Ceník poštovného:

PPL ČR standardní balík 99 Kč
PPL ČR větší karosářské díly 280 Kč
PPL SK 270 Kč (9,99 €)
+ DOBÍRKA 30 Kč
--------------------------------------------
ČESKÁ POŠTA balík na poštu 140 Kč
ČESKÁ POŠTA balík do ruky 150 Kč
ČESKÁ POŠTA nadrozměrný balík 300 Kč
+ DOBÍRKA 35 Kč


VZDUCHOVÝ FILTR POLO 1982-1994/TRANSPORTER T2 1968-1979 - nd-skoda-volkswagen.cz 
Hledání dle typu vozidla: Hledat díly na vozidla ŠKODA Hledat díly na vozidla VOLKSWAGEN

Celková cena: 0,- Kč

VSTOUPIT DO KOŠÍKU

Počet položek: 0

VZDUCHOVÝ FILTR POLO 1982-1994/TRANSPORTER T2 1968-1979

VZDUCHOVÝ FILTR POLO 1982-1994/TRANSPORTER T2 1968-1979

  • Kód zboží: 021129620D / 021129620
  • Výrobce: ORIGINÁL
  • Cena s DPH: 99,- (3,68 €)
  • Cena bez DPH: 81.82 Kč
  • Dostupnost: skladem
Ceník poštovného

Nový díl

VZDUCHOVÝ FILTR POLO 1982-1994/TRANSPORTER T2 1968-1979 (23885) Ref. kódy Použití

Alternativní produkt ke kódu 021129620D jiných výrobců:

BOSCHCena od 106,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
MAXGEARCena od 108,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
FEBI BILSTEINCena od 122,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
FILTRONCena od 144,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
MANNCena od 177,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně

Pokud si nevíte rady s výběrem zboží, kontaktujte nás telefonicky: 596 015 634
nebo e-mailem: eshop@autorykl.cz. Pokud nám sdělíte VIN kód (číslo karoserie) a bylo-li vozidlo vyrobeno po roce 2000 (!), prověříme zda-li Vámi objednaný díl patří do Vašeho vozu.


Zpět

Parametry:

délka (v mm)213
Sirka v mm213
vyska ( v mm )58

Referenční kódy:

ACDelcoPC 2166 E
ACDelcoPC 380
ALCO FILTERMD-9330
ALCO FILTERMD-9432
ARMAFILTP-213/213.0
ASASHF 8024
ASASHF 8124 S
BALDWINPA2208
BECK/ARNLEY420299
BECK/ARNLEY421351
BECK/ARNLEY421514
BIG FILTERGB-9597
BIG FILTERGB-9597C
BIG FILTERGB-9597E
BLUE PRINTADJ 132227
BOSCH0 986 626 800
BOSCH0 986 AF2 105
BOSCH0 986 AF2 233
BOSCH1 457 429 061
BOSCH1 457 429 961
BOSCH9 457 233 150
BOSCHS9061
CHAMPAF 295
CHAMPAF 298
CHAMPAP 16
CHAMPAP 188
CHAMPIONCAF100505P
CHAMPIONU 505
CHAMPIONU 505/606
CITROËN1444 Q2
CLEAN FILTERSMA 435
COMLINEEAF095
COOPERSAG 584
CROSLAND FILTERS729
CoopersFiaamPA7000
DELPHIAF0066
DONIT FILTER41.40.08
EUROFILTER1707
FEBI BILSTEIN1510
FEBI BILSTEIN01510
FIL FILTERHP 2054
FILTRAKC 815
FILTRAKC 830
FILTRONAP 006
FLEETGUARDAF25013
FLEETGUARDAF295
FORD5005 156
FORD5016 787
FORD860 X 9601 BA
FORDA 790 X 9601 AA
FRAD24.41.02/20
FRAMCA3399
GENERAL MOTORS93152007
GIFGA 615
GUD FILTERSAG 584
HENGST FILTERE22L
IPS Parts45104
IPS Parts45106
JAGUAREAC 5672
JAGUARNBB 3500 AA
KNECHTAG 55/1
KNECHTAG55
KOLBENSCHMIDT059-AP
KOLBENSCHMIDT50 013 059
LADA2108-0110-901
LADA2108-0110-901-1
LADA2112-0110-9080
LADA2112-1109-080-01
LADA2112-1109-080-06
LADA21120-1109080-02
LAUTRETTEEL 3178
LAUTRETTEEL 3207
LAUTRETTEELP 3178
LAUTRETTEELP 3493
LAUTRETTEFA 1607
LEEAFL295
LUBERFINERAF 295
LUBERFINERAF 298
MAGNETI MARELLI71758488
MAHLE FILTERLX 1679
MAHLE FILTERLX 220
MAHLE FILTERLX 470
MANN-FILTERC 22 117
MAPCO60130
MAPCO60370
MAPCO60730
MEYLE112 129 0001
MEYLE112 133 0005
MFILTERMA 6696
MFILTERMAP 6696
MISFATP835
MONARK30 780 078
MOTAQUIPVFA 321
MOTAQUIPVFA 501
MOTORCRAFTEFA 243
MOTORCRAFTFA-874
MULLER FILTERPA370
P.B.R.AI-5006
PORSCHE021.129.620
PURFLUXA515
PUROLATORA 31153
PUROLATORA 37035
PUROLATORA 37153
PUROLATORA39201
PUROLATORPM 1153
PZL SEDZISZOWWA50-440
QUINTON HAZELLQAF 379
RYCOA297
SCT GermanySB 201
SCT GermanySB 201 Sport
SOFIMAS 0730 A
SOFIMAS 3925 A
STILL524 560
SWAG30 90 1510
TECNECO FILTERSAR 370 PM
TECNOCARA370
TEHO230
TEHO2230
TEHO2578
TJ FILTERSB 379
UFI30.835.00
UFI30.925.00
UNICO FILTERAE 2159
UNIPARTGFE 1110
UNIPARTGFE 2048
VAG021 129 620
VAG021 129 620 D
VAG027 129 620
VAICO10-0602
VAICOV10-0602
VALEO585116
VOLVO1257305
VOLVO1328047
VOLVO1328047-4
WARTBURG91 18 002 460
WIX FILTERS46025
WIX FILTERS46103
WIX FILTERSWA6168

Použití:

ZNAČKA/TYP/MODEL VOZIDLAOD ROKUDO ROKUKWHPCCM
AUDI 100 (43, C2) 2.0 D08.197807.198251701986
AUDI 100 (43, C2) 2.103.197707.19821001362144
AUDI 100 (44, 44Q, C3) 1.808.198307.198966901781
AUDI 100 (44, 44Q, C3) 1.8 Cat03.198511.199066901781
AUDI 100 (44, 44Q, C3) 1.8 Cat quattro08.198511.199066901781
AUDI 100 (44, 44Q, C3) 1.8 quattro10.198407.198866901781
AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.008.198412.1987851151994
AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.008.198611.1987831131994
AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.0 Cat01.198811.1990851151994
AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.108.198207.19841001362144
AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.208.198412.19881011372226
AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.2 Cat06.198911.19901011372226
AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.2 Cat quattro06.198911.19901011372226
AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.2 E Turbo quattro08.198611.19901211652226
AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.2 E quattro08.198507.1986881202226
AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.2 Turbo08.198611.19901211652226
AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.2 quattro08.198412.19881011372226
AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.3 E01.199011.1990981332309
AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.3 E10.198611.19901001362309
AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.3 E quattro08.198611.19901001362309
AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.3 quattro01.199011.1990981332309
AUDI 100 Avant (43, C2) 2.0 D08.197802.198351701986
AUDI 100 Avant (43, C2) 2.107.197702.19831001362144
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.808.198307.198966901781
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.8 Cat03.198511.199066901781
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.8 Cat quattro08.198510.199066901781
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.8 quattro10.198407.198866901781
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.009.198611.1987831131994
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.0 E01.198512.1987851151994
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.0 E Cat01.198811.1990851151994
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.108.198207.19841001362144
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.208.198412.19881011372226
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.2 Cat06.198911.19901011372226
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.2 Cat quattro06.198911.19901011372226
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.2 E quattro08.198507.1986881202226
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.2 Turbo08.198611.19901211652226
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.2 Turbo quattro08.198611.19901211652226
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.2 quattro08.198412.19881011372226
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.303.199011.1990981332309
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.308.198611.19901001362309
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.3 E quattro08.198611.19901001362309
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.3 quattro01.199011.1990981332309
AUDI 200 (43) 2.1 5E10.197909.19821001362144
AUDI 200 (43) 2.1 5T10.197908.19821251702144
AUDI 200 (44, 44Q) 2.1 5E08.198307.19841001362144
AUDI 200 (44, 44Q) 2.1 Turbo08.198301.19881341822144
AUDI 200 (44, 44Q) 2.1 Turbo quattro08.198309.19861341822144
AUDI 200 (44, 44Q) 2.208.198407.19851011372226
AUDI 200 (44, 44Q) 2.2 Turbo02.198812.19901401902226
AUDI 200 (44, 44Q) 2.2 Turbo02.198812.19901472002226
AUDI 200 (44, 44Q) 2.2 Turbo08.198509.19911211652226
AUDI 200 (44, 44Q) 2.2 Turbo quattro01.198512.19911211652226
AUDI 200 (44, 44Q) 2.2 Turbo quattro02.198811.19901472002226
AUDI 200 (44, 44Q) 2.311.198609.19911001362309
AUDI 200 Avant (44, 44Q) 2.1 Turbo quattro09.198301.19881341822144
AUDI 200 Avant (44, 44Q) 2.2 Turbo08.198509.19911211652226
AUDI 200 Avant (44, 44Q) 2.2 Turbo quattro02.198812.19911472002226
AUDI 200 Avant (44, 44Q) 2.2 Turbo quattro09.198312.19901211652226
AUDI 200 Avant (44, 44Q) 2.311.198609.19911001362309
BARKAS B 1000 autobus (KB) 1.301.197612.199143581272
BARKAS B 1000 karoserie (KM) 1.3 (KM/1)01.197612.199143581272
DAIMLER DAIMLER XJ (X30_) Double Six 6.010.199406.20032293115993
DAIMLER DAIMLER XJ (X30_) Six 4.010.199406.20031772413980
DAIMLER XJ 40, 81 Double Six 6.002.199309.19942293115993
DAIMLER XJ 40, 81 Sovereign 3.610.198607.19891451973590
DAIMLER XJ 40, 81 Sovereign 3.610.198609.19891361853590
DAIMLER XJ 40, 81 Sovereign 4.009.198909.19941632223980
JAGUAR XJ (X300, X330) 12 6.009.199409.19972293115993
JAGUAR XJ (X300, X330) 6 3.211.199407.19971552113239
JAGUAR XJ (X300, X330) 6 Sovereign 4.009.199407.19971772413980
JAGUAR XJ (X300, X330) R Super Charged 4.011.199407.19972353203980
JAGUAR XJ (XJ40, XJ81) 3.610.198608.19891361853590
JAGUAR XJ (XJ40, XJ81) 6 2.910.198608.19901081472919
JAGUAR XJ (XJ40, XJ81) 6 2.910.198608.19901171592919
JAGUAR XJ (XJ40, XJ81) 6 2.910.198608.19901231672919
JAGUAR XJ (XJ40, XJ81) 6 3.2 24V09.199011.19941461993239
JAGUAR XJ (XJ40, XJ81) 6 3.610.198608.19891451973590
JAGUAR XJ (XJ40, XJ81) 6 3.610.198608.19891562123590
JAGUAR XJ (XJ40, XJ81) 6 4.009.198911.19941632223980
JAGUAR XJ (XJ40, XJ81) V12 6.003.199311.19942293115993
LADA 110 (2110) 1.501.199512.200554731499
LADA 110 (2110) 1.501.199512.200557781499
LADA 110 (2110) 1.510.200012.200556761499
LADA 110 (2110) 1.5 16V01.199512.200570951499
LADA 110 (2110) 1.5 16V10.200012.201067911499
LADA 110 (2110) 1.601.200004.200766901596
LADA 110 (2110) 1.601.200012.201260821596
LADA 110 (2110) 2.0 i (21106)08.199607.20001101501998
LADA 110 (2110) Wankel06.199709.2004881201308
LADA 111 (2111) 1.501.199612.200557781499
LADA 111 (2111) 1.510.200002.200956761499
LADA 111 (2111) 1.5 16V01.199508.200270951499
LADA 111 (2111) 1.5 16V10.200012.200567911499
LADA 111 (2111) 1.609.200402.200960821596
LADA 111 (2111) 1.609.200412.200766901596
LADA 112 (2112) 1.501.199509.200457781499
LADA 112 (2112) 1.510.200012.200556761499
LADA 112 (2112) 1.5 16V01.199509.200070951499
LADA 112 (2112) 1.5 16V10.200012.200567911499
LADA 112 (2112) 1.601.200512.201160821596
LADA 112 (2112) 1.603.200612.200866901596
LADA KALINA Sikma zadni cast (1119) 1.4 16V11.200812.201366901390
LADA KALINA Sikma zadni cast (1119) 1.4 16V LPG11.200812.201365881390
LADA KALINA Sikma zadni cast (1119) 1.610.200412.201360821597
LADA KALINA Sikma zadni cast (1119) 1.610.200412.201366901597
LADA KALINA kombi (1117) 1.4 16V11.200812.201366901390
LADA KALINA kombi (1117) 1.4 16V LPG11.200812.201365881390
LADA KALINA kombi (1117) 1.610.200712.201360821597
LADA KALINA limuzína (1118) 1.4 16V11.200812.200966901390
LADA KALINA limuzína (1118) 1.4 16V LPG11.200812.201365881390
LADA KALINA limuzína (1118) 1.610.200412.201360821597
LADA KALINA limuzína (1118) 1.610.200412.201366901597
LADA NIVA II (2123) 1.708.200461831690
LADA NIVA II (2123) 1.709.200259801690
LADA NIVA II (2123) 1.7 LPG09.200257781690
LADA NIVA uzavřený terénní vůz (2121, 2131) 1700 i 4x409.201061831690
LADA NIVA uzavřený terénní vůz (2121, 2131) 1700 i 4x410.200012.201060821690
LADA PRIORA Sikma zadni cast (2172) 1.612.200872981597
LADA PRIORA Sikma zadni cast (2172) 1.6 LPG12.200871961597
LADA PRIORA kombi (2171) 1.610.200972981597
LADA PRIORA limuzína (2170_) 1.604.200772981597
LADA PRIORA limuzína (2170_) 1.6 LPG03.200971961597
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 150002.199512.200652711499
PORSCHE 924 2.011.197508.1989921251984
SEAT TERRA (24) 1.3 D03.199012.199433451272
SEAT TERRA (24) 1.4 D10.199012.199535481398
SEAT TERRA karoserie (024A) 1.3 D03.199002.199233451272
SEAT TERRA karoserie (024A) 1.4 D10.199002.199235481398
TRABANT 1.1 1.105.199012.199130411043
TRABANT 1.1 Tramp 1.105.199012.199130411043
TRABANT 1.1 Universal 1.112.199012.199130411043
VOLVO 240 (P242, P244) 2.4 Diesel08.197807.198560822383
VOLVO 240 (P242, P244) 2.4 Diesel08.198708.199358792383
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.4 Diesel04.197908.199360822383
VW DERBY (86C, 80) 1.309.198212.198455751272
VW POLO (86C, 80) 1.308.198307.198840551272
VW POLO (86C, 80) 1.309.198209.198955751272
VW POLO (86C, 80) 1.3 Cat07.198709.199440551272
VW POLO (86C, 80) 1.3 Cat10.198903.199155751272
VW POLO (86C, 80) 1.3 D08.198607.199033451272
VW POLO (86C, 80) 1.4 D10.199009.199435481398
VW POLO CLASSIC (86C, 80) 1.3 Cat07.198709.199440551272
VW POLO CLASSIC (86C, 80) 1.3 D08.198612.198833451272
VW POLO CLASSIC (86C, 80) 1.4 D10.199009.199435481398
VW POLO karoserie (86CF) 1.308.199207.199440541272
VW POLO karoserie (86CF) 1.4 D08.199207.199435481398
VW POLO kupé (86C, 80) 1.303.199109.199457781272
VW POLO kupé (86C, 80) 1.309.198209.198955751272
VW POLO kupé (86C, 80) 1.3 Cat07.198708.199440551272
VW POLO kupé (86C, 80) 1.3 Cat10.198909.199455751272
VW POLO kupé (86C, 80) 1.3 D08.198608.199033451272
VW POLO kupé (86C, 80) 1.3 G4001.198708.1990851151272
VW POLO kupé (86C, 80) 1.3 G4008.199009.1994831131272
VW POLO kupé (86C, 80) 1.4 D08.199009.199435481398
VW TRANSPORTER I autobus (22, 24, 25, 28) 1.606.196607.196735481570
VW TRANSPORTER I karoserie (21, 23) 1.608.196412.196835481570
VW TRANSPORTER I valník/podvozek (26) 1.608.196412.196835481570
VW TRANSPORTER II autobus 1.608.196707.197034471584
VW TRANSPORTER II autobus 1.608.197004.197937501584
VW TRANSPORTER II autobus 1.708.197110.197349661679
VW TRANSPORTER II autobus 1.811.197307.197550681795
VW TRANSPORTER II autobus 2.008.197504.197951701970
VW TRANSPORTER II karoserie 1.608.197007.197937501584
VW TRANSPORTER II karoserie 1.708.197112.197349671679
VW TRANSPORTER II karoserie 1.811.197307.197550681795
VW TRANSPORTER II karoserie 2.008.197607.197951691970
VW TRANSPORTER II valník/podvozek 1.608.196807.197937501584
VW TRANSPORTER III autobus 1.605.197912.198237501584
VW TRANSPORTER III autobus 1.901.198307.198561831913
VW TRANSPORTER III autobus 1.908.198207.199244601913
VW TRANSPORTER III autobus 1.908.198207.199257781913
VW TRANSPORTER III autobus 1.908.198307.198566901913
VW TRANSPORTER III autobus 1.9 Syncro02.198507.199257781913
VW TRANSPORTER III autobus 2.005.197912.198251701970
VW TRANSPORTER III karoserie 1.605.197912.198237501584
VW TRANSPORTER III karoserie 1.908.198302.198966901913
VW TRANSPORTER III karoserie 1.910.198207.199244601913
VW TRANSPORTER III karoserie 1.910.198207.199257781913
VW TRANSPORTER III karoserie 1.910.198402.198961831913
VW TRANSPORTER III karoserie 1.9 Syncro11.198407.199257781913
VW TRANSPORTER III karoserie 2.005.197904.198651691970
VW TRANSPORTER III valník/podvozek 1.908.198207.199257781913
VW TRANSPORTER III valník/podvozek 1.909.198207.199244601913
VW TRANSPORTER III valník/podvozek 1.910.198402.198961831913
VW TRANSPORTER III valník/podvozek 1.9 Syncro12.198407.199257781913
VW TRANSPORTER III valník/podvozek 2.005.197904.198651691970
WARTBURG 353 1.309.198805.199143581272
WARTBURG 353 Tourist 1.302.198905.199143581272

        Zpět

univerzální díly

náhradní díly škoda

náhradní díly VW

náplně

Univerzální díly

Vše pro dílnu


Nenašli jste hledané zboží?

Kontaktujte nas na email eshop@autorykl.cz nebo telefonicky na 596 015 634.

© 2008 - 2020 autorykl.cz / webdesign by web-evolution