Ceník poštovného:

ZÁSILKOVNA ČR balík do 5kg/70cm 69 Kč
ZÁSILKOVNA Slovensko balík do 5kg/70cm 99 Kč
-------------------------------------------
PPL ČR standardní balík 99 Kč
PPL Slovensko do 31,5kg 199 Kč (7,50 €)
--------------------------------------------
ČESKÁ POŠTA balík na poštu 140 Kč
ČESKÁ POŠTA balík do ruky 150 Kč
ČESKÁ POŠTA nadrozměrný balík 300 Kč


Předstihová spojka (FEBI BILSTEIN) - 15254 
Hledání dle typu vozidla: Hledat díly na vozidla ŠKODA Hledat díly na vozidla VOLKSWAGEN

Celková cena: 0,- Kč

VSTOUPIT DO KOŠÍKU

Počet položek: 0

Předstihová spojka

Předstihová spojka

  • Kód zboží: 15254
  • Výrobce: FEBI BILSTEIN
  • Cena s DPH: 736,- (28,87 €)
  • Cena bez DPH: 608,26 Kč
  • Dostupnost: Na objednání, do 24 hod na prodejně
Ceník poštovného

NOVÝ DÍL

Předstihová spojka

Parametry:

tloušťka/síla( v mm)34,4

Alternativní produkt ke kódu 022903119B jiných výrobců:

HELLACena od 697,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
VALEOCena od 593,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
CONTITECHCena od 837,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
SKFCena od 711,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
SNRCena od 665,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
INACena od 449,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
MAXGEARCena od 592,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
WAI Europe b.v.Cena od 511,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
AS-PL Sp. z o.o.Cena od 484,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně

Pokud si nevíte rady s výběrem zboží, kontaktujte nás telefonicky: 596 015 634
nebo e-mailem: eshop@autorykl.cz. Pokud nám sdělíte VIN kód (číslo karoserie) a bylo-li vozidlo vyrobeno po roce 2000 (!), prověříme zda-li Vámi objednaný díl patří do Vašeho vozu.


Zpět

Referenční kódy:

1580021
3Effe GroupALTF316
3Effe GroupALTL190
3Effe GroupALTL691
3Effe GroupALTS177
3Effe GroupALTS484
3Effe GroupALTS646
3Effe GroupALTS762
3Effe GroupF0002G
3Effe GroupPRAF316
3Effe GroupPRAL190
3Effe GroupPRAL691
3Effe GroupPRAS177
3Effe GroupPRAS484
3Effe GroupPRAS646
3Effe GroupPRAS762
3RG13744
AD KÜHNER301486RI
AD KÜHNER301540RI
AD KÜHNER301541RI
AD KÜHNER301541RIV
AD KÜHNER301678RI
AD KÜHNER301678RIV
AD KÜHNER301759RI
AD KÜHNER553795RI
AD KÜHNER885015
AES12.201.128ZP
AES12.201.149
AES12.201.190
AES12.201.237
AES12.201.302
AES14.201.129
AES14.201.139
AES14.201.310
AES14.201.385
AESIA1252
AESIA1253
AESIA1255
AIC54772
AINDEAI-90003
AINDEAI-90125
AINDESG14B011
ALANKO10442249
ALANKO10442340
ALANKO10442341
ALANKO10442848
ALANKO10443162
ALANKO10444300
ALANKO10720004
ALANKO11442249
ALANKO11442340
ALANKO11442341
ALANKO11442848
ALANKO11443162
ALANKO11444300
ARTEC59212288
ARTEC59212769
ARTEC59213054
ARTEC59213623
ARTEC59213685
AS-PLA0041
AS-PLA0046
AS-PLA0046(P)
AS-PLA0046(P-INA)
AS-PLA0046PR
AS-PLA0046SR
AS-PLA0143
AS-PLA0351
AS-PLA0419
AS-PLA0419(BOSCH)
AS-PLA0420(BOSCH)
AS-PLA0521
AS-PLA0725S
AS-PLA0741S
AS-PLA3033
AS-PLA3109
AS-PLA3424S
AS-PLAFP0009
AS-PLAFP0009(INA)
AS-PLAFP0009(V)
ASAM55195
ATL AutotechnikL 41 870
ATL AutotechnikL 42 020
ATL AutotechnikL 42 830
ATL AutotechnikL 44 460
ATL AutotechnikL 44 850
AUDI022 903 119 B
AUDI022 903 119 D
AUDI028 903 027 T
AUDI028 903 029 A
AUDI028 903 029 B
AUDI028 903 029 D
AUDI028 903 029 E
AUDI028 903 029 N
AUDI028 903 029 Q
AUDI028 903 029 R
AUDI028 903 031 A
AUDI028 903 119 AB
AUDI028 903 119 AC
AUDI028 903 119 AD
AUDI028 903 119 Q
AUDI038 903 119 M
AUDI06B 903 016 AD
AUDI22 903 119 B
AUDI22 903 119 D
AUDI28 903 027 T
AUDI28 903 029 A
AUDI28 903 029 B
AUDI28 903 029 D
AUDI28 903 029 E
AUDI28 903 029 N
AUDI28 903 029 Q
AUDI28 903 029 R
AUDI28 903 031 A
AUDI28 903 119 AB
AUDI28 903 119 AC
AUDI28 903 119 AD
AUDI28 903 119 Q
AUDI38 903 119 M
AUDI6B 903 016 AD
AUTEX621263
AUTLOGRT5012
AUTOELECTROAEA2252
AUTOELECTROAEA5218
AUTOELECTROAEC1678
AUTOELECTROAEC1759
AUTOELECTRONEA5218
AUTOELECTRONEC1678
AUTOKIT03.80584
AUTOKIT03.80879
AUTOKIT03.80982
AUTOMEGA110110510
AUTOMEGA130071110
AUTOMEGA130071210
AUTOMEGA130071410
AUTOMEGA130071510
AUTOMEGA130071810
AUTOTEAMA03848
AUTOTEAMABO250
AUTOTEAMAVA130
AUTOTEAMAVA248
AUTOTEAMAVA270
BGADC9600
BORG & BECKBBA2047
BORG & BECKBBA2148
BORG & BECKBBA2149
BORG & BECKBBA2428
BORG & BECKBBA5027
BOSCHF 00M 147 724
BOSCHF 00M 991 045
BREDA LORETTRLA3143
BTAE4W002BTA
BTS TurboL610499
BTS TurboL611524
BTS TurboL612306
BTS TurboL612307
BV PSH205.520.120.004
BV PSH205.520.120.500
BV PSH205.520.120.501
BV PSH205.520.120.505
BV PSH305.525.090.010
BV PSH305.525.090.500
BV PSH305.525.090.505
BV PSH305.525.120.004
BV PSH305.525.120.010
BV PSH305.525.120.210
BV PSH305.525.120.215
BV PSH305.525.120.260
BV PSH305.525.120.500
BV PSH305.525.120.505
BV PSH305.525.140.004
BV PSH305.525.140.010
BV PSH305.525.140.215
BV PSH305.525.140.500
BV PSH305.525.150.010
BV PSH305.527.090.010
BV PSH305.527.090.210
BV PSH305.527.090.311
BV PSH305.527.090.505
CALIBER57864
CASCOCAL10250AS
CASCOCAL10250GS
CASCOCAL15130AS
CASCOCAL15130GS
CASCOCAL15248GS
CASCOCAL15270AS
CASCOCAL15270GS
CASCOCCP90102AS
CASCOCCP90102GS
CAUTEX460971
CEVAM4035
CEVAM4036
CEVAM4037
CEVAM4566
CEVAM4647
CONTINENTAL CTAMAP9002
CTR1245004
DA SILVA010491
DA SILVA010647
DA SILVA011597
DA SILVA011651
DA SILVA011652
DA SILVA011965
DA SILVAPRL032
DAYCOALP2329
DELCO REMYDRA0753
DELCO REMYDRB1870
DELCO REMYDRB1870N
DELCO REMYDRB1870X
DELCO REMYDRB2020
DELCO REMYDRB4460
DELCO REMYDRB4460X
DELCO REMYDRB4850
DELCO REMYRAA22981
DELCO REMYRAA23131
DELCO REMYRAA25571
DENSODAN3004
DICRA46041870
DICRA46041870INA
DICRA46041870N
DICRA46041870R
DICRA46041870SP
DICRA46041870V
DICRA46044460
DICRA46044460INA
DICRA46044460R
DICRA46044460V
DIPASPORTALT057R
DRI211197902
DRI211303902
DRI2111921202
DRI2111971202
DRI2111971402
DRI2111971502
EAAEAA-221047
EAAEAA-221231
EAAEAA-221513
EAAEAA-221514
EAI56835
EAI56842
EAI56843
EAI57169
EAI57211
EAI826033
EDR930753
EDR932109
EDR934066
EDR934068
EDR934116
EDR941480
EDR941490
EDR941500
EDR941510
EDR941510N
EDR941860
EDR941870
EDR941870N
EDR941870X
EDR941920
EDR942710
EDR944320
EDR944460
EDRWA11864
EDRWA15227
EDRWA22501
EDRWA22591
EDRWA22611
EDRWA22621
EDRWA22981
EDRWA25571
ELSTOCK28-3705
ELSTOCK28-3724
ELSTOCK28-3726
ELSTOCK28-3900
ELSTOCK28-4818
ELSTOCK28-5770
ERA210007
ERA210007A
ERA210134
ERA210134A
ERA210183R
ERAZN5380
ESEN SKV11SKV001
ESEN SKV11SKV002
ESEN SKV11SKV003
ESEN SKV11SKV007
ESEN SKV11SKV009
EUROREPAR1638101380
EUROREPAR1638101980
EUROREPAR1638107480
EUROREPAR1638113080
EUROTEC12041870
EUROTEC12042020
EUROTEC12042830
EUROTEC12044320
EUROTEC12044460
EUROTEC12044850
EUROTEC12090472
Exact4-0131
Exact4-0352
Exact4-1029
Exact4-1074
Exact4-1349
Exact4-1840
FARCOM111260
FARCOM111351
FARCOM111411
FARCOM112552
FARCOM119071
FARCOM119072
FARCOM119925
FARE SA4332
FENOXOP5001
FISPA455004
FRIESEN1010062
FRIESEN9042020
FRIESEN9042830
FRIESEN9044320
FRIESEN9044460
FRIESEN9044850
FYRECOF8642830
FYRECOF8644460
FYRECOF8644850
FYRECOF864615021
FYRECOF866122
FYRECOPS02141-2852
FYRECOPS02141-2928
GATESOAP7033
GATES-AUOAP7033
GEBE3 3541 1
GECOA14250
GECOA14250A
GECOA33771
GECOA34035
GECOA72130A
GECOA721411A
GECOA727420
GECOA729073
GECOA729271
GECOA729328
GECOA729421
GFQ - GF QualityALGE00178
GFQ - GF QualityALGE00179
GFQ - GF QualityALGE00275
GFQ - GF QualityALGE00534
GFQ - GF QualityALIT00070
GFQ - GF QualityALVA00011
GFQ - GF QualityALVA00051
GK621263
GOOMAP-0016
HC-Cargo112396
HC-Cargo112397
HC-Cargo113252
HC-Cargo113882
HC-Cargo115763
HC-Cargo139920
HC-Cargo139921
HC-Cargo139925
HC-Cargo140084
HC-Cargo140093
HC-Cargo140273
HC-Cargo141233
HC-Cargo142268
HC-Cargo142270
HC-Cargo142272
HC-Cargo230075
HC-Cargo230181
HC-Cargo230302
HC-Cargo230849
HC-Cargo231103
HC-Cargo232198
HC-Cargo232766
HC-Cargo233713
HC-Cargo234424
HC-Cargo235218
HC-Cargo235242
HC-Cargo235255
HC-Cargo235366
HC-Cargo235555
HC-Cargo235569
HC-Cargo235582
HC-Cargo235652
HC-Cargo235752
HC-Cargo235835
HC-Cargo332295
HC-Cargo333103
HC-Cargo333110
HC-Cargo333119
HC-Cargo333557
HC-Cargo333573
HC-Cargo333980
HC-Cargo335082
HC-PARTSCA1486IR
HC-PARTSCA1540IR
HC-PARTSCA1541IR
HC-PARTSCA1678IR
HC-PARTSCA1759IR
HELLA5DR 009 728-251
HELLA8EL 011 710-471
HELLA8EL 011 710-681
HELLA8EL 012 426-201
HELLA8EL 012 428-151
HELLA8EL 012 428-361
HELLA8EL 737 777-001
HELLA8EL 737 778-001
HELLA8EL 738 010-001
HELLA8EL 738 140-001
HELLA9XU 358 038-061
HEPU12-0258
HITACHI130731
HITACHI2500731
HOFFER4555004
HOFFER5510005
HOFFER5510011
HUTCHINSONDB0246
Henkel Parts3114902
Henkel Parts3117391
Henkel Parts3117394
Henkel Parts3117395
Henkel Parts3117396
Henkel Parts3117397
Henkel Parts3117400
Henkel Parts3117401
Henkel Parts3117402
Henkel Parts3117404
Henkel Parts3117405
Henkel Parts3117408
Henkel Parts3117410
Henkel Parts3117418
Henkel Parts3117419
Henkel Parts3117422
IJS GROUP30-1009
INA535 0005 10
IPD12-0258
JP GROUP1190102900
JP GROUP1190106100
JP GROUP1190106200
JP GROUP1190109000
JP GROUP1190201202
KAGER71-8004
KAMOKARC008
KM InternationalFI9620
KRAFT AUTOMOTIVE1220890
LASO95156002
LGK441633
LGK441687
LGK441688
LGK441825
LGK441906
LGK442570
LGKLGK008098102
LGKOEM008098102
LUCASLOPA0011
LUCASLRA01865
LUCASLRA01866
LUCASLRA01996
LUCASLRA02323
LUCASLRA02756
LUCASLRA03158
LYNXautoPA-1012
MAGNETI MARELLI063731541010
MAGNETI MARELLI063731678010
MAGNETI MARELLI063731759010
MAGNETI MARELLI940113010007
MAGNETI MARELLI943315411010
MAGNETI MARELLI943317591010
MAGNETI MARELLI944390420200
MAGNETI MARELLI944390428300
MAGNETI MARELLI944390443200
MAGNETI MARELLI944390444600
MAGNETI MARELLI944390448500
MAHLEMG 602
MANDOMEE035044
MANDOMEE035103
MAPCO13200
MAPCO13224
MAPCO13228
MAPCO13737
MAPCO13739
MAPCO14701
MAXGEAR10-0038
MAXGEAR30-0044
MEAT & DORIA45004
MEAT & DORIA5510005
MEAT & DORIA5510011
MESSMER210007
MESSMER210007A
MESSMER210134
MESSMER210134A
MESSMER210183R
MESSMERZN5380
METZGER2170004
METZGER2390001
MEYLE100 053 1005
Metalcaucho05002
NAPANAL1387
NAPANAL1412
NAPANAL1448
NAPANAL1472
NAPANAL1475
NAPANAL1484
NAPANAL1666
NAPANAL1670
NK4841490
NK4841500
NK4841910
NK4842830
NK4844330
NK4844460
NK4910062
NPSM515I01
OPTIMALF5-1006
OSSCA05161
OSSCA13987
Omnicraft2136932
Omnicraft2137048
PATRONP5000510
PRESTOLITE ELECTRIC20110518
PROCODIS FRANCEPAL008
PROFIT1014-9003
PROTECHIR6147
PROTECHIR6530
PROTECHIR6531
PROTECHIR6538
PROTECHIR7070
PartsTecPTA104-0001
PowerMax81116134
PowerMax89212288
PowerMax89212769
PowerMax89213054
PowerMax89213623
PowerMax89213685
PowerMax89215743
QH Talbros1010062
QH TalbrosRSE062
QUATTRO FRENIQF41P00002
QUINTON HAZELLQRA1264
QUINTON HAZELLQRA1537
QUINTON HAZELLQRA1692
QUINTON HAZELLQRA1751
QUINTON HAZELLQRA1831
QUINTON HAZELLQTR100
RE-EX501-01844
RE-EX501-01862
RE-EX501-01864
RE-EX501-02031
RE-EX501-02416
RE-EX501-02804
REAL20101052BN
REAL20101052OE
REAL20179031BN
REAL20179031OE
REAL20179072BN
REAL20179072OE
REAL20179842OE
REAL23058201BN
REAL23058201OE
REMYDRA0753
REMYDRA2109
REMYDRA4066
REMYDRA4068
REMYDRA4116
REMYDRB1480
REMYDRB1490
REMYDRB1500
REMYDRB1510
REMYDRB1510N
REMYDRB1860
REMYDRB1870
REMYDRB1870N
REMYDRB1870X
REMYDRB1920
REMYDRB2710
REMYDRB4320
REMYDRB4460
REMYRAA11864
REMYRAA15177
REMYRAA15227
REMYRAA22501
REMYRAA22591
REMYRAA22611
REMYRAA22621
REMYRAA22981
REMYRAA25571
REPKITRKT2300
REPKITRKT2595
REPKITRKT2698
RIDEX1390F0003
RIDEX1390F0005
RIDEX4G0028
RIDEX4G0028R
RIDEX4G0076
RIDEX4G0320R
RIDEX542R0271
RUVILLE55451
RUVILLE56329
SANDO2010250.0
SANDO2010250.1
SANDO2015130.0
SANDO2015130.1
SANDO2015248.1
SANDO2015270.0
SANDO2015270.1
SANDOSCP90102.0
SANDOSCP90102.1
SASIC1676002
SERA826033
SERAAU6035
SERAAU6036
SERAAU6043
SERAAU6046
SERAVW6056
SERCORE280088
SERCORE280094
SERCORE280127
SERCORE280304
SERCORE280496
SERCORE280513
SIDAT455004
SKFVKM 03107
SKF BrazilVKM 03107
SKODA022 903 119 B
SKODA022 903 119 D
SKODA028 903 031
SKODA028 903 119 AC
SKODA028 903 119 AD
SKODA028 903 119 Q
SKODA22 903 119 B
SKODA22 903 119 D
SKODA28 903 031
SKODA28 903 119 AC
SKODA28 903 119 AD
SKODA28 903 119 Q
SNRGA754.03
SNRA826033
SNRAAU8035
SNRAAU8036
SNRAAU8043
SNRAAU8046
SNRAVW8056
STARLINEAX 1187
STARLINEAX 1190
STARLINERS 100510
STCT405002
STELLOX06-10869-SX
STELLOX06-71805-SX
STELLOX20-01405-SX
SWAG30 14 0006
SWAG99 14 0002
StarkSKFC-1210002
StarkSKFC-1210004
StarkSKGN-0320027
TECHNOXTA20510
TOPRAN111 878
TREVI AUTOMOTIVEAP1022
TRICLO423234
TRISCAN8641 294002
TRISCAN8641 294016
TRUCKTEC AUTOMOTIVE07.17.061
TechnikaA22990
TechnikaA23705
UNIGOM431828
UNIPOINTF042A01194
UNIPOINTF042A0H103
UNIPOINTF042A0H121
UNIPOINTF042A0H168
VALEO200000
VALEO200017
VALEO442034
VALEO588001
VALEO588008
VALEO588014
VEMOV10-13-42830
VEMOV10-13-44320
VEMOV10-13-44460
VEMOV10-13-50078
VEMOV10-23-0001
VEMOV10-23-0002
VEMOV10-23-0008
VEMOV10-77-1019
VIKA99030010201
VIKA99031347501
VW022 903 119 B
VW022 903 119 D
VW028 903 027 T
VW028 903 029 A
VW028 903 029 B
VW028 903 029 D
VW028 903 029 E
VW028 903 029 N
VW028 903 029 Q
VW028 903 029 R
VW028 903 031 A
VW028 903 119 AB
VW028 903 119 AC
VW028 903 119 AD
VW028 903 119 Q
VW038 903 119 M
VW06B 903 016 AD
VW22 903 119 B
VW22 903 119 D
VW28 903 027 T
VW28 903 029 A
VW28 903 029 B
VW28 903 029 D
VW28 903 029 E
VW28 903 029 N
VW28 903 029 Q
VW28 903 029 R
VW28 903 031 A
VW28 903 119 AB
VW28 903 119 AC
VW28 903 119 AD
VW28 903 119 Q
VW38 903 119 M
VW6B 903 016 AD
WAI11210N
WAI11212N
WAI11360N
WAI22865R
WAI23320N
WAI24-91256
WAI24-91256-1
WE PARTS471190003
WILMINK GROUPWG1013423
WILMINK GROUPWG1054455
WILMINK GROUPWG1152057
WILMINK GROUPWG1251086
WILMINK GROUPWG1253588
WILMINK GROUPWG1710000
WILMINK GROUPWG1792909
WILMINK GROUPWG1792916
WILMINK GROUPWG1792922
WILMINK GROUPWG1907503
WILMINK GROUPWG2011530
WILMINK GROUPWG2011531
WILMINK GROUPWG2011629
WILMINK GROUPWG2011630
WILMINK GROUPWG2018343
WILMINK GROUPWG2043898
WILMINK GROUPWG2043996
WXQP350657
WXQP350663
WXQP350665
WXQP351175
WXQP351181
WXQP351613
WXQP351653

Použití:

ZNAČKA/TYP/MODEL VOZIDLAOD ROKUDO ROKUKWHPCCM
AUDI A4 B5 (8D2) 1.607.200011.2000751021595
AUDI A4 B5 (8D2) 1.611.199410.2000741001595
AUDI A4 B5 (8D2) 1.811.199411.2000921251781
AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T01.199511.20001101501781
AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T12.199711.20001321801781
AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T quattro01.199511.20001101501781
AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T quattro12.199711.20001321801781
AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 quattro01.199511.2000921251781
AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI01.199511.200066901896
AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI03.200011.2000851161896
AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI10.199511.2000811101896
AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI12.199511.200055751896
AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI quattro03.200011.2000851161896
AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI quattro09.199611.2000811101896
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.607.200009.2001751021595
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.611.199409.2001741001595
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.802.199609.2001921251781
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T03.199609.20011101501781
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T12.199709.20011321801781
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T quattro01.199609.20011101501781
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T quattro12.199709.20011321801781
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 quattro01.199609.2001921251781
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 Hybrid03.199806.200066901896
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI02.199609.200166901896
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI02.199609.2001811101896
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI03.199609.200155751896
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI03.200009.2001851151896
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI quattro03.200009.2001851151896
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI quattro09.199609.2001811101896
AUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI05.200112.2004741011896
AUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI06.200412.2004851161896
AUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI11.200012.2004961301896
AUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI quattro11.200112.2004961301896
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI06.200412.2004851161896
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI09.200112.2004961301896
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI11.200112.2004741011896
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI quattro11.200112.2004961301896
AUDI A4 B7 (8EC) 1.9 TDI11.200406.2008851161896
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 1.9 TDI11.200406.2008851161896
AUDI A6 C5 (4B2) 1.8 T01.199701.20051101501781
AUDI A6 C5 (4B2) 1.8 T quattro02.199701.20051101501781
AUDI A6 C5 (4B2) 1.9 TDI04.199710.2000811101896
AUDI A6 C5 (4B2) 1.9 TDI07.200001.2005851151896
AUDI A6 C5 (4B2) 1.9 TDI08.200101.2005961301896
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.8 T12.199701.20051101501781
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.8 T quattro12.199701.20051101501781
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.9 TDI02.199804.2001811101896
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.9 TDI07.200001.2005851151896
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.9 TDI08.200101.2005961301896
BMW 5 (E34) 525 i 24V03.199008.19951411922494
CADILLAC CTS 3.203.200209.20071602183175
CHEVROLET NUBIRA limuzína 1.603.200512.2011801091598
CHRYSLER NEON II 1.611.200112.2006851161598
DAEWOO REZZO (U100) 2.009.200112.2004891211998
DAIHATSU HIJET autobus 1.0 (S85)06.198612.19893345993
DODGE STRATUS 2.5 V612.199504.20011251702497
FORD CAPRI (ECJ) 130001.197112.197239531305
FORD CAPRI (ECJ) 130001.197312.197343591297
FORD CAPRI (ECJ) 130010.197212.197340551297
FORD COUGAR (EC_) 2.5 V6 24V08.199812.20011251702544
HONDA CONCERTO limuzína (HWW) 1.6 16V08.198903.1995781061590
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 320 T CDI (210.226)07.199903.20031451973222
MERCEDES-BENZ SL (R230) 55 AMG (230.474)10.200106.20023504765439
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t valník/podvozek (904) 410 D02.199605.2006751022874
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper08.201010.2016851151598
NISSAN BLUEBIRD limuzína (910) 1.801.198005.198466901770
NISSAN STANZA Hatchback (T11) 1.808.198112.198566901809
OPEL ASCONA A (81_, 86_, 87_, 88_) 1.6 N03.197508.197544601584
OPEL ASCONA A Voyage (84_, 89_) 1.6 N10.197002.197550681584
OPEL ASTRA J (P10) 1.4 LPG (68)01.201210.20151031401364
OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.4 LPG (35)12.201110.20151031401364
OPEL COMBO Tour (X12) 2.0 CDTI (C26, D26, E26, C05)02.2012.0991351956
OPEL VECTRA C kombi (Z02) 1.8 (F35)08.200508.20081031401796
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.1 XA07.198710.198840541118
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.308.199007.199247641294
RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 3.0 dCi (BJ0J, BJ0N)06.2002.01301772958
SKODA CITIGO (NF1) 1.010.201108.20194460999
SKODA SUPERB I (3U4) 1.8 T12.200103.20081101501781
SKODA SUPERB I (3U4) 1.9 TDI01.200703.2008851151896
SKODA SUPERB I (3U4) 1.9 TDI08.200210.2005741011896
SKODA SUPERB I (3U4) 1.9 TDI10.200505.2007771051896
SKODA SUPERB I (3U4) 1.9 TDI12.200103.2008961301896
SKODA SUPERB I (3U4) 2.012.200103.2008851151984
SKODA SUPERB I (3U4) 2.0 TDI10.200503.20081031401968
TOYOTA LAND CRUISER (_J4_, _J5_) 3.4 D (BJ42_V, BJ45_V, BJ46_, BJ42RV)08.198010.198466903432
VOLVO S60 I (384) 2.407.200004.20101031402435
VOLVO S60 I (384) 2.411.200004.20101251702435
VOLVO S60 I (384) 2.4 T07.200004.20101472002435
VW CRAFTER 30-35 autobus (2E_) 2.0 TDI07.201112.20161201631968
VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI02.200011.2000741011896
VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI08.199811.2000851151896
VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI10.199611.200066901896
VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI10.199611.2000811101896
VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI 4motion08.199911.2000851151896
VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI Syncro/4motion06.199708.2000811101896
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI02.200011.2000741011896
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI06.199711.200066901896
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI06.199711.2000811101896
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI08.199811.2000851151896
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI 4motion08.199911.2000851151896
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI Syncro/4motion06.199708.2000811101896
VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.611.200005.2005751021595
VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.8 T 20V11.200005.20051101501781
VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.9 TDI11.200005.2005741011896
VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.9 TDI11.200005.2005961301896
VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.9 TDI 4motion11.200005.2005961301896
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.011.200005.2005851151984
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.011.200105.2005961301984
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.0 4motion11.200005.2005851151984
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.0 TDI12.200305.20051001361968
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.611.200005.2005751021595
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.8 T 20V11.200005.20051101501781
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.9 TDI11.200005.2005741011896
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.9 TDI11.200005.2005961301896
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.9 TDI 4motion11.200005.2005961301896
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.011.200005.2005851151984
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.011.200105.2005961301984
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.0 4motion11.200005.2005851151984
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.0 TDI12.200305.20051001361968
VW PASSAT B7 (362) 1.4 TSI08.201012.2014901221390

        Zpět

náhradní díly škoda

náhradní díly VW

univerzální díly

náplně

Univerzální díly

Vše pro dílnu


Nenašli jste hledané zboží?

Kontaktujte nas na email eshop@autorykl.cz nebo telefonicky na 596 015 634.

TecDoc Inside

Zde prezentovaná data, zejména celá databáze, nesmějí být kopírovány. Je zakázáno data nebo celou databázi bez předchozího svolení společnosti TecDoc rozmnožovat, rozšiřovat a/nebo toto jednání umožnit třetí osobě. Porušení zakládá neoprávněný zásah do autorského práva a bude stíháno.

© 2008 - 2021 Autodíly AUTORYKL s.r.o. / webdesign web-evolution