Potřebujete poradit?
Volejte na prodejnu:
596 015 634
nebo
596 031 102
Po-Pá 8-17 hod., So 9-12 hod.
Ceník poštovného

ZÁSILKOVNA ČR balík do 5kg/70cm 69 Kč
ZÁSILKOVNA Slovensko balík do 5kg/70cm 99 Kč
-------------------------------------------
PPL ČR standardní balík 99 Kč
PPL Slovensko do 31,5kg 199 Kč (7,50 €)
--------------------------------------------
ČESKÁ POŠTA balík na poštu 135 Kč
ČESKÁ POŠTA balík do ruky 160 Kč
ČESKÁ POŠTA nadrozměrný balík 399 Kč

Ceník poštovného:

ZÁSILKOVNA ČR balík do 5kg/70cm 69 Kč
ZÁSILKOVNA Slovensko balík do 5kg/70cm 99 Kč
-------------------------------------------
PPL ČR standardní balík 99 Kč
PPL Slovensko do 31,5kg 199 Kč (7,50 €)
--------------------------------------------
ČESKÁ POŠTA balík na poštu 135 Kč
ČESKÁ POŠTA balík do ruky 160 Kč
ČESKÁ POŠTA nadrozměrný balík 399 Kč


Náhradní díly ŠKODA, VOLKSWAGEN - autodíly, vrakoviště, autovrakoviště 
Hledání dle typu vozidla: Hledat díly na vozidla ŠKODA Hledat díly na vozidla VOLKSWAGEN

Celková cena: 0,- Kč

VSTOUPIT DO KOŠÍKU

Počet položek: 0

LAMBDA SONDA (PŘED KATALYZÁTOR) TRANSPORTER T5 2003-2010

LAMBDA SONDA (PŘED KATALYZÁTOR) TRANSPORTER T5 2003-2010

2.0 85kW AXA, 3.2 170kW BDL, 3.2 173kW BKK

  • Kód zboží: 022906262BJ
  • Výrobce: DENSO - ORIGINÁLNÍ VÝROBCE
  • Cena s DPH: 1255,- (52,29 €)
  • Cena bez DPH: 1037.19 Kč
  • Dostupnost: Skladem

Ref. kódy: 0 258 006 547, 0 258 006 613, 0 258 006 661, 0 258 006 698, 0 258 006 816, 0 258 006 829, 0 258 006 891, 0 258 006 895, 0 258 006 919, 0 258 006 958, 0 258 006 986, 0 258 010 002, 0 258 010 007, 0 258 010 036, 0 258 010 038, 022906262AB, 022906262AG, 022906262AP, 022906262BJ, 022906262BR, 022906262CC, 0258006547, 0258006613, 0258006661, 0258006698, 0258006816, 0258006829, 0258006891, 0258006895, 0258006919, 0258006958, 0258006986, 0258010002, 0258010007, 0258010036, 0258010038, 06A906262CK, 06F906262AE, 06H906262A, 06J906262K, 06J906262N, 079906265A, 079906265E, 07L906265H, 25024672, ES11092-12B1

Akce
LAMBDA SONDA (PŘED KATALYZÁTOR) TRANSPORTER T5 2003-2010
(18972)

Alternativní produkt ke kódu 022906262BJ jiných výrobců:

NGKCena od 900,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
VALEOCena od 1670,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
BOSCHCena od 1062,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
DENSOCena od 1118,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
DELPHICena od 1078,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
FACETCena od 1200,- KčNení skladem
VEMOCena od 1109,- KčNení skladem
FRANCISCO ALBERO S.A.Cena od 1498,- KčNení skladem
MEAT & DORIACena od 1169,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
MTE-THOMSON EUROPECena od 1269,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
HOFFERCena od 1230,- KčNení skladem
EPSCena od 1076,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
ESEN SKVCena od 690,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně

Pokud si nevíte rady s výběrem zboží, kontaktujte nás telefonicky: 596 015 634,
e-mailem: eshop@autorykl.cz nebo níže umístěným kontaktním formulářem.
Pokud nám sdělíte VIN kód (číslo karoserie) a bylo-li vozidlo vyrobeno po roce 2000 (!),
prověříme zda-li Vámi objednaný díl patří do Vašeho vozu.


Zpět

Parametry:

Kvalita, jakostOE
Velikost závituM18x1.5
Délka kabelu [mm]800
počet pólů4
váha [g]111

Referenční kódy:

AUDI022906262AB
AUDI022906262AG
AUDI022906262AP
AUDI022906262BJ
AUDI022906262BR
AUDI022906262CC
AUDI06A906262CK
AUDI06F906262AE
AUDI06H906262A
AUDI06J906262K
AUDI06J906262N
AUDI079906265A
AUDI079906265E
AUDI07L906265H
BOSCH0 258 006 547
BOSCH0 258 006 613
BOSCH0 258 006 661
BOSCH0 258 006 698
BOSCH0 258 006 816
BOSCH0 258 006 829
BOSCH0 258 006 891
BOSCH0 258 006 895
BOSCH0 258 006 919
BOSCH0 258 006 958
BOSCH0 258 006 986
BOSCH0 258 010 002
BOSCH0 258 010 007
BOSCH0 258 010 036
BOSCH0 258 010 038
BOSCH0258006547
BOSCH0258006613
BOSCH0258006661
BOSCH0258006698
BOSCH0258006816
BOSCH0258006829
BOSCH0258006891
BOSCH0258006895
BOSCH0258006919
BOSCH0258006958
BOSCH0258006986
BOSCH0258010002
BOSCH0258010007
BOSCH0258010036
BOSCH0258010038
DELPHIES11092-12B1
SEAT022906262AB
SEAT022906262AG
SEAT022906262AP
SEAT022906262BJ
SEAT022906262BR
SEAT022906262CC
SEAT06A906262CK
SEAT06F906262AE
SEAT06H906262A
SEAT06J906262K
SEAT06J906262N
SEAT079906265A
SEAT079906265E
SEAT07L906265H
SKODA022906262AB
SKODA022906262AG
SKODA022906262AP
SKODA022906262BJ
SKODA022906262BR
SKODA022906262CC
SKODA06A906262CK
SKODA06F906262AE
SKODA06H906262A
SKODA06J906262K
SKODA06J906262N
SKODA079906265A
SKODA079906265E
SKODA07L906265H
VW022906262AB
VW022906262AG
VW022906262AP
VW022906262BJ
VW022906262BR
VW022906262CC
VW06A906262CK
VW06F906262AE
VW06H906262A
VW06J906262K
VW06J906262N
VW079906265A
VW079906265E
VW07L906265H
WALKER PRODUCTS25024672

Použití:

ZNAČKA/TYP/MODEL VOZIDLAOD ROKUDO ROKUKWHPCCM
AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TFSI01.201104.20151361851390
AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TFSI05.201004.2015901221390
AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TFSI11.201104.2015901221390
AUDI A3 (8P1) 1.8 TFSI11.200608.20121181601798
AUDI A3 (8P1) 2.0 TFSI09.200408.20121472001984
AUDI A3 Kabriolet (8P7) 1.8 TFSI04.200805.20131181601798
AUDI A3 Kabriolet (8P7) 2.0 TFSI04.200805.20131472001984
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.8 TFSI11.200603.20131181601798
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TFSI09.200403.20131472001984
AUDI A3 Sportback (8PA) RS3 quattro01.201112.20122503402480
AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TFSI quattro04.200905.20161552111984
AUDI A4 B8 (8K2) 1.8 TFSI01.200812.2015881201798
AUDI A4 B8 (8K2) 1.8 TFSI11.200703.20121181601798
AUDI A4 B8 (8K2) 1.8 TFSI quattro09.200803.20121181601798
AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TFSI06.200805.20131552111984
AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TFSI06.200812.20151321801984
AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TFSI flexible fuel11.200912.20151321801984
AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TFSI flexible fuel quattro11.200912.20151321801984
AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TFSI quattro06.200812.20151552111984
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 1.8 TFSI04.200812.2015881201798
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 1.8 TFSI11.200703.20121181601798
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 1.8 TFSI quattro09.200803.20121181601798
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TFSI06.200805.20131552111984
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TFSI06.200812.20151321801984
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TFSI flexible fuel11.200912.20151321801984
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TFSI flexible fuel quattro11.200912.20151321801984
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TFSI quattro06.200812.20151552111984
AUDI A5 (8T3) 1.8 TFSI05.200909.20111181601798
AUDI A5 (8T3) 1.8 TFSI10.200701.20171251701798
AUDI A5 (8T3) 2.0 TFSI06.200811.20131552111984
AUDI A5 (8T3) 2.0 TFSI11.200803.20121321801984
AUDI A5 (8T3) 2.0 TFSI quattro06.200801.20171552111984
AUDI A5 Kabriolet (8F7) 1.8 TFSI09.200903.20121181601798
AUDI A5 Kabriolet (8F7) 2.0 TFSI03.200903.20121321801984
AUDI A5 Kabriolet (8F7) 2.0 TFSI03.200906.20141552111984
AUDI A5 Kabriolet (8F7) 2.0 TFSI quattro03.200901.20171552111984
AUDI A5 Kabriolet (8F7) 2.0 TFSI quattro03.200901.20171552111984
AUDI A5 Kabriolet (8F7) 2.0 TFSI quattro03.200901.20171552111984
AUDI A5 Sportback (8TA) 1.8 TFSI11.200909.20111181601798
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TFSI09.200906.20141321801984
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TFSI09.200911.20131552111984
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TFSI quattro09.200901.20171552111984
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TFSI quattro06.201104.20151251701984
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TFSI quattro06.201104.20151552111984
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TFSI quattro08.200905.20171321801984
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TFSI quattro11.200809.20121552111984
AUDI TT (8J3) 2.5 RS quattro05.201106.20142653602480
AUDI TT (8J3) 2.5 RS quattro07.200906.20142503402480
AUDI TT Roadster (8J9) 2.5 RS quattro03.201206.20142653602480
AUDI TT Roadster (8J9) 2.5 RS quattro07.200906.20142503402480
SEAT ALTEA (5P1) 1.8 TFSI01.20071181601798
SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TFSI04.200605.20091472001984
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.8 TFSI01.20071181601798
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI10.200605.20091472001984
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI 4x406.200705.20091472001984
SEAT EXEO (3R2) 1.8 TSI05.201005.20131181601798
SEAT EXEO (3R2) 1.8 TSI09.201005.2013881201798
SEAT EXEO (3R2) 2.0 TFSI05.201005.20131552111984
SEAT EXEO ST (3R5) 1.8 TSI05.201005.20131181601798
SEAT EXEO ST (3R5) 1.8 TSI09.201005.2013881201798
SEAT EXEO ST (3R5) 2.0 TFSI05.201005.20131552111984
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 TSI06.200905.20151101501390
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.4 TSI01.200905.20151101501390
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.4 TSI Cupra06.200905.20151321801390
SEAT LEON (1P1) 1.8 TSI06.200712.20121181601798
SEAT LEON (1P1) 2.0 Cupra R09.200912.20121952651984
SEAT LEON (1P1) 2.0 TFSI06.200912.20121552111984
SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TFSI11.200505.20091472001984
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.4 TSI11.200806.2013901221390
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.8 TSI03.200906.20131121521798
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.8 TSI06.200704.20131181601798
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TFSI10.200502.20131472001984
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.4 TSI11.200806.2013901221390
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.8 TSI03.200906.20131121521798
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.8 TSI06.200704.20131181601798
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.8 TSI 4x403.200902.20131121521798
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.8 TSI 4x411.200802.20131181601798
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TFSI10.200502.20131472001984
SKODA SUPERB II (3T4) 1.8 TSI03.200805.20151181601798
SKODA SUPERB II (3T4) 1.8 TSI 4x411.200805.20151181601798
SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TFSI05.201005.20151472001984
SKODA SUPERB II (3T4) 3.6 FSI 4x411.200805.20151912603597
SKODA SUPERB II kombi (3T5) 1.8 TSI10.200905.20151181601798
SKODA SUPERB II kombi (3T5) 1.8 TSI 4x410.200905.20151181601798
SKODA SUPERB II kombi (3T5) 2.0 TFSI05.201005.20151472001984
SKODA SUPERB II kombi (3T5) 3.6 V6 4x410.200905.20151912603597
VW BEETLE (5C1, 5C2) 1.4 TSI10.201107.20161181601390
VW BEETLE Kabriolet (5C7, 5C8) 1.4 TSI12.201107.20161181601390
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 2.0 EcoFuel04.200605.2015801091984
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 EcoFuel04.200605.2015801091984
VW CC B7 (358) 3.6 FSI 4motion11.201112.20162203003597
VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TSI11.200908.20151552101984
VW EOS (1F7, 1F8) 3.2 V606.200605.20091842503189
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 TSI06.200812.20131181601390
VW GOLF V (1K1) 2.0 FSI 4motion08.200411.20081101501984
VW GOLF V (1K1) 2.0 FSI 4motion08.200411.20081101501984
VW GOLF V (1K1) 3.2 R32 4motion11.200511.20081842503189
VW GOLF VI (5K1) 1.4 TSI10.200811.20121181601390
VW GOLF VI (5K1) 1.8 TSI06.200901.20111181601798
VW GOLF VI (5K1) 2.0 GTi04.200911.20121552101984
VW GOLF VI (5K1) 2.0 GTi05.201111.20121732351984
VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.4 TSI07.200907.20131181601390
VW JETTA III (1K2) 1.4 TSI07.200810.20101181601390
VW JETTA III (1K2) 2.0 FSI08.200510.20101101501984
VW JETTA III (1K2) 2.0 FSI08.200510.20101101501984
VW JETTA III (1K2) 2.0 FSI08.200510.20101101501984
VW JETTA III (1K2) 2.0 TFSI10.200510.20101472001984
VW JETTA III (1K2) 2.0 TFSI10.200510.20101472001984
VW JETTA III (1K2) 2.0 TFSI10.200510.20101472001984
VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.011.200308.2015851151984
VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) VR6 3.202.200406.20041702313189
VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) VR6 3.202.200412.20091732353189
VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) VR6 3.2 4motion07.200412.20091732353189
VW PASSAT B6 (3C2) 1.4 TSI EcoFuel01.200907.20101101501390
VW PASSAT B6 (3C2) 1.6 FSI03.200506.2008851151598
VW PASSAT B6 (3C2) 1.8 TSI05.200707.20101181601798
VW PASSAT B6 (3C2) 1.8 TSI11.200907.20101121521798
VW PASSAT B6 (3C2) 1.8 TSI11.200907.20101121521798
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TFSI07.200507.20101472001984
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TFSI07.200507.20101472001984
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TFSI07.200507.20101472001984
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TFSI07.200507.20101472001984
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TFSI07.200507.20101472001984
VW PASSAT B6 (3C2) 3.2 FSI 4motion11.200507.20101842503168
VW PASSAT B6 (3C2) 3.6 R36 4motion04.200707.20102203003597
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.4 TSI EcoFuel01.200911.20101101501390
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.6 FSI08.200506.2008851151598
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.8 TSI05.200710.20111181601798
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TFSI08.200511.20101472001984
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TFSI08.200511.20101472001984
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TFSI08.200511.20101472001984
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TFSI08.200511.20101472001984
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 3.2 FSI 4motion11.200511.20101842503168
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 3.6 R36 4motion04.200711.20102203003597
VW PASSAT B7 (362) 1.4 TSI MultiFuel11.201012.20141181601390
VW PASSAT B7 (362) 3.6 FSI 4motion01.201112.20142203003597
VW PASSAT B7 Variant (365) 1.4 TSI MultiFuel11.201012.20141181601390
VW PASSAT B7 Variant (365) 3.6 FSI 4motion01.201112.20142203003597
VW PASSAT CC B6 (357) 1.4 TSI MultiFuel01.201101.20121181601390
VW PASSAT CC B6 (357) 1.8 TSI06.200801.20121181601798
VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TFSI06.200801.20121472001984
VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TSI11.201001.20121552111984
VW PASSAT CC B6 (357) 3.6 FSI 4motion02.200812.20112203003597
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 GTI05.20101321801390
VW SCIROCCO III (137, 138) 1.4 TSI05.200811.20171181601390
VW SCIROCCO III (137, 138) 1.4 TSI08.200811.2017901221390
VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 R11.200911.20171882561984
VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 R11.200911.20171952651984
VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TSI11.200911.20171552101984
VW SHARAN (7N1, 7N2) 1.4 TSI05.20101101501390
VW TIGUAN (5N_) 1.4 TSI05.200807.20181101501390
VW TIGUAN (5N_) 1.4 TSI05.201107.20181181601390
VW TIGUAN (5N_) 1.4 TSI08.201007.2018901221390
VW TIGUAN (5N_) 1.4 TSI 4motion05.201107.20181181601390
VW TIGUAN (5N_) 1.4 TSI 4motion09.200707.20181101501390
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TFSI 4motion09.200707.20181251701984
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TFSI 4motion09.200707.20181472001984
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TSI 4motion05.201107.20181321801984
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TSI 4motion05.201107.20181552111984
VW TOUAREG (7P5, 7P6) 3.0 V6 TSI Hybrid04.201003.20182793792995
VW TOUAREG (7P5, 7P6) 3.6 V6 FSI04.201003.20182062803597
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.4 TSI11.200605.20101251701390
VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 EcoFuel02.200605.2009801091984
VW TOURAN (1T3) 1.6 TDI05.201005.201566901598
VW TRANSPORTER V Krabice (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.011.200308.2015851151984
VW TRANSPORTER V Krabice (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 BiFuel05.201108.2015851151984
VW TRANSPORTER V Krabice (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) VR6 3.202.200411.20091732353189
VW TRANSPORTER V Krabice (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) VR6 3.204.200306.20051702313189
VW TRANSPORTER V Krabice (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) VR6 3.2 4motion11.200311.20091732353189
VW TRANSPORTER V autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.011.200308.2015851151984
VW TRANSPORTER V autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 3.2 V6 4motion11.200312.20091732353189
VW TRANSPORTER V autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) VR6 3.202.200406.20041702313189
VW TRANSPORTER V autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) VR6 3.202.200411.20091732353189
VW TRANSPORTER V valník/podvozek (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD 2.011.200305.2013851151984
VW TRANSPORTER V valník/podvozek (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD VR6 3.202.200411.20091702313189
VW TRANSPORTER V valník/podvozek (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD VR6 3.208.200311.20091732353189
VW TRANSPORTER V valník/podvozek (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD VR6 3.2 4motion11.200311.20091702313189

POTŘEBUJETE PORADIT ZDA-LI DÍL MŮŽETE POUŽÍT NA VAŠEM VOZE?
NEBO MÁTE JINÝ DOTAZ? VYPLŇTE NÍŽE UVEDENÝ FORMULÁŘ:

Jméno a příjmení: *
Telefonní číslo:
E-mailová adresa: *
Dotaz: *

        Zpět

náhradní díly VW

univerzální díly

náhradní díly škoda

oleje

náplně

Univerzální díly

Vše pro dílnu


Nenašli jste hledané zboží?

Kontaktujte nas na email eshop@autorykl.cz nebo telefonicky na 596 015 634.

TecDoc Inside

Zde prezentovaná data, zejména celá databáze, nesmějí být kopírovány. Je zakázáno data nebo celou databázi bez předchozího svolení společnosti TecDoc rozmnožovat, rozšiřovat a/nebo toto jednání umožnit třetí osobě. Porušení zakládá neoprávněný zásah do autorského práva a bude stíháno.

© 2008 - 2022 Autodíly AUTORYKL s.r.o. / webdesign web-evolution