Ceník poštovného:

PPL ČR standardní balík 99 Kč
PPL ČR větší karosářské díly 280 Kč
PPL SK 270 Kč (9,99 €)
+ DOBÍRKA 30 Kč
--------------------------------------------
ČESKÁ POŠTA balík na poštu 140 Kč
ČESKÁ POŠTA balík do ruky 150 Kč
ČESKÁ POŠTA nadrozměrný balík 290Kč
+ DOBÍRKA 35 Kč


Hlava příčného táhla řízení (FEBI BILSTEIN) - 101409 
Hledání dle typu vozidla: Hledat díly na vozidla ŠKODA Hledat díly na vozidla VOLKSWAGEN

Celková cena: 0,- Kč

VSTOUPIT DO KOŠÍKU

Počet položek: 0

Hlava příčného táhla řízení

Hlava příčného táhla řízení

  • Kód zboží: 101409
  • Výrobce: FEBI BILSTEIN
  • Cena s DPH: 246,- (9,41 €)
  • Cena bez DPH: 203,31 Kč
  • Dostupnost: Na objednání, do 24 hod na prodejně
Ceník poštovného

NOVÝ DÍL

pravá přední náprava
Hlava příčného táhla řízení

Parametry:

párová čísla výrobku101410
Délka (v mm)112
Vnitřní závit (mm)M16 x 1,5
Vnější závit [mm]M12 x 1,5
montovaná stranapravá přední náprava
Hmotnost [kg]0,410

Alternativní produkt ke kódu WHT000785 jiných výrobců:

LEMFÖRDERCena od 98,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně

Pokud si nevíte rady s výběrem zboží, kontaktujte nás telefonicky: 596 015 634
nebo e-mailem: eshop@autorykl.cz. Pokud nám sdělíte VIN kód (číslo karoserie) a bylo-li vozidlo vyrobeno po roce 2000 (!), prověříme zda-li Vámi objednaný díl patří do Vašeho vozu.


Zpět

Referenční kódy:

4U AutopartsA22999
4uVV-A-22999
A.B.S.230620
AISINJTRVG-003R
APlus13358AP
ASHIKA158-00-0912
ASHIKA158-00-0922
ASHIKA158-00-0923
ASHIKA158-00-0924
ASHUKIPAL5-4351
ASMETAL17AU1203
ASMETAL20AU1200
ASVA2321-003
AUTLOGFT1453
AUTLOGFT1457
AUTOMEGA110078510
AYD9102247
AYD OE - Excellence91-02247
Automotive RYME4401048
Automotive RYME4409062
Automotive RYME4411076
Automotive RYME4411077
BBR Automotive001-10-17848
BENDIX040500B
BENDIX048331B
BGAKS0115
BGAKS0117
BGAKS9601
BGAKS9605
BGASR9607
BIRTHRD4628
BORG & BECKBTR5160
BORG & BECKBTR5853
BSGBSG 90-310-154
Borsehung44230442305
BorsehungB11347
BorsehungB18704
COMLINECTR2043
CORTECO49398648
CPB505041
CTRCEVW-1R
DAKAtec150022
DELPHITA1915
DENCKERMANND130287
DITASA2-4504
DITASA2-5447
DITASD2-4504
DJ PARTSDE1240
DODA1130020040
DODA1130030043
DYS22-91107-1
ESEN SKV04SKV280
ESEN SKV04SKV282
ETS31.AJ.423
ETS31.TR.928
EUROREPAR1634893180
FAG840 1154 10
FAG840 1156 10
FAI AutoPartsSS2425
FARE SARD374
FENOXSP32118
FERRONTOP09140011
FIRST LINEFTR5160
FIRST LINEFTR5853
FLENNORFL0121-B
FORMPART1107027
FORMPART2902031
FR REDAELLI6-150A
FRAPF2467
G.U.D.GSP201060
GMB0725-0021
GSPS070033
JAPANPARTSSKS-0912
JAPANPARTSSKS-0922
JAPANPARTSSKS-0923
JAPANPARTSSKS-0924
JAPKO1580912
JAPKO1580922
JAPKO1580923
JAPKO1580924
JP GROUP1144600880
KAGER43-0658
KAMOKA9010263
KAWE8500 29135
KEY PARTSKTR5160
KRAFT AUTOMOTIVE4310037
KRAFT AUTOMOTIVE4310062
LEMFÖRDER25328 01
LEMFÖRDER35282 01
LEMFÖRDER35282 02
LYNXautoC3073R
LYNXautoC4273R
MAGNETI MARELLI301191607000
MAPCO51741
MAPCO51827
MASTER-SPORT GERMANY25328-PCS-MS
MASTER-SPORT GERMANY25328-SET-MS
MASTER-SPORT GERMANY35282-PCS-MS
MASTER-SPORT GERMANY35282-SET-MS
MASTER-SPORT GERMANY36816-SET-MS
MASTER-SPORT GERMANY36824-SET-MS
MASTER-SPORT GERMANY36834-SET-MS
MASTER-SPORT GERMANY36834/1-SET-MS
MASTER-SPORT GERMANY36863-KIT-MS
MASTER-SPORT GERMANY36863/1-KIT-MS
MASTER-SPORT GERMANY37047/1-KIT-MS
MASTER-SPORT GERMANY37061-KIT-MS
MAXGEAR69-0187
MAXGEAR69-0465
METZGER54007602
MEYLE116 020 0026
MEYLE116 020 0026/HD
MEYLE116 030 0019
MGADB7830
MGADR7786
MILESDC17097
MOBILAND325022880
MONROEL29135
MOOGAU-ES-540906
MOOGVO-ES-10704
MOOGVO-ES-1869
MOTAQUIPVTR1174
MOTAQUIPVTR1215
MOTAQUIPVTR346
Metalcaucho53163
NAPANST6002
NK5034782
NK5034782PRO
OCAP0282116
OPEN PARTSSSE1023.01
OPTIMALG0-768
OPTIMALG1-1232
OSSCA06391
Omnicraft2395435
Omnicraft2395453
PATRONPS2476L
PATRONPS2476R
PEMEBLAJAPSKS-0912
QUAROQS4182/HQ
QUAROQS6909/HQ
QUICK STEERTR7250
QUINTON HAZELLQR5325S
RIDEX51T0039
RIDEX914T0246
RTS91-90936-1
RTS91-90996-1
RUVILLE918223
RUVILLE918225
RUVILLE925439
SASIC9006637
SASIC9006639
SIDEM63735
SKFVKDY 311004
SPIDAN CHASSIS PARTS57077
SPIDAN CHASSIS PARTS59401
STARLINE12.27.720
STCT453163
STELLOX51-02247-SX
STELLOX51-02247A-SX
STELLOX55-00423-SX
STELLOX55-03387-SX
STELLOX55-03387A-SX
SWAG30 10 1409
SYD1126010
SYD1126010IT
StarkSKTE-0280288
TALOSA42-03758
TEKNOROTV-551
TOPRAN110 174
TRISCAN8500 29135
TRUCKTEC AUTOMOTIVE07.31.165
TRWJTE1055
TechnikaRS431
VAICOV10-0638
VAICOV10-1778
VEMA22840
VIKA44230096101
VW1K0 423 812 C
VW1K0 423 812 G
VW1K0 423 812 K
VWWHT 000 785
VW (FAW)1K0 423 812 C
VW (FAW)1K0 423 812 G
VW (FAW)1K0 423 812 K
WOLVERSP117072
WXQP361661
WXQP361663
WXQP381727
ZEKKERTSN-2394

Použití:

ZNAČKA/TYP/MODEL VOZIDLAOD ROKUDO ROKUKWHPCCM
VW CC (358) 1.4 TSI05.201512.20161101501395
VW CC (358) 1.4 TSI11.201112.20161181601390
VW CC (358) 1.4 TSI MultiFuel11.201112.20161181601390
VW CC (358) 1.8 TSI11.201112.20161181601798
VW CC (358) 2.0 TDI05.201512.20161101501968
VW CC (358) 2.0 TDI05.201512.20161351841968
VW CC (358) 2.0 TDI11.201112.20161001361968
VW CC (358) 2.0 TDI11.201112.20161031401968
VW CC (358) 2.0 TDI11.201112.20161251701968
VW CC (358) 2.0 TDI12.201212.20161301771968
VW CC (358) 2.0 TDI 4motion11.201101.20131251701968
VW CC (358) 2.0 TDI 4motion11.201112.20161031401968
VW CC (358) 2.0 TDI 4motion12.201212.20161301771968
VW CC (358) 2.0 TSI11.201112.20161552101984
VW CC (358) 3.6 FSI 4motion11.201112.20162203003597
VW PASSAT (362) 1.4 TSI08.201012.2014901221390
VW PASSAT (362) 1.4 TSI11.201212.20141181601390
VW PASSAT (362) 1.4 TSI EcoFuel08.201012.20141101501390
VW PASSAT (362) 1.4 TSI MultiFuel11.201012.20141181601390
VW PASSAT (362) 1.6 TDI08.201012.2014771051598
VW PASSAT (362) 1.8 TSI08.201012.20141181601798
VW PASSAT (362) 2.0 TDI08.201012.20141001361968
VW PASSAT (362) 2.0 TDI08.201012.20141031401968
VW PASSAT (362) 2.0 TDI08.201012.20141251701968
VW PASSAT (362) 2.0 TDI12.201212.20141301771968
VW PASSAT (362) 2.0 TDI 4motion01.201312.20141301771968
VW PASSAT (362) 2.0 TDI 4motion08.201001.20131251701968
VW PASSAT (362) 2.0 TDI 4motion08.201012.20141031401968
VW PASSAT (362) 2.0 TSI11.201012.20141552101984
VW PASSAT (362) 3.6 FSI 4motion01.201112.20142203003597
VW PASSAT (3C2) 1.4 TSI05.200707.2010901221390
VW PASSAT (3C2) 1.4 TSI EcoFuel01.200907.20101101501390
VW PASSAT (3C2) 1.605.200507.2010751021595
VW PASSAT (3C2) 1.6 FSI03.200506.2008851151598
VW PASSAT (3C2) 1.6 TDI08.200907.2010771051598
VW PASSAT (3C2) 1.8 TSI05.200707.20101181601798
VW PASSAT (3C2) 1.9 TDI03.200507.2010771051896
VW PASSAT (3C2) 2.0 BlueTDI01.200911.20101051431968
VW PASSAT (3C2) 2.0 FSI03.200507.20101101501984
VW PASSAT (3C2) 2.0 FSI07.200507.20101472001984
VW PASSAT (3C2) 2.0 FSI 4motion09.200507.20101101501984
VW PASSAT (3C2) 2.0 TDI03.200505.20091031401968
VW PASSAT (3C2) 2.0 TDI03.200511.20101001361968
VW PASSAT (3C2) 2.0 TDI08.200507.20101251701968
VW PASSAT (3C2) 2.0 TDI11.200505.2007881201968
VW PASSAT (3C2) 2.0 TDI11.200807.2010811101968
VW PASSAT (3C2) 2.0 TDI 16V03.200507.20101031401968
VW PASSAT (3C2) 2.0 TDI 16V 4motion03.200508.20101031401968
VW PASSAT (3C2) 2.0 TDI 4motion03.200505.20091031401968
VW PASSAT (3C2) 2.0 TDI 4motion05.200907.20101251701968
VW PASSAT (3C2) 3.2 FSI 4motion11.200507.20101842503168
VW PASSAT (3C2) 3.6 R36 4motion04.200707.20102203003597
VW PASSAT ALLTRACK (365) 1.8 TSI01.201212.20141121521798
VW PASSAT ALLTRACK (365) 1.8 TSI01.201212.20141181601798
VW PASSAT ALLTRACK (365) 2.0 TDI01.201212.20141031401968
VW PASSAT ALLTRACK (365) 2.0 TDI 4motion01.201212.20141031401968
VW PASSAT ALLTRACK (365) 2.0 TDI 4motion01.201212.20141251701968
VW PASSAT ALLTRACK (365) 2.0 TDI 4motion01.201312.20141301771968
VW PASSAT ALLTRACK (365) 2.0 TSI 4motion01.201212.20141552101984
VW PASSAT CC (357) 1.4 TSI MultiFuel01.201101.20121181601390
VW PASSAT CC (357) 1.8 TSI06.200801.20121181601798
VW PASSAT CC (357) 2.0 BlueTDI05.200911.20101051431968
VW PASSAT CC (357) 2.0 TDI05.200805.20111201631968
VW PASSAT CC (357) 2.0 TDI06.200801.20121031401968
VW PASSAT CC (357) 2.0 TDI06.200801.20121251701968
VW PASSAT CC (357) 2.0 TDI06.200805.20111001361968
VW PASSAT CC (357) 2.0 TDI 4motion08.200901.20121031401968
VW PASSAT CC (357) 2.0 TDI 4motion11.200901.20121251701968
VW PASSAT CC (357) 2.0 TSI06.200801.20121472001984
VW PASSAT CC (357) 2.0 TSI11.201001.20121552111984
VW PASSAT CC (357) 3.6 FSI 4motion02.200812.20112203003597
VW PASSAT Variant (365) 1.4 TSI08.201012.2014901221390
VW PASSAT Variant (365) 1.4 TSI11.201212.20141181601390
VW PASSAT Variant (365) 1.4 TSI EcoFuel08.201012.20141101501390
VW PASSAT Variant (365) 1.4 TSI MultiFuel11.201012.20141181601390
VW PASSAT Variant (365) 1.6 TDI08.201012.2014771051598
VW PASSAT Variant (365) 1.8 TSI08.201012.20141181601798
VW PASSAT Variant (365) 2.0 TDI08.201012.20141001361968
VW PASSAT Variant (365) 2.0 TDI08.201012.20141031401968
VW PASSAT Variant (365) 2.0 TDI08.201012.20141251701968
VW PASSAT Variant (365) 2.0 TDI12.201212.20141301771968
VW PASSAT Variant (365) 2.0 TDI 4motion01.201312.20141301771968
VW PASSAT Variant (365) 2.0 TDI 4motion08.201001.20131251701968
VW PASSAT Variant (365) 2.0 TDI 4motion08.201012.20141031401968
VW PASSAT Variant (365) 2.0 TSI11.201012.20151552101984
VW PASSAT Variant (365) 3.6 FSI 4motion01.201112.20142203003597
VW PASSAT Variant (3C5) 1.4 TSI05.200711.2010901221390
VW PASSAT Variant (3C5) 1.4 TSI EcoFuel01.200911.20101101501390
VW PASSAT Variant (3C5) 1.608.200511.2010751021595
VW PASSAT Variant (3C5) 1.6 FSI08.200506.2008851151598
VW PASSAT Variant (3C5) 1.6 TDI08.200911.2010771051598
VW PASSAT Variant (3C5) 1.8 TSI05.200710.20111181601798
VW PASSAT Variant (3C5) 1.9 TDI08.200511.2010771051896
VW PASSAT Variant (3C5) 2.0 BlueTDI01.200911.20101051431968
VW PASSAT Variant (3C5) 2.0 FSI08.200511.20101101501984
VW PASSAT Variant (3C5) 2.0 FSI08.200511.20101472001984
VW PASSAT Variant (3C5) 2.0 FSI 4motion09.200511.20101101501984
VW PASSAT Variant (3C5) 2.0 TDI08.200502.2006901221968
VW PASSAT Variant (3C5) 2.0 TDI08.200505.20091031401968
VW PASSAT Variant (3C5) 2.0 TDI08.200511.20101001361968
VW PASSAT Variant (3C5) 2.0 TDI08.200511.20101251701968
VW PASSAT Variant (3C5) 2.0 TDI11.200505.2007881201968
VW PASSAT Variant (3C5) 2.0 TDI11.200811.2010811101968
VW PASSAT Variant (3C5) 2.0 TDI 16V08.200511.20101031401968
VW PASSAT Variant (3C5) 2.0 TDI 16V 4motion08.200511.20101031401968
VW PASSAT Variant (3C5) 2.0 TDI 4motion05.200911.20101251701968
VW PASSAT Variant (3C5) 2.0 TDI 4motion08.200505.20091031401968
VW PASSAT Variant (3C5) 3.2 FSI 4motion11.200511.20101842503168
VW PASSAT Variant (3C5) 3.6 R36 4motion04.200711.20102203003597
VW SHARAN (7N1, 7N2) 1.4 TSI05.2010.01101501390
VW SHARAN (7N1, 7N2) 1.4 TSI05.2015.01101501395
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI01.2013.01301771968
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI05.2010.01031401968
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI05.201107.2019851151968
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI05.2015.01101501968
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI05.2015.01351841968
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI08.2010.01251701968
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI 4motion05.2011.01031401968
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI 4motion05.2015.01101501968
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI 4motion05.2016.01351841968
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TSI05.2015.01622201984
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TSI12.2010.01472001984

        Zpět

univerzální díly

náhradní díly škoda

náhradní díly VW

náplně

Univerzální díly

Vše pro dílnu


Nenašli jste hledané zboží?

Kontaktujte nas na email eshop@autorykl.cz nebo telefonicky na 596 015 634.

© 2008 - 2021 autorykl.cz / webdesign by web-evolution