Potřebujete poradit?
Volejte na prodejnu:
596 015 634
nebo
596 031 102
Po-Pá 8-17 hod., So 9-12 hod.
Ceník poštovného

ZÁSILKOVNA ČR balík do 5kg/70cm 69 Kč
ZÁSILKOVNA Slovensko balík do 5kg/70cm 99 Kč
-------------------------------------------
PPL ČR standardní balík 99 Kč
PPL Slovensko do 31,5kg 199 Kč (7,50 €)
--------------------------------------------
ČESKÁ POŠTA balík na poštu 140 Kč
ČESKÁ POŠTA balík do ruky 150 Kč
ČESKÁ POŠTA nadrozměrný balík 300 Kč

Ceník poštovného:

ZÁSILKOVNA ČR balík do 5kg/70cm 69 Kč
ZÁSILKOVNA Slovensko balík do 5kg/70cm 99 Kč
-------------------------------------------
PPL ČR standardní balík 99 Kč
PPL Slovensko do 31,5kg 199 Kč (7,50 €)
--------------------------------------------
ČESKÁ POŠTA balík na poštu 140 Kč
ČESKÁ POŠTA balík do ruky 150 Kč
ČESKÁ POŠTA nadrozměrný balík 300 Kč


Zapalovací cívka (SWAG) - 30 93 8706 
Hledání dle typu vozidla: Hledat díly na vozidla ŠKODA Hledat díly na vozidla VOLKSWAGEN

Celková cena: 0,- Kč

VSTOUPIT DO KOŠÍKU

Počet položek: 0

Zapalovací cívka

MA

Zapalovací cívka

  • Kód zboží: 30 93 8706
  • Výrobce: SWAG
  • Cena s DPH: 706,- (29,42 €)
  • Cena bez DPH: 583,47 Kč
  • Dostupnost: Není skladem
Zapalovací cívka

Parametry:

Počet koncovek4
Hmotnost [kg]0,18

Alternativní produkt ke kódu 022905715A jiných výrobců:

BorgWarner (BERU)Cena od 673,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
NGKCena od 677,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
BOSCHCena od 820,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
DELPHICena od 596,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
FEBI BILSTEINCena od 735,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
VEMOCena od 677,- KčNení skladem
ERACena od 680,- KčNení skladem
MEAT & DORIACena od 727,- KčNení skladem
HOFFERCena od 910,- KčNení skladem
TESLACena od 715,- KčNení skladem
JANMOR Limited CompanyCena od 645,- KčNení skladem
MAXGEARCena od 831,- KčNení skladem
Hitachi Automotive Systems Esp. GmbHCena od 1085,- KčNení skladem
ESEN SKVCena od 514,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně

Pokud si nevíte rady s výběrem zboží, kontaktujte nás telefonicky: 596 015 634
nebo e-mailem: eshop@autorykl.cz. Pokud nám sdělíte VIN kód (číslo karoserie) a bylo-li vozidlo vyrobeno po roce 2000 (!), prověříme zda-li Vámi objednaný díl patří do Vašeho vozu.


Zpět

Referenční kódy:

4U Autoparts20193VV
4U Autoparts20197VV
ABAKUS122-01-094
ANGLI15600
ASHIKABO-0801JM
ASHIKABO-0923JM
AUDI022 905 100 H
AUDI022 905 100 L
AUDI022 905 100 P
AUDI022 905 100 S
AUDI022 905 715
AUDI022 905 715 A
AUDI022 905 715 B
AUDI022 905 715 D
AUDI022 905 715 E
AUDI22 905 100 H
AUDI22 905 100 L
AUDI22 905 100 P
AUDI22 905 100 S
AUDI22 905 715
AUDI22 905 715 A
AUDI22 905 715 B
AUDI22 905 715 D
AUDI22 905 715 E
AUTOMEGA150009610
AUTOTEAML530194
AUTOTEAML530194A2
BBR Automotive001-10-27316
BBTIC03123
BBTIC03126
BOSCH0 986 221 051
BOSCH0 986 221 056
BOSCH0 986 221 073
BRECAV114.013
BRECAV114.019
BREMI20122
BUGIADBSP24996
BorgWarner (BERU)ZSE041
BorgWarner (BERU)ZSE044
BorgWarner (BERU)ZSE063
CASCOCIC73009AS
CHAMPIONBAEA041E
CHAMPIONBAEA044E
CSV electronic partsCBE5194
CSV electronic partsCBE5194C
DELPHIGN10208-12B1
DELPHIGN10443-12B1
DELPHIGN10443-17B1
DIAMAXDG2074
DIPASPORTBBA007DLPN
DIPASPORTBBA007MRLN
DYNAMATRIXDIC126
EFI AUTOMOTIVE1550.54
EFI AUTOMOTIVE155054
EFI AUTOMOTIVE155251
ELTA AUTOMOTIVEEE5075
ELTA AUTOMOTIVEXIG5064
EPS1.970.434
ERA880122
ERA880299
ERA880299A
ESEN SKV03SKV127
EUROCABLEDC-1178
EUROCABLEDC-1241
FACET9.6334
FACET9.6335
FAE80327
FEBI BILSTEIN38706
FERRONTOP06891055
FISPA85.30194
FISPA85.30194A2
FLAMARBEF020037HQ
GAUSSGC4531
GEBE9 4645 1
GMB0123
GMB0299
HART521 376
HELLA5DA 230 036-331
HELLA5DA 230 036-431
HELLA5DA 358 000-001
HELLA5DA 358 000-931
HELLA5DA 749 475-711
HITACHI133847
HITACHI2503847
HOFFER8010485
HOFFER8010485E
Hitachi in East AsiaIGNC00208
INTERMOTOR12790
Intran FlotamexBOUF531
JANMORJM5066
JANMORJM5360
JAPANPARTSBO-0801JM
JAPANPARTSBO-0923JM
JAPKOBO-0801JM
JAPKOBO-0923JM
KW470 434
LEMARKCP292
LIZARTEBOBEN018
LUCASDMB912
MAGNETI MARELLI060717102012
MAGNETI MARELLI060810197010
MAGNETI MARELLI359000610020
MANDOMMI030274
MAPCO80884
MAXGEAR13-0064
MDREPS-1970 434
MEAT & DORIA10485
MEAT & DORIA10485E
MEC-DIESELE105073DP
METZGER0880127
MEYLE100 885 0022
MGABB8051
MOBILETRONCE-52
MOTAQUIPVCL854
Meistersatz022905100H
NGK48065
NPST536A13
NTYECZ-VW-009
OPEN PARTSIGN1029.00
OSSCA09499
PORSCHE955 602 101 01
PORSCHE955 602 101 02
PORSCHE955 602 101 03
PORSCHE955 602 101 04
PORSCHE955 602 101 05
PROTECHIC1006
QH TalbrosXIC8327
QH TalbrosXIC8378
QUINTON HAZELLXIC8327
REAL30076900BN
RIDEX689C0023
RIDEX689C0148
SANDOSIC73009.0
SATO techE70-1119
SCHNIEDER AUTOTECHVAS18.00074
SCHNIEDER AUTOTECHVAS18.00075
SCHNIEDER AUTOTECHVAS18.00076
SEAT022 905 715
SEAT022 905 715 A
SEAT022 905 715 B
SEAT022 905 715 D
SEAT022 905 715 E
SEAT22 905 715
SEAT22 905 715 A
SEAT22 905 715 B
SEAT22 905 715 D
SEAT22 905 715 E
SIDAT85.30194
SIDAT85.30194A2
STARTVOLTSC 1826
STARTVOLTSC 1827
STELLOX61-00089-SX
StarkSKCO-0070022
StarkSKCO-0070163
Storm880122
TESLACL016
TOPRAN110 921
TOPRAN111 743
TRISCAN8860 29033
TRUCKTEC AUTOMOTIVE07.17.028
VALEO245719
VALEO245822
VALEO245824
VEMOV10-70-0063
VEMOV10-70-0064
VW022 905 100 B
VW022 905 100 E
VW022 905 100 H
VW022 905 100 L
VW022 905 100 P
VW022 905 100 S
VW022 905 100 T
VW022 905 715
VW022 905 715 A
VW022 905 715 B
VW022 905 715 D
VW022 905 715 E
VW22 905 100 B
VW22 905 100 E
VW22 905 100 H
VW22 905 100 L
VW22 905 100 P
VW22 905 100 S
VW22 905 100 T
VW22 905 715
VW22 905 715 A
VW22 905 715 B
VW22 905 715 D
VW22 905 715 E
WAICUF531
WALKER PRODUCTS921-2100
WE PARTS220830233
WE PARTS220830584
WILMINK GROUPWG1012312
WILMINK GROUPWG1429070
WILMINK GROUPWG1429130
WILMINK GROUPWG1487548
WILMINK GROUPWG1487551
WILMINK GROUPWG1496630
WILMINK GROUPWG1496840
WILMINK GROUPWG1498919
WILMINK GROUPWG1838217
WILMINK GROUPWG2204950
WILMINK GROUPWG2205014
WILMINK GROUPWG2205016
WXQP30144
WXQP350751
YSPARTSIC064

Použití:

ZNAČKA/TYP/MODEL VOZIDLAOD ROKUDO ROKUKWHPCCM
AUDI A3 (8P1) 3.2 V6 quattro07.200305.20091842503189
AUDI A3 Sportback (8PA) 3.2 V6 quattro09.200405.20091842503189
AUDI A6 C6 (4F2) 3.0 TDI quattro05.200403.20111552112967
AUDI Q7 (4LB) 3.6 FSI quattro08.200605.20102062803597
AUDI TT (8J3) 3.2 V6 quattro08.200606.20101842503189
AUDI TT (8N3) 3.2 VR6 quattro07.200306.20061842503189
AUDI TT Roadster (8J9) 3.2 V6 quattro03.200706.20101842503189
AUDI TT Roadster (8N9) 3.2 VR6 quattro07.200306.20061842503189
BMW 3 (E90) 325 xi09.200708.20081602182996
BMW Z4 Roadster (E85) 2.5 si01.200608.20081602182497
HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.008.200103.2006991351997
LADA 111 (2111) 1.510.200002.200956761499
LTI TX 2.5 TD01.2006751022499
NISSAN ALMERA II (N16) 2.2 Di07.200004.2003811102184
OPEL CORSA C (X01) 1.0 (F08, F68)09.200006.20034358973
OPEL SIGNUM Šikmá zadní část (Z03) 2.2 direct (F48)05.200309.20081141552198
PEUGEOT 407 (6D_) 1.8 16V (6D6FYC)08.200512.2010921251749
PORSCHE CAYENNE (9PA) 3.208.200309.20071772413189
PORSCHE CAYENNE (9PA) 3.210.200309.20071842503189
PORSCHE CAYENNE (9PA) 3.602.200709.20102132903598
RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.2 dCi (JK0H)11.200208.20061101502188
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V Turbo (KG0S, KG1L, KG03)01.200308.20051201631998
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.8 V606.200003.20101502042792
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.8 V6 4motion06.200003.20101502042792
SEAT IBIZA III (6L1) 1.9 TDI02.200211.2009961311896
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.406.200404.201359801390
SUBARU IMPREZA limuzína (GD) 1.5 AWD (GD3)05.200603.2007771051498
VW CC B7 (358) 3.6 FSI 4motion11.201112.20162203003597
VW EOS (1F7, 1F8) 3.6 V605.200911.20101912603597
VW GOLF IV (1J1) 3.2 R32 4motion09.200206.20051772413189
VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 3.2 V602.200406.20041702313189
VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 3.2 V602.200412.20091732353189
VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 3.2 V6 4motion07.200412.20091732353189
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.5 TDI05.200305.20051201632496
VW PASSAT B6 (3C2) 3.2 FSI 4motion11.200507.20101842503168
VW PASSAT B6 (3C2) 3.6 R36 4motion04.200707.20102203003597
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI08.200511.20101251701968
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 3.2 FSI 4motion11.200511.20101842503168
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 3.6 R36 4motion04.200711.20102203003597
VW PASSAT B7 (362) 3.6 FSI 4motion01.201112.20142203003597
VW PASSAT B7 Variant (365) 3.6 FSI 4motion01.201112.20142203003597
VW PASSAT CC B6 (357) 3.6 FSI 4motion02.200812.20112203003597
VW PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 3.2 V604.200205.20051772413189
VW PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 3.2 V6 4motion02.200411.20081772413189
VW PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 3.6 V6 4motion11.200803.20162062803597
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 V6 24V04.200003.20101502042792
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 V6 24V 4motion04.200003.20101502042792
VW SHARAN VAN (7M_) 2.8 VR6 (7M9)08.200105.20031502042792
VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 3.2 V610.200211.20061622203189
VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 3.6 V6 FSI10.200505.20102062803597
VW TOUAREG (7P5, 7P6) 3.6 V6 FSI04.201003.20182062803597
VW TRANSPORTER V Krabice (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 3.2 4motion11.200311.20091732353189
VW TRANSPORTER V Krabice (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 3.2 V602.200411.20091732353189
VW TRANSPORTER V Krabice (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 3.2 V604.200306.20051702313189
VW TRANSPORTER V autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.5 TDI 4motion07.200411.2009961302461
VW TRANSPORTER V autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 3.2 V602.200406.20041702313189
VW TRANSPORTER V autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 3.2 V602.200411.20091732353189
VW TRANSPORTER V autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 3.2 V6 4motion11.200312.20091732353189
VW TRANSPORTER V valník/podvozek (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD 3.2 4motion11.200311.20091702313189
VW TRANSPORTER V valník/podvozek (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD 3.2 V602.200411.20091702313189
VW TRANSPORTER V valník/podvozek (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD 3.2 V608.200305.20061732353189

POTŘEBUJETE PORADIT ZDA-LI DÍL MŮŽETE POUŽÍT NA VAŠEM VOZE?
NEBO MÁTE JINÝ DOTAZ? VYPLŇTE NÍŽE UVEDENÝ FORMULÁŘ:

Jméno a příjmení: *
Telefonní číslo:
E-mailová adresa: *
Dotaz: *

        Zpět

náhradní díly škoda

náhradní díly VW

univerzální díly

náplně

Univerzální díly

Vše pro dílnu


Nenašli jste hledané zboží?

Kontaktujte nas na email eshop@autorykl.cz nebo telefonicky na 596 015 634.

TecDoc Inside

Zde prezentovaná data, zejména celá databáze, nesmějí být kopírovány. Je zakázáno data nebo celou databázi bez předchozího svolení společnosti TecDoc rozmnožovat, rozšiřovat a/nebo toto jednání umožnit třetí osobě. Porušení zakládá neoprávněný zásah do autorského práva a bude stíháno.

© 2008 - 2022 Autodíly AUTORYKL s.r.o. / webdesign web-evolution