Potřebujete poradit?
Volejte na prodejnu:
596 015 634
nebo
596 031 102
Po-Pá 8-17 hod., So 9-12 hod.
Ceník poštovného

ZÁSILKOVNA ČR balík do 5kg/70cm 69 Kč
ZÁSILKOVNA Slovensko balík do 5kg/70cm 99 Kč
-------------------------------------------
PPL ČR standardní balík 99 Kč
PPL Slovensko do 31,5kg 199 Kč (7,50 €)
--------------------------------------------
ČESKÁ POŠTA balík na poštu 140 Kč
ČESKÁ POŠTA balík do ruky 150 Kč
ČESKÁ POŠTA nadrozměrný balík 300 Kč

Ceník poštovného:

ZÁSILKOVNA ČR balík do 5kg/70cm 69 Kč
ZÁSILKOVNA Slovensko balík do 5kg/70cm 99 Kč
-------------------------------------------
PPL ČR standardní balík 99 Kč
PPL Slovensko do 31,5kg 199 Kč (7,50 €)
--------------------------------------------
ČESKÁ POŠTA balík na poštu 140 Kč
ČESKÁ POŠTA balík do ruky 150 Kč
ČESKÁ POŠTA nadrozměrný balík 300 Kč


Zapalovací cívka (Hitachi Automotive Systems Esp. GmbH) - 133847 
Hledání dle typu vozidla: Hledat díly na vozidla ŠKODA Hledat díly na vozidla VOLKSWAGEN

Celková cena: 0,- Kč

VSTOUPIT DO KOŠÍKU

Počet položek: 0

Zapalovací cívka

PM

Zapalovací cívka

  • Kód zboží: 133847
  • Výrobce: Hitachi Automotive Systems Esp. GmbH
  • Cena s DPH: 1085,- (45,21 €)
  • Cena bez DPH: 896,69 Kč
  • Dostupnost: Není skladem
Zapalovací cívka

Parametry:

Cívky - systém zapalovánípro plně-elektronické zapalování (VZ)
ZárukaZáruka 5 roky

Alternativní produkt ke kódu 022905715A jiných výrobců:

BorgWarner (BERU)Cena od 673,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
NGKCena od 677,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
BOSCHCena od 820,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
DELPHICena od 596,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
FEBI BILSTEINCena od 735,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
SWAGCena od 706,- KčNení skladem
VEMOCena od 677,- KčNení skladem
ERACena od 680,- KčNení skladem
MEAT & DORIACena od 727,- KčNení skladem
HOFFERCena od 910,- KčNení skladem
TESLACena od 715,- KčNení skladem
JANMOR Limited CompanyCena od 645,- KčNení skladem
MAXGEARCena od 831,- KčNení skladem
ESEN SKVCena od 514,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně

Pokud si nevíte rady s výběrem zboží, kontaktujte nás telefonicky: 596 015 634
nebo e-mailem: eshop@autorykl.cz. Pokud nám sdělíte VIN kód (číslo karoserie) a bylo-li vozidlo vyrobeno po roce 2000 (!), prověříme zda-li Vámi objednaný díl patří do Vašeho vozu.


Zpět

Referenční kódy:

AUDI022905715B
AUDI022905715E
AUDI95560210100
BREMI20122
BorgWarner (BERU)40102041
BorgWarner (BERU)0040102044
BorgWarner (BERU)ZSE044
EFI AUTOMOTIVE155054
ERA880122
ERA880299
EUROCABLEDC1178
FACET96334
FAE80327
FISPA8530194
HOFFER8010485
HOFFER80104851
INTERMOTOR12790
INTERMOTORCU1211
INTERMOTORIIS125
JANMORJM5066
JP GROUP1191601800
KW470434
LUCAS ELECTRICALDMB912
MEAT & DORIA10485
METZGER0880127
NGK48065
NGKU5020
PORSCHE95560210100
PORSCHE95560210101
PORSCHE95560210102
PORSCHE95560210103
PORSCHE95560210104
PORSCHE95560210105
PORSCHE95860210100
QUINTON HAZELLXIC8327
SEAT022905100B
SEAT022905100E
SEAT022905100H
SEAT022905100L
SEAT022905100P
SEAT022905100S
SEAT022905100T
SEAT022905715E
SEAT95560210100
SIDAT8530194
SKODA022905715B
SKODA022905715E
SWAG30938706
TESLACL016
VAG022905100B
VAG022905100E
VAG022905100H
VAG022905100L
VAG022905100P
VAG022905100S
VAG022905100T
VAG022905715
VAG022905715A
VAG022905715B
VAG95560210100
VEMOV10700063
VW022905100B
VW022905100E
VW022905100H
VW022905100L
VW022905100P
VW022905100S
VW022905100T
VW022905715
VW022905715A
VW022905715B
VW022905715D
VW022905715E
VW95560210100
WAICUF073
WAISC073

Použití:

ZNAČKA/TYP/MODEL VOZIDLAOD ROKUDO ROKUKWHPCCM
AUDI A3 (8P1) 3.2 V6 quattro07.200305.20091842503189
AUDI A3 Sportback (8PA) 3.2 V6 quattro09.200405.20091842503189
AUDI Q7 (4LB) 3.6 FSI quattro08.200605.20102062803597
AUDI TT (8J3) 3.2 V6 quattro08.200606.20101842503189
AUDI TT (8N3) 3.2 VR6 quattro07.200306.20061842503189
AUDI TT Roadster (8J9) 3.2 V6 quattro03.200706.20101842503189
AUDI TT Roadster (8N9) 3.2 VR6 quattro07.200306.20061842503189
PORSCHE CAYENNE (9PA) 3.210.200309.20071842503189
PORSCHE CAYENNE (9PA) 3.602.200709.20102132903598
SKODA SUPERB II (3T4) 3.6 FSI 4x411.200805.20151912603597
SKODA SUPERB II kombi (3T5) 3.6 V6 4x410.200905.20151912603597
VW CC B7 (358) 3.6 FSI 4motion11.201112.20162203003597
VW EOS (1F7, 1F8) 3.2 V606.200605.20091842503189
VW EOS (1F7, 1F8) 3.6 V605.200911.20101912603597
VW GOLF IV (1J1) 3.2 R32 4motion09.200206.20051772413189
VW GOLF V (1K1) 3.2 R32 4motion11.200511.20081842503189
VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 3.2 V602.200406.20041702313189
VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 3.2 V602.200412.20091732353189
VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 3.2 V6 4motion07.200412.20091732353189
VW PASSAT B6 (3C2) 3.2 FSI 4motion11.200507.20101842503168
VW PASSAT B6 (3C2) 3.6 R36 4motion04.200707.20102203003597
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 3.2 FSI 4motion11.200511.20101842503168
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 3.6 R36 4motion04.200711.20102203003597
VW PASSAT B7 (362) 3.6 FSI 4motion01.201112.20142203003597
VW PASSAT B7 Variant (365) 3.6 FSI 4motion01.201112.20142203003597
VW PASSAT CC B6 (357) 3.6 FSI 4motion02.200812.20112203003597
VW PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 3.2 V604.200205.20051772413189
VW PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 3.2 V6 4motion02.200411.20081772413189
VW PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 3.6 V6 4motion11.200803.20162062803597
VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 3.2 V610.200211.20061622203189
VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 3.2 V611.200411.20061772413189
VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 3.6 V6 FSI10.200505.20102062803597
VW TOUAREG (7P5, 7P6) 3.6 V6 FSI04.201003.20182062803597
VW TRANSPORTER V Krabice (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 3.2 V602.200411.20091732353189
VW TRANSPORTER V autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 3.2 V602.200411.20091732353189
VW TRANSPORTER V autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 3.2 V6 4motion11.200312.20091732353189
VW TRANSPORTER V valník/podvozek (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD 3.2 V608.200305.20061732353189

POTŘEBUJETE PORADIT ZDA-LI DÍL MŮŽETE POUŽÍT NA VAŠEM VOZE?
NEBO MÁTE JINÝ DOTAZ? VYPLŇTE NÍŽE UVEDENÝ FORMULÁŘ:

Jméno a příjmení: *
Telefonní číslo:
E-mailová adresa: *
Dotaz: *

        Zpět

náhradní díly škoda

náhradní díly VW

univerzální díly

náplně

Univerzální díly

Vše pro dílnu


Nenašli jste hledané zboží?

Kontaktujte nas na email eshop@autorykl.cz nebo telefonicky na 596 015 634.

TecDoc Inside

Zde prezentovaná data, zejména celá databáze, nesmějí být kopírovány. Je zakázáno data nebo celou databázi bez předchozího svolení společnosti TecDoc rozmnožovat, rozšiřovat a/nebo toto jednání umožnit třetí osobě. Porušení zakládá neoprávněný zásah do autorského práva a bude stíháno.

© 2008 - 2022 Autodíly AUTORYKL s.r.o. / webdesign web-evolution