Ceník poštovného:

ZÁSILKOVNA ČR balík do 5kg/70cm 69 Kč
ZÁSILKOVNA Slovensko balík do 5kg/70cm 99 Kč
-------------------------------------------
PPL ČR standardní balík 99 Kč
PPL Slovensko do 31,5kg 199 Kč (7,50 €)
--------------------------------------------
ČESKÁ POŠTA balík na poštu 140 Kč
ČESKÁ POŠTA balík do ruky 150 Kč
ČESKÁ POŠTA nadrozměrný balík 300 Kč


Předstihová spojka (WAI Europe b.v.) - 24-91256 
Hledání dle typu vozidla: Hledat díly na vozidla ŠKODA Hledat díly na vozidla VOLKSWAGEN

Celková cena: 0,- Kč

VSTOUPIT DO KOŠÍKU

Počet položek: 0



Předstihová spojka

Předstihová spojka

  • Kód zboží: 24-91256
  • Výrobce: WAI Europe b.v.
  • Cena s DPH: 511,- (20,02 €)
  • Cena bez DPH: 422,31 Kč
  • Dostupnost: Na objednání, do 24 hod na prodejně
Ceník poštovného

NOVÝ DÍL

Předstihová spojka

Parametry:

Velikost závituM16

Alternativní produkt ke kódu 022903119B jiných výrobců:

HELLACena od 697,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
VALEOCena od 593,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
CONTITECHCena od 837,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
SKFCena od 726,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
FEBI BILSTEINCena od 736,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
SNRCena od 665,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
INACena od 449,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
MAXGEARCena od 599,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
AS-PL Sp. z o.o.Cena od 507,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně

Pokud si nevíte rady s výběrem zboží, kontaktujte nás telefonicky: 596 015 634
nebo e-mailem: eshop@autorykl.cz. Pokud nám sdělíte VIN kód (číslo karoserie) a bylo-li vozidlo vyrobeno po roce 2000 (!), prověříme zda-li Vámi objednaný díl patří do Vašeho vozu.


Zpět

Referenční kódy:

AS-PLAFP0009
BOSCHF00M147724
BOSCHF00M991043
BOSCHF00M991045
BOSCHF00M991378
DAYCOALP2329
DENSO23001916
ERAZN5380
FACET99112M
FACET99417
FEBI BILSTEIN15254
GATESOAP7033
HC-Cargo112397
HC-Cargo230302
HC-Cargo332295
IKA335411
INA535000510
INA5350005000
INAF225653
INAF22565306
INAF22565307
INAF22565310
INAF22565311
INAF2256536
INAF2256537
INAF552699
INAF55269901
INAF55269902
INAF55269903
INAF5526991
INAF5526992
LuK535000510
LuK5350005000
PININFARINA391026
RUVILLE55451
SANDO854211
SKFVKM03107
SWAG32140006
VAG022903119B
VAG022903119D
VAG028903119AC
VAG038903119J
VAG038903119M
VALEO588008
VALEO593490
VALEO2542508
VALEO2547439
VALEO2574439
VALEO2604509

Použití:

ZNAČKA/TYP/MODEL VOZIDLAOD ROKUDO ROKUKWHPCCM
AUDI A4 B5 (8D2) 1.611.199410.2000741001595
AUDI A4 B5 (8D2) 1.611.199410.2000741001595
AUDI A4 B5 (8D2) 1.611.199410.2000741001595
AUDI A4 B5 (8D2) 1.611.199410.2000741001595
AUDI A4 B5 (8D2) 1.611.199410.2000741001595
AUDI A4 B5 (8D2) 1.811.199411.2000921251781
AUDI A4 B5 (8D2) 1.811.199411.2000921251781
AUDI A4 B5 (8D2) 1.811.199411.2000921251781
AUDI A4 B5 (8D2) 1.811.199411.2000921251781
AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T01.199511.20001101501781
AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T01.199511.20001101501781
AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T01.199511.20001101501781
AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T01.199511.20001101501781
AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T01.199511.20001101501781
AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T quattro12.199711.20001321801781
AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI01.199511.200066901896
AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI03.200011.2000851161896
AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI10.199511.2000811101896
AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI10.199511.2000811101896
AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI12.199511.200055751896
AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI quattro03.200011.2000851161896
AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI quattro09.199611.2000811101896
AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI quattro09.199611.2000811101896
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.607.200009.2001751021595
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.607.200009.2001751021595
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.607.200009.2001751021595
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.607.200009.2001751021595
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.607.200009.2001751021595
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.611.199409.2001741001595
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.611.199409.2001741001595
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.611.199409.2001741001595
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.611.199409.2001741001595
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.611.199409.2001741001595
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.802.199609.2001921251781
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.802.199609.2001921251781
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.802.199609.2001921251781
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.802.199609.2001921251781
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T03.199609.20011101501781
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T03.199609.20011101501781
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T03.199609.20011101501781
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T03.199609.20011101501781
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T03.199609.20011101501781
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T quattro12.199709.20011321801781
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI02.199609.200166901896
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI02.199609.2001811101896
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI02.199609.2001811101896
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI03.200009.2001851151896
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI quattro03.200009.2001851151896
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI quattro09.199609.2001811101896
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI quattro09.199609.2001811101896
AUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI05.200112.2004741011896
AUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI11.200012.2004961301896
AUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI11.200012.2004961301896
AUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI quattro11.200112.2004961301896
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI09.200112.2004961301896
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI09.200112.2004961301896
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI11.200112.2004741011896
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI quattro11.200112.2004961301896
AUDI A4 B7 (8EC) 1.9 TDI11.200406.2008851161896
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 1.9 TDI11.200406.2008851161896
AUDI A6 C5 (4B2) 1.807.199701.2005921251781
AUDI A6 C5 (4B2) 1.8 T01.199701.20051101501781
AUDI A6 C5 (4B2) 1.8 T12.199701.20051321801781
AUDI A6 C5 (4B2) 1.8 T quattro02.199701.20051101501781
AUDI A6 C5 (4B2) 1.8 T quattro02.199701.20051101501781
AUDI A6 C5 (4B2) 1.8 T quattro02.199701.20051101501781
AUDI A6 C5 (4B2) 1.8 T quattro02.199701.20051101501781
AUDI A6 C5 (4B2) 1.8 T quattro02.199701.20051101501781
AUDI A6 C5 (4B2) 1.8 T quattro12.199701.20051321801781
AUDI A6 C5 (4B2) 1.9 TDI04.199710.2000811101896
AUDI A6 C5 (4B2) 1.9 TDI04.199710.2000811101896
AUDI A6 C5 (4B2) 1.9 TDI07.200001.2005851151896
AUDI A6 C5 (4B2) 1.9 TDI08.200101.2005961301896
AUDI A6 C5 (4B2) 1.9 TDI08.200101.2005961301896
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.812.199701.2005921251781
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.8 T12.199701.20051101501781
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.8 T12.199701.20051101501781
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.8 T12.199701.20051101501781
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.8 T12.199701.20051101501781
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.8 T12.199701.20051101501781
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.8 T quattro12.199701.20051101501781
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.8 T quattro12.199701.20051101501781
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.8 T quattro12.199701.20051101501781
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.8 T quattro12.199701.20051101501781
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.8 T quattro12.199701.20051101501781
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.8 T quattro12.199701.20051321801781
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.9 TDI02.199804.2001811101896
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.9 TDI07.200001.2005851151896
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.9 TDI08.200101.2005961301896
SKODA SUPERB I (3U4) 1.9 TDI01.200703.2008851151896
SKODA SUPERB I (3U4) 1.9 TDI08.200210.2005741011896
SKODA SUPERB I (3U4) 1.9 TDI10.200505.2007771051896
SKODA SUPERB I (3U4) 1.9 TDI10.200505.2007771051896
SKODA SUPERB I (3U4) 1.9 TDI12.200103.2008961301896
SKODA SUPERB I (3U4) 1.9 TDI12.200103.2008961301896
SKODA SUPERB I (3U4) 2.0 TDI10.200503.20081031401968
VW PASSAT B5 (3B2) 1.610.199611.2000741011595
VW PASSAT B5 (3B2) 1.610.199611.2000741011595
VW PASSAT B5 (3B2) 1.610.199611.2000741011595
VW PASSAT B5 (3B2) 1.610.199611.2000741011595
VW PASSAT B5 (3B2) 1.810.199611.2000921251781
VW PASSAT B5 (3B2) 1.810.199611.2000921251781
VW PASSAT B5 (3B2) 1.810.199611.2000921251781
VW PASSAT B5 (3B2) 1.8 T10.199611.20001101501781
VW PASSAT B5 (3B2) 1.8 T10.199611.20001101501781
VW PASSAT B5 (3B2) 1.8 T10.199611.20001101501781
VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI02.200011.2000741011896
VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI08.199811.2000851151896
VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI08.199811.2000851151896
VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI10.199611.200066901896
VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI10.199611.200066901896
VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI10.199611.2000811101896
VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI10.199611.2000811101896
VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI 4motion08.199911.2000851151896
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.606.199711.2000741011595
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.606.199711.2000741011595
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.606.199711.2000741011595
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.606.199711.2000741011595
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.806.199711.2000921251781
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.806.199711.2000921251781
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.806.199711.2000921251781
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.8 T05.199711.20001101501781
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.8 T05.199711.20001101501781
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.8 T05.199711.20001101501781
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI02.200011.2000741011896
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI06.199711.200066901896
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI06.199711.200066901896
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI06.199711.2000811101896
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI06.199711.2000811101896
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI08.199811.2000851151896
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI08.199811.2000851151896
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI 4motion08.199911.2000851151896
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI Syncro/4motion06.199708.2000811101896
VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.8 T 20V11.200005.20051101501781
VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.8 T 20V11.200005.20051101501781
VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.9 TDI11.200005.2005741011896
VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.9 TDI11.200005.2005961301896
VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.9 TDI11.200005.2005961301896
VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.9 TDI 4motion11.200005.2005961301896
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.011.200005.2005851151984
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.011.200005.2005851151984
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.011.200105.2005961301984
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.0 TDI12.200305.20051001361968
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.8 T 20V11.200005.20051101501781
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.9 TDI11.200005.2005741011896
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.9 TDI11.200005.2005961301896
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.9 TDI11.200005.2005961301896
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.9 TDI 4motion11.200005.2005961301896
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.011.200005.2005851151984
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.011.200105.2005961301984
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.0 TDI12.200305.20051001361968
VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TSI05.200811.20091472001984
VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TSI05.200811.20091472001984

        Zpět

náhradní díly škoda

náhradní díly VW

univerzální díly

náplně

Univerzální díly

Vše pro dílnu


Nenašli jste hledané zboží?

Kontaktujte nas na email eshop@autorykl.cz nebo telefonicky na 596 015 634.

TecDoc Inside

Zde prezentovaná data, zejména celá databáze, nesmějí být kopírovány. Je zakázáno data nebo celou databázi bez předchozího svolení společnosti TecDoc rozmnožovat, rozšiřovat a/nebo toto jednání umožnit třetí osobě. Porušení zakládá neoprávněný zásah do autorského práva a bude stíháno.

© 2008 - 2021 Autodíly AUTORYKL s.r.o. / webdesign web-evolution