 2.0 TDI 16V 4x411.201005.20151031401968
SKODA SUPERB II kombi (3T5) 2.0 TSI05.201005.20151472001984
SKODA YETI (5L) 1.6 TDI11.201005.2015771051598
SKODA YETI (5L) 1.8 TSI 4x411.200912.20171121521798
SKODA YETI (5L) 1.8 TSI 4x411.200912.20171121521798
SKODA YETI (5L) 2.0 TDI11.201112.20171031401968
SKODA YETI (5L) 2.0 TDI11.201112.20171031401968
SKODA YETI (5L) 2.0 TDI11.201112.20171031401968
VW BEETLE (5C1, 5C2) 1.2 TSI07.201107.2019771051197
VW BEETLE (5C1, 5C2) 1.2 TSI07.201107.2019771051197
VW BEETLE (5C1, 5C2) 1.2 TSI07.201107.2019771051197
VW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TSI04.201107.20161472001984
VW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TSI04.201107.20161472001984
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 1.403.200405.200655751390
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 1.405.200608.201059801390
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 1.604.200405.2015751021595
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 1.6 BiFuel05.201105.2015751021595
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 1.9 TDI04.200408.2010771051896
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 1.9 TDI04.200408.2010771051896
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 1.9 TDI04.200408.2010771051896
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 2.0 EcoFuel04.200605.2015801091984
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 2.0 SDI03.200408.201051701968
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 2.0 SDI03.200408.201051701968
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 2.0 TDI05.201205.20151251701968
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 2.0 TDI08.201005.2015811101968
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 2.0 TDI11.201005.201562851968
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 2.0 TDI11.201005.201562851968
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 2.0 TDI 16V 4motion11.201005.20151031401968
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 2.0 TDI 16V 4motion11.201005.20151031401968
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 2.0 TDI 4motion12.201005.201562851968
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.403.200405.200655751390
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.405.200608.201059801390
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.604.200405.2015751021595
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.6 BiFuel05.201105.2015751021595
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.9 TDI04.200408.2010771051896
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.9 TDI04.200408.2010771051896
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.9 TDI04.200408.2010771051896
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.9 TDI09.200508.201055751896
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 EcoFuel04.200605.2015801091984
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 EcoFuel04.200605.2015801091984
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 SDI03.200408.201051701968
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI05.201205.20151251701968
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI08.201005.2015811101968
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI 16V 4motion11.201005.20151031401968
VW CRAFTER 30-35 autobus (2E_) 2.5 TDI04.200605.2013801092461
VW CRAFTER 30-35 autobus (2E_) 2.5 TDI04.200605.2013801092461
VW CRAFTER 30-35 autobus (2E_) 2.5 TDI04.200605.20131001362461
VW CRAFTER 30-35 autobus (2E_) 2.5 TDI04.200605.20131001362461
VW CRAFTER 30-35 autobus (2E_) 2.5 TDI04.200607.201165882461
VW CRAFTER 30-35 autobus (2E_) 2.5 TDI04.200607.201165882461
VW CRAFTER 30-35 autobus (2E_) 2.5 TDI04.200607.20111201632461
VW CRAFTER 30-35 autobus (2E_) 2.5 TDI04.200607.20111201632461
VW CRAFTER 30-50 Krabice (2E_) 2.5 TDI04.200605.2013801092461
VW CRAFTER 30-50 Krabice (2E_) 2.5 TDI04.200605.2013801092461
VW CRAFTER 30-50 Krabice (2E_) 2.5 TDI04.200605.20131001362461
VW CRAFTER 30-50 Krabice (2E_) 2.5 TDI04.200605.20131001362461
VW CRAFTER 30-50 Krabice (2E_) 2.5 TDI04.200607.201165882461
VW CRAFTER 30-50 Krabice (2E_) 2.5 TDI04.200607.201165882461
VW CRAFTER 30-50 Krabice (2E_) 2.5 TDI04.200607.20111201632461
VW CRAFTER 30-50 Krabice (2E_) 2.5 TDI04.200607.20111201632461
VW CRAFTER 30-50 valník/podvozek (2F_) 2.5 TDI04.200605.2013801092461
VW CRAFTER 30-50 valník/podvozek (2F_) 2.5 TDI04.200605.2013801092461
VW CRAFTER 30-50 valník/podvozek (2F_) 2.5 TDI04.200605.20131001362461
VW CRAFTER 30-50 valník/podvozek (2F_) 2.5 TDI04.200605.20131001362461
VW CRAFTER 30-50 valník/podvozek (2F_) 2.5 TDI04.200607.201165882461
VW CRAFTER 30-50 valník/podvozek (2F_) 2.5 TDI04.200607.201165882461
VW CRAFTER 30-50 valník/podvozek (2F_) 2.5 TDI04.200607.20111201632461
VW CRAFTER 30-50 valník/podvozek (2F_) 2.5 TDI04.200607.20111201632461
VW EOS (1F7, 1F8) 1.6 FSI06.200605.2008851151598
VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 FSI03.200605.20081101501984
VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TDI06.200605.20081031401968
VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TDI11.201008.20151001361968
VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TDI11.201008.20151001361968
VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TFSI03.200608.20151472001984
VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TFSI03.200608.20151472001984
VW EOS (1F7, 1F8) 3.2 V606.200605.20091842503189
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 16V01.200511.200655751390
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 16V05.200612.201359801390
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 16V05.200612.201359801390
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 TSI05.200606.20081031401390
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 TSI05.200606.20081031401390
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 TSI05.200606.20081031401390
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 TSI05.200606.20081251701390
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 TSI05.200606.20081251701390
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 TSI05.200606.20081251701390
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.605.200512.2013751021595
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.605.200512.2013751021595
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.605.200512.2013751021595
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 BiFuel05.200912.2013751021595
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 BiFuel05.200912.2013751021595
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 FSI12.200405.2008851151598
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 TDI02.200912.201366901598
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 TDI02.200912.201366901598
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 TDI02.200912.201366901598
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.9 TDI01.200501.2009771051896
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.9 TDI05.200512.200866901896
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 FSI05.200506.20081101501984
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI05.200505.2007961311968
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI05.200512.20131001361968
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI05.200512.20131001361968
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI05.200512.20131001361968
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI12.200505.20111031401968
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI 16V01.200512.20131031401968
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI 16V01.200512.20131031401968
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI 16V01.200512.20131031401968
VW GOLF V (1K1) 1.4 16V05.200611.200859801390
VW GOLF V (1K1) 1.4 16V05.200611.200859801390
VW GOLF V (1K1) 1.4 16V05.200611.200859801390
VW GOLF V (1K1) 1.4 16V10.200305.200655751390
VW GOLF V (1K1) 1.4 FSI10.200307.200666901390
VW GOLF V (1K1) 1.4 TSI05.200611.20081031401390
VW GOLF V (1K1) 1.4 TSI05.200611.20081031401390
VW GOLF V (1K1) 1.4 TSI05.200611.20081031401390
VW GOLF V (1K1) 1.4 TSI11.200511.20081251701390
VW GOLF V (1K1) 1.4 TSI11.200511.20081251701390
VW GOLF V (1K1) 1.4 TSI11.200511.20081251701390
VW GOLF V (1K1) 1.601.200411.2008751021595
VW GOLF V (1K1) 1.601.200411.2008751021595
VW GOLF V (1K1) 1.601.200411.2008751021595
VW GOLF V (1K1) 1.6 FSI10.200307.2008851151598
VW GOLF V (1K1) 1.6 FSI10.200307.2008851151598
VW GOLF V (1K1) 1.6 FSI10.200307.2008851151598
VW GOLF V (1K1) 1.9 TDI05.200411.200866901896
VW GOLF V (1K1) 1.9 TDI10.200311.2008771051896
VW GOLF V (1K1) 1.9 TDI 4motion08.200411.2008771051896
VW GOLF V (1K1) 2.0 FSI01.200411.20081101501984
VW GOLF V (1K1) 2.0 FSI01.200411.20081101501984
VW GOLF V (1K1) 2.0 FSI01.200411.20081101501984
VW GOLF V (1K1) 2.0 FSI 4motion08.200411.20081101501984
VW GOLF V (1K1) 2.0 FSI 4motion08.200411.20081101501984
VW GOLF V (1K1) 2.0 FSI 4motion08.200411.20081101501984
VW GOLF V (1K1) 2.0 GTI09.200612.20081692301984
VW GOLF V (1K1) 2.0 GTI09.200612.20081692301984
VW GOLF V (1K1) 2.0 GTI09.200612.20081692301984
VW GOLF V (1K1) 2.0 GTI10.200402.20091472001984
VW GOLF V (1K1) 2.0 GTI10.200402.20091472001984
VW GOLF V (1K1) 2.0 SDI01.200411.200855751968
VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI10.200311.20081001361968
VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI11.200511.20081251701968
VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI12.200411.20081031401968
VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 16V10.200311.20081031401968
VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 16V 4motion08.200411.20081031401968
VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 4motion01.200711.20081031401968
VW GOLF V (1K1) 3.2 R32 4motion11.200511.20081842503189
VW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI06.200707.20091031401390
VW GOLF V Variant (1K5) 1.606.200707.2009751021595
VW GOLF V Variant (1K5) 1.606.200707.2009751021595
VW GOLF V Variant (1K5) 1.606.200707.2009751021595
VW GOLF V Variant (1K5) 1.606.200707.2009751021595
VW GOLF V Variant (1K5) 1.9 TDI06.200707.2009771051896
VW GOLF V Variant (1K5) 1.9 TDI06.200707.2009771051896
VW GOLF V Variant (1K5) 1.9 TDI06.200707.2009771051896
VW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI 16V06.200707.20091031401968
VW GOLF VI (5K1) 1.2 TSI05.201011.201263861197
VW GOLF VI (5K1) 1.2 TSI05.201011.201263861197
VW GOLF VI (5K1) 1.6 MultiFuel10.200811.2012751021595
VW GOLF VI (5K1) 1.6 MultiFuel10.200811.2012751021595
VW GOLF VI (5K1) 2.0 GTi05.201111.20121732351984
VW GOLF VI (5K1) 2.0 GTi05.201111.20121732351984
VW GOLF VI (5K1) 2.0 R 4motion11.200905.20111952651984
VW GOLF VI (5K1) 2.0 R 4motion11.200905.20111952651984
VW GOLF VI (5K1) 2.0 R 4motion11.200911.20131882561984
VW GOLF VI (5K1) 2.0 R 4motion11.200911.20131882561984
VW GOLF VI Kabriolet (517) 1.2 TSI03.201105.2016771051197
VW GOLF VI Kabriolet (517) 1.2 TSI03.201105.2016771051197
VW GOLF VI Kabriolet (517) 1.2 TSI 16V11.201305.2016771051197
VW GOLF VI Kabriolet (517) 1.2 TSI 16V11.201305.2016771051197
VW GOLF VI Kabriolet (517) 1.4 TSI03.201105.20161181601390
VW GOLF VI Kabriolet (517) 1.4 TSI03.201105.20161181601390
VW GOLF VI Kabriolet (517) 1.4 TSI11.201105.2016901221390
VW GOLF VI Kabriolet (517) 1.4 TSI11.201105.2016901221390
VW GOLF VI Kabriolet (517) 1.6 TDI03.201105.2016771051598
VW GOLF VI Kabriolet (517) 2.0 GTI05.201205.20161552111984
VW GOLF VI Kabriolet (517) 2.0 GTI05.201205.20161552111984
VW GOLF VI Kabriolet (517) 2.0 TDI11.201105.20161031401968
VW JETTA III (1K2) 1.4 TSI07.200610.20101031401390
VW JETTA III (1K2) 1.4 TSI07.200610.20101251701390
VW JETTA III (1K2) 1.609.200410.2010751021595
VW JETTA III (1K2) 1.609.200410.2010751021595
VW JETTA III (1K2) 1.6 FSI09.200510.2010851151598
VW JETTA III (1K2) 1.9 TDI08.200510.2010771051896
VW JETTA III (1K2) 1.9 TDI08.200510.2010771051896
VW JETTA III (1K2) 2.0 FSI08.200510.20101101501984
VW JETTA III (1K2) 2.0 TDI09.200510.20101001361968
VW JETTA III (1K2) 2.0 TDI10.200510.20101031401968
VW JETTA III (1K2) 2.0 TDI10.200610.20101251701968
VW JETTA III (1K2) 2.0 TDI 16V08.200510.20101031401968
VW JETTA III (1K2) 2.0 TFSI10.200510.20101472001984
VW JETTA III (1K2) 2.0 TFSI10.200510.20101472001984
VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.2 TSI10.2010.0771051197
VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.2 TSI10.2010.0771051197
VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI04.2011.01181601390
VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI04.2011.01181601390
VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI05.2011.0901221390
VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.6 TDI04.201007.2015771051598
VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.6 TDI04.201007.2015771051598
VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TDI02.2011.01031401968
VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TDI02.2011.01031401968
VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TDI10.2010.0811101968
VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TSI12.2010.01472001984
VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TSI12.2010.01472001984
VW PASSAT B6 (3C2) 1.605.200507.2010751021595
VW PASSAT B6 (3C2) 1.6 FSI03.200506.2008851151598
VW PASSAT B6 (3C2) 1.9 TDI03.200507.2010771051896
VW PASSAT B6 (3C2) 1.9 TDI03.200507.2010771051896
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 FSI03.200507.20101101501984
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 FSI07.200507.20101472001984
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 FSI 4motion09.200507.20101101501984
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI03.200505.20091031401968
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI03.200505.20091031401968
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI08.200507.20101251701968
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI08.200507.20101251701968
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 16V03.200507.20101031401968
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 16V 4motion03.200508.20101031401968
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 4motion03.200505.20091031401968
VW PASSAT B6 (3C2) 3.2 FSI 4motion11.200507.20101842503168
VW PASSAT B6 (3C2) 3.6 R36 4motion04.200707.20102203003597
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.608.200511.2010751021595
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.6 FSI08.200506.2008851151598
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.9 TDI08.200511.2010771051896
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.9 TDI08.200511.2010771051896
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 FSI08.200511.20101101501984
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 FSI08.200511.20101472001984
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 FSI 4motion09.200511.20101101501984
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI08.200502.2006901221968
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI08.200505.20091031401968
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI08.200511.20101001361968
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI08.200511.20101001361968
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI08.200511.20101251701968
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI08.200511.20101251701968
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI11.200505.2007881201968
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 16V08.200511.20101031401968
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 16V 4motion08.200511.20101031401968
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 4motion08.200505.20091031401968
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 3.2 FSI 4motion11.200511.20101842503168
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 3.6 R36 4motion04.200711.20102203003597
VW PASSAT B7 (362) 1.4 TSI08.201012.2014901221390
VW PASSAT B7 (362) 1.4 TSI08.201012.2014901221390
VW PASSAT B7 (362) 1.4 TSI EcoFuel08.201012.20141101501390
VW PASSAT B7 (362) 1.4 TSI EcoFuel08.201012.20141101501390
VW PASSAT B7 (362) 1.4 TSI MultiFuel11.201012.20141181601390
VW PASSAT B7 (362) 1.4 TSI MultiFuel11.201012.20141181601390
VW PASSAT B7 (362) 1.6 TDI08.201012.2014771051598
VW PASSAT B7 (362) 1.8 TSI08.201012.20141181601798
VW PASSAT B7 (362) 1.8 TSI08.201012.20141181601798
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI08.201012.20141001361968
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI08.201012.20141001361968
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI08.201012.20141031401968
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI08.201012.20141031401968
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI08.201012.20141251701968
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI08.201012.20141251701968
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI 4motion08.201001.20131251701968
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI 4motion08.201001.20131251701968
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI 4motion08.201012.20141031401968
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI 4motion08.201012.20141031401968
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TSI11.201012.20141552101984
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TSI11.201012.20141552101984
VW PASSAT B7 (362) 3.6 FSI 4motion01.201112.20142203003597
VW PASSAT B7 Variant (365) 1.4 TSI08.201012.2014901221390
VW PASSAT B7 Variant (365) 1.4 TSI08.201012.2014901221390
VW PASSAT B7 Variant (365) 1.4 TSI EcoFuel08.201012.20141101501390
VW PASSAT B7 Variant (365) 1.4 TSI EcoFuel08.201012.20141101501390
VW PASSAT B7 Variant (365) 1.4 TSI MultiFuel11.201012.20141181601390
VW PASSAT B7 Variant (365) 1.4 TSI MultiFuel11.201012.20141181601390
VW PASSAT B7 Variant (365) 1.6 TDI08.201012.2014771051598
VW PASSAT B7 Variant (365) 1.6 TDI08.201012.2014771051598
VW PASSAT B7 Variant (365) 1.8 TSI08.201012.20141181601798
VW PASSAT B7 Variant (365) 1.8 TSI08.201012.20141181601798
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI08.201012.20141001361968
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI08.201012.20141001361968
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI08.201012.20141031401968
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI08.201012.20141031401968
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI08.201012.20141251701968
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI08.201012.20141251701968
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI 4motion08.201001.20131251701968
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI 4motion08.201001.20131251701968
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI 4motion08.201012.20141031401968
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI 4motion08.201012.20141031401968
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TSI11.201012.20151552101984
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TSI11.201012.20151552101984
VW PASSAT B7 Variant (365) 3.6 FSI 4motion01.201112.20142203003597
VW PASSAT CC B6 (357) 1.4 TSI MultiFuel01.201101.20121181601390
VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI05.200805.20111201631968
VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI05.200805.20111201631968
VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TSI11.201001.20121552111984
VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TSI11.201001.20121552111984
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.2 TSI05.201105.201466901197
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 BiFuel03.201001.201160821390
VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 R11.200911.20171882561984
VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI11.201011.20171001361968
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI05.201107.2019851151968
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI 4motion05.2011.01031401968
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TSI12.2010.01472001984
VW TIGUAN (5N_) 1.4 TSI05.201107.20181181601390
VW TIGUAN (5N_) 1.4 TSI05.201107.20181181601390
VW TIGUAN (5N_) 1.4 TSI 4motion05.201107.20181181601390
VW TIGUAN (5N_) 1.4 TSI 4motion05.201107.20181181601390
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion02.200808.20091201631968
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion02.200808.20091201631968
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TSI 4motion05.201107.20181321801984
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TSI 4motion05.201107.20181321801984
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TSI 4motion05.201107.20181552111984
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TSI 4motion05.201107.20181552111984
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.4 TSI02.200605.20101031401390
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.607.200305.2010751021595
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.6 FSI02.200301.2007851151598
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI02.200305.2004741001896
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI08.200305.2010771051896
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI11.200405.201066901896
VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 EcoFuel02.200605.2009801091984
VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 FSI10.200301.20071101501984
VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI02.200305.20101001361968
VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI12.200505.20101031401968
VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI12.200505.20101251701968
VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI 16V08.200305.20101031401968
VW TOURAN (1T3) 1.2 TSI05.201005.2015771051197
VW TOURAN (1T3) 2.0 TDI11.201005.2015811101968
+ pro dalších 1325 modelů vozidel

        Zpět

náhradní díly škoda

náhradní díly VW

univerzální díly

náplně

Univerzální díly

Vše pro dílnu


Nenašli jste hledané zboží?

Kontaktujte nas na email eshop@autorykl.cz nebo telefonicky na 596 015 634.

TecDoc Inside

Zde prezentovaná data, zejména celá databáze, nesmějí být kopírovány. Je zakázáno data nebo celou databázi bez předchozího svolení společnosti TecDoc rozmnožovat, rozšiřovat a/nebo toto jednání umožnit třetí osobě. Porušení zakládá neoprávněný zásah do autorského práva a bude stíháno.

© 2008 - 2021 Autodíly AUTORYKL s.r.o. / webdesign web-evolution