Ceník poštovného:

PPL ČR standardní balík 99 Kč
PPL ČR větší karosářské díly 280 Kč
PPL SK 270 Kč (9,99 €)
+ DOBÍRKA 30 Kč
--------------------------------------------
ČESKÁ POŠTA balík na poštu 140 Kč
ČESKÁ POŠTA balík do ruky 150 Kč
ČESKÁ POŠTA nadrozměrný balík 300 Kč
+ DOBÍRKA 35 Kč


UNIVERZÁLNÍ LAMBDA SONDA (4-PÓLOVÁ) TRANSPORTER T4 1991-2003 - nd-skoda-volkswagen.cz 
Hledání dle typu vozidla: Hledat díly na vozidla ŠKODA Hledat díly na vozidla VOLKSWAGEN

Celková cena: 0,- Kč

VSTOUPIT DO KOŠÍKU

Počet položek: 0

UNIVERZÁLNÍ LAMBDA SONDA (4-PÓLOVÁ) TRANSPORTER T4 1991-2003

UNIVERZÁLNÍ LAMBDA SONDA (4-PÓLOVÁ) TRANSPORTER T4 1991-2003

  • Kód zboží: 021906265AA / 021906265AD / 021906265AE / 021906265AF / 021906265AG / 021906265AK / 021906265AL / 021906265AQ / 021906265BN / 030906265BK / 030906265BN / 037906265AB / 077906265D / 077906265E / 078906265C / 078906265F / 078906265H / 078906265J / 078906265L
  • Výrobce: BOSCH
  • Cena s DPH: 1099,- (43,85 €)
  • Cena bez DPH: 908.26 Kč
  • Dostupnost: skladem
Ceník poštovného

Nový díl

UNIVERZÁLNÍ LAMBDA SONDA (4-PÓLOVÁ) TRANSPORTER T4 1991-2003 (25157) Ref. kódy Použití

Alternativní produkt ke kódu 021906265AA jiných výrobců:

BOSCHCena od 1609,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně

Pokud si nevíte rady s výběrem zboží, kontaktujte nás telefonicky: 596 015 634
nebo e-mailem: eshop@autorykl.cz. Pokud nám sdělíte VIN kód (číslo karoserie) a bylo-li vozidlo vyrobeno po roce 2000 (!), prověříme zda-li Vámi objednaný díl patří do Vašeho vozu.


Zpět

Parametry:

počet vodičů4
Doporuceny interval vymeny [km]160000
Spojka/svorkapopř přizpůsobit zástrčku

Referenční kódy:

ALFA ROMEO46555846
ALFA ROMEO46737471
ALPINA11781742050
ALPINA11781742052
ALPINA11787512002
ALPINA11787512567
AUDI077 906 265 E
AUDI078 906 265 C
AUDI078 906 265 F
AUDI078 906 265 G
AUDI078 906 265 J
BENTLEYUT1 009 4
BENTLEYUT1 009 5
BMW11 78 1 247 406
BMW11 78 1 405 324
BMW11 78 1 406 621
BMW11 78 1 406 622
BMW11 78 1 433 075
BMW11 78 1 433 940
BMW11 78 1 513 962
BMW11 78 1 739 845
BMW11 78 1 742 050
BMW11 78 1 742 051
BMW11 78 1 742 052
BMW11 78 1 742 053
BMW11 78 1 743 994
BMW11 78 1 743 996
BMW11 78 7 506 539
BMW11 78 7 512 002
BMW11 78 7 512 567
BMW11 78 7 512 973
BMW11 78 7 513 962
BMW11 78 7 513 963
BMW11 78 7 514 926
BMW11 78 7 514 927
BMW11 78 7 524 530
BMWU T100 095
BOSCH0 258 003 065
BOSCH0 258 003 336
BOSCH0 258 003 356
BOSCH0 258 003 369
BOSCH0 258 003 374
BOSCH0 258 003 375
BOSCH0 258 003 394
BOSCH0 258 003 395
BOSCH0 258 003 414
BOSCH0 258 003 415
BOSCH0 258 003 425
BOSCH0 258 003 436
BOSCH0 258 003 458
BOSCH0 258 003 459
BOSCH0 258 003 470
BOSCH0 258 003 475
BOSCH0 258 003 476
BOSCH0 258 003 477
BOSCH0 258 003 478
BOSCH0 258 003 479
BOSCH0 258 003 518
BOSCH0 258 003 526
BOSCH0 258 003 542
BOSCH0 258 003 543
BOSCH0 258 003 550
BOSCH0 258 003 551
BOSCH0 258 003 552
BOSCH0 258 003 553
BOSCH0 258 003 558
BOSCH0 258 003 559
BOSCH0 258 003 561
BOSCH0 258 003 564
BOSCH0 258 003 577
BOSCH0 258 003 580
BOSCH0 258 003 581
BOSCH0 258 003 582
BOSCH0 258 003 583
BOSCH0 258 003 592
BOSCH0 258 003 593
BOSCH0 258 003 603
BOSCH0 258 003 611
BOSCH0 258 003 626
BOSCH0 258 003 630
BOSCH0 258 003 631
BOSCH0 258 003 638
BOSCH0 258 003 639
BOSCH0 258 003 640
BOSCH0 258 003 641
BOSCH0 258 003 642
BOSCH0 258 003 643
BOSCH0 258 003 645
BOSCH0 258 003 654
BOSCH0 258 003 655
BOSCH0 258 003 656
BOSCH0 258 003 657
BOSCH0 258 003 658
BOSCH0 258 003 661
BOSCH0 258 003 662
BOSCH0 258 003 684
BOSCH0 258 003 685
BOSCH0 258 003 689
BOSCH0 258 003 692
BOSCH0 258 003 693
BOSCH0 258 003 698
BOSCH0 258 003 699
BOSCH0 258 003 721
BOSCH0 258 003 722
BOSCH0 258 003 723
BOSCH0 258 003 736
BOSCH0 258 003 737
BOSCH0 258 003 740
BOSCH0 258 003 741
BOSCH0 258 003 745
BOSCH0 258 003 746
BOSCH0 258 003 748
BOSCH0 258 003 749
BOSCH0 258 003 750
BOSCH0 258 003 751
BOSCH0 258 003 752
BOSCH0 258 003 757
BOSCH0 258 003 758
BOSCH0 258 003 771
BOSCH0 258 003 773
BOSCH0 258 003 782
BOSCH0 258 003 783
BOSCH0 258 003 794
BOSCH0 258 003 795
BOSCH0 258 003 797
BOSCH0 258 003 798
BOSCH0 258 003 799
BOSCH0 258 003 800
BOSCH0 258 003 801
BOSCH0 258 003 802
BOSCH0 258 003 806
BOSCH0 258 003 807
BOSCH0 258 003 811
BOSCH0 258 003 812
BOSCH0 258 003 817
BOSCH0 258 003 820
BOSCH0 258 003 823
BOSCH0 258 003 824
BOSCH0 258 003 842
BOSCH0 258 003 843
BOSCH0 258 003 848
BOSCH0 258 003 854
BOSCH0 258 003 860
BOSCH0 258 003 861
BOSCH0 258 003 862
BOSCH0 258 003 863
BOSCH0 258 003 864
BOSCH0 258 003 865
BOSCH0 258 003 895
BOSCH0 258 003 896
BOSCH0 258 003 965
BOSCH0 258 005 003
BOSCH0 258 005 004
BOSCH0 258 005 005
BOSCH0 258 005 006
BOSCH0 258 005 007
BOSCH0 258 005 024
BOSCH0 258 005 025
BOSCH0 258 005 027
BOSCH0 258 005 054
BOSCH0 258 005 062
BOSCH0 258 005 063
BOSCH0 258 005 065
BOSCH0 258 005 074
BOSCH0 258 005 078
BOSCH0 258 005 079
BOSCH0 258 005 080
BOSCH0 258 005 081
BOSCH0 258 005 082
BOSCH0 258 005 088
BOSCH0 258 005 089
BOSCH0 258 005 090
BOSCH0 258 005 091
BOSCH0 258 005 092
BOSCH0 258 005 093
BOSCH0 258 005 094
BOSCH0 258 005 095
BOSCH0 258 005 097
BOSCH0 258 005 098
BOSCH0 258 005 099
BOSCH0 258 005 109
BOSCH0 258 005 112
BOSCH0 258 005 113
BOSCH0 258 005 123
BOSCH0 258 005 124
BOSCH0 258 005 132
BOSCH0 258 005 133
BOSCH0 258 005 138
BOSCH0 258 005 139
BOSCH0 258 005 143
BOSCH0 258 005 144
BOSCH0 258 005 153
BOSCH0 258 005 154
BOSCH0 258 005 155
BOSCH0 258 005 160
BOSCH0 258 005 161
BOSCH0 258 005 170
BOSCH0 258 005 171
BOSCH0 258 005 172
BOSCH0 258 005 173
BOSCH0 258 005 175
BOSCH0 258 005 176
BOSCH0 258 005 177
BOSCH0 258 005 179
BOSCH0 258 005 180
BOSCH0 258 005 182
BOSCH0 258 005 183
BOSCH0 258 005 184
BOSCH0 258 005 185
BOSCH0 258 005 186
BOSCH0 258 005 200
BOSCH0 258 005 201
BOSCH0 258 005 202
BOSCH0 258 005 203
BOSCH0 258 005 205
BOSCH0 258 005 206
BOSCH0 258 005 207
BOSCH0 258 005 208
BOSCH0 258 005 209
BOSCH0 258 005 210
BOSCH0 258 005 219
BOSCH0 258 005 220
BOSCH0 258 005 221
BOSCH0 258 005 222
BOSCH0 258 005 236
BOSCH0 258 005 237
BOSCH0 258 005 244
BOSCH0 258 005 245
BOSCH0 258 005 247
BOSCH0 258 005 258
BOSCH0 258 005 259
BOSCH0 258 005 270
BOSCH0 258 005 271
BOSCH0 258 005 280
BOSCH0 258 005 281
BOSCH0 258 005 283
BOSCH0 258 005 297
BOSCH0 258 005 298
BOSCH0 258 005 303
BOSCH0 258 005 304
BOSCH0 258 005 305
BOSCH0 258 005 306
BOSCH0 258 005 309
BOSCH0 258 005 310
BOSCH0 258 005 311
BOSCH0 258 005 321
BOSCH0 258 005 651
BOSCH0 258 005 652
BOSCH0 258 005 653
BOSCHF 00E 262 326
BOSCHF 00E 262 392
CITROËN/PEUGEOTE 144 006
DELPHIES10406
DELPHIES1076312B1
DELPHIES10778
DELPHIES10826
DELPHIES10899
DELPHIES10962
DENSODOX0117
DENSODOX0150
FERRARI165170
FORD4660205
FORD4902227
GMC90540984
GMC90540985
HYUNDAI0K011 18861
HYUNDAI39210 22020
HYUNDAI39210 22025
HYUNDAI39210 22026
HYUNDAI39210 22030
HYUNDAI39210 22035
HYUNDAI39210 22045
HYUNDAI39210 22050
HYUNDAI39210 22051
HYUNDAI39210 23020
HYUNDAI39210 23025
HYUNDAI39210 23026
HYUNDAI39210 23030
HYUNDAI39210 23035
HYUNDAI39210 23036
HYUNDAI39210 23046
HYUNDAI39210 23060
KIA0K07A 18861
KIA0K08A-18-861B
KIA0K08B-18-861B
KIA0K2A5-18-861
KIA0K2AA-18-861
KIA0K2AB-18-861
KIA0K2N1 18861
KIA0K2NC 18861
LAND ROVERMHK 000210
LAND ROVERMHK 000220
LAND ROVERMHK 100920
LAND ROVERMHK 100930
LAND ROVERMHK 100940
MAGNETI MARELLI502 400 02
MAZDA0K2AB-18-861
MERCEDES-BENZ000 540 71 17
MERCEDES-BENZ000 540 72 17
MERCEDES-BENZ000 540 74 17
MERCEDES-BENZ000 540 75 17
MERCEDES-BENZ000 540 76 17
MERCEDES-BENZ000 540 81 17
MERCEDES-BENZ000 540 85 17
MERCEDES-BENZ000 540 89 17
MERCEDES-BENZ000 540 90 17
MERCEDES-BENZ000 540 91 17
MERCEDES-BENZ000 540 96 17
MERCEDES-BENZ000 540 97 17
MERCEDES-BENZ000 640 96 17
MERCEDES-BENZ001 540 01 17
MERCEDES-BENZ001 540 08 17
MERCEDES-BENZ001 540 10 17
MERCEDES-BENZ001 540 11 17
MERCEDES-BENZ001 540 12 17
MERCEDES-BENZ001 540 28 17
MERCEDES-BENZA 000 540 71 17
MERCEDES-BENZA 000 540 72 17
MERCEDES-BENZA 000 540 74 17
MERCEDES-BENZA 000 540 75 17
MERCEDES-BENZA 000 540 76 17
MERCEDES-BENZA 000 540 81 17
MERCEDES-BENZA 000 540 85 17
MERCEDES-BENZA 000 540 89 17
MERCEDES-BENZA 000 540 90 17
MERCEDES-BENZA 000 540 91 17
MERCEDES-BENZA 000 540 96 17
MERCEDES-BENZA 000 540 97 17
MERCEDES-BENZA 000 640 96 17
MERCEDES-BENZA 001 540 01 17
MERCEDES-BENZA 001 540 08 17
MERCEDES-BENZA 001 540 10 17
MERCEDES-BENZA 001 540 11 17
MERCEDES-BENZA 001 540 12 17
MERCEDES-BENZA 001 540 28 17
MOTAQUIPVOS505
MTE-THOMSON7774
MTE-THOMSON781345058
MTE-THOMSON781345059
MTE-THOMSON782640149
MTE-THOMSON782640184
MTE-THOMSON782640207
NTK (NGK-GROUP)0129
NTK (NGK-GROUP)0183
NTK (NGK-GROUP)0216
NTK (NGK-GROUP)0227
NTK (NGK-GROUP)0259
NTK (NGK-GROUP)0270
NTK (NGK-GROUP)0281
NTK (NGK-GROUP)0405
NTK (NGK-GROUP)0416
NTK (NGK-GROUP)0427
NTK (NGK-GROUP)0438
NTK (NGK-GROUP)0444
NTK (NGK-GROUP)0449
NTK (NGK-GROUP)0460
NTK (NGK-GROUP)0471
NTK (NGK-GROUP)0482
NTK (NGK-GROUP)0493
NTK (NGK-GROUP)0494
NTK (NGK-GROUP)1405
NTK (NGK-GROUP)1577
NTK (NGK-GROUP)1950
NTK (NGK-GROUP)5653
NTK (NGK-GROUP)5654
NTK (NGK-GROUP)5662
NTK (NGK-GROUP)5682
NTK (NGK-GROUP)5694
NTK (NGK-GROUP)5697
NTK (NGK-GROUP)5713
NTK (NGK-GROUP)5716
NTK (NGK-GROUP)5720
NTK (NGK-GROUP)96475
NTK (NGK-GROUP)OZA 457EE8
NTK (NGK-GROUP)OZA624-E4
Omnicraft2376227
PEUGEOTE144006
PORSCHE986 606 126 00
PORSCHE986 606 126 01
PORSCHE986 606 127 01
PORSCHE986 606 128 01
PORSCHE993 606 116 00
PORSCHE993 606 116 01
PORSCHE993 606 118 00
PORSCHE993 606 118 01
PORSCHE993 606 126 00
PORSCHE993 606 126 01
PORSCHE993 606 127 00
PORSCHE993 606 128 00
PORSCHE993 606 128 01
PORSCHE996 606 118 00
RENAULT74 01 271 939
ROLLS-ROYCEPB 20364
ROLLS-ROYCEUT 0095
ROLLS-ROYCEUT 10094
SAAB4239489
SAAB32000152
SAAB43 01 545
SAAB4302352
SAAB46 60 163
SAAB46 60 171
SAAB46 60 197
SAAB46 60 205
SAAB46 60 445
SAAB46 60 494
SAAB46 60 502
SAAB46 62 359
SAAB91 46 952
SAAB91 47 224
SAABS4302352
SCANIA3200423
SCANIA4239489
SCANIA4301552
SCANIA4302352
SCANIA4302360
SCANIA4660171
SCANIA4660197
SCANIA4660205
SCANIA32000152
SCANIA32000153
VW021 906 265 AA
VW021 906 265 AD
VW021 906 265 AE
VW021 906 265 AF
VW021 906 265 AG
VW021 906 265 AH
VW021 906 265 AK
VW021 906 265 AL
VW021 906 265 AQ
VW021 906 265 BN
VW030 906 265 BK
VW030 906 265 BN
VW037 906 265 AB
VW077 906 265 D
VW077 906 265 E
VW078 906 265 C
VW078 906 265 F
VW078 906 265 G
VW078 906 265 H
VW078 906 265 J
VW078 906 265 L

Použití:

ZNAČKA/TYP/MODEL VOZIDLAOD ROKUDO ROKUKWHPCCM
ALPINA B7 (E65) 4.412.200306.20083685004398
AUDI A3 (8L1) 1.609.199605.2003741011595
AUDI A3 (8L1) 1.809.199605.2003921251781
AUDI A3 (8L1) 1.8 T12.199605.20031101501781
AUDI A3 (8L1) 1.8 T quattro12.199605.20031101501781
AUDI A4 (8D2, B5) 1.611.199410.2000741001595
AUDI A4 (8D2, B5) 1.811.199411.2000921251781
AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 T12.199711.20001321801781
AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 T quattro01.199511.20001101501781
AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 T quattro12.199711.20001321801781
AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 quattro01.199511.2000921251781
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.611.199409.2001741001595
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.802.199609.2001921251781
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 T03.199609.20011101501781
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 T12.199709.20011321801781
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 T quattro01.199609.20011101501781
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 T quattro12.199709.20011321801781
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 quattro01.199609.2001921251781
AUDI A6 (4A2, C4) 1.812.199510.1997921251781
AUDI A6 (4A2, C4) 1.8 quattro12.199510.1997921251781
AUDI A6 (4A2, C4) S6 Plus quattro04.199610.19972403264172
AUDI A6 (4B2, C5) 1.807.199701.2005921251781
AUDI A6 (4B2, C5) 1.8 T01.199701.20051101501781
AUDI A6 (4B2, C5) 1.8 T12.199701.20051321801781
AUDI A6 (4B2, C5) 1.8 T quattro02.199701.20051101501781
AUDI A6 (4B2, C5) 1.8 T quattro12.199701.20051321801781
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 1.812.199512.1997921251781
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 1.8 quattro12.199512.1997921251781
AUDI A6 Avant (4A5, C4) S6 Plus quattro04.199612.19972403264172
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.812.199701.2005921251781
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.8 T04.199901.20051321801781
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.8 T12.199701.20051101501781
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.8 T quattro12.199701.20051101501781
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.8 T quattro12.199701.20051321801781
AUDI A8 (4D2, 4D8) 3.7 quattro07.199511.19981692303697
AUDI A8 (4D2, 4D8) 4.2 quattro03.199407.19961802454172
AUDI A8 (4D2, 4D8) S8 quattro07.199606.19992503404172
AUDI CABRIOLET (8G7, B4) 1.801.199708.2000921251781
BENTLEY CONTINENTAL 6.75 V8 R10.199108.19992653606750
BENTLEY CONTINENTAL 6.75 V8 S05.199412.19952863896747
BMW 3 (E36) 318 is01.199605.19981031401895
BMW 3 (E36) M3 3.210.199501.19982363213201
BMW 3 (E46) 316 i02.200202.2005851151796
BMW 3 (E46) 316 i04.200002.2005771051596
BMW 3 (E46) 316 i06.200202.2005851151596
BMW 3 (E46) 316 i12.199802.2002771051895
BMW 3 (E46) 318 i09.200102.20051051431995
BMW 3 (E46) 320 i03.199809.20001101501991
BMW 3 (E46) 320 i09.200002.20051251702171
BMW 3 (E46) 323 i03.199809.20001251702494
BMW 3 (E46) 325 i09.200002.20051411922494
BMW 3 (E46) 328 i02.199806.20001421932793
BMW 3 (E46) 330 i06.200002.20051702312979
BMW 3 Compact (E36) 316 g02.199608.2000751021596
BMW 3 Compact (E36) 316 i01.199908.2000771051895
BMW 3 Compact (E36) 318 ti01.199608.19991031401895
BMW 3 Compact (E46) 316 ti06.200102.2005851151796
BMW 3 Compact (E46) 316 ti06.200202.2005851151596
BMW 3 Compact (E46) 318 ti03.200112.20041051431995
BMW 3 Compact (E46) 325 ti04.200112.20041411922494
BMW 3 Kabriolet (E36) M3 3.203.199609.19992363213201
BMW 3 Kabriolet (E46) 318 Ci02.200512.20071101501995
BMW 3 Kabriolet (E46) 318 Ci09.200112.20071051431995
BMW 3 Kabriolet (E46) 320 Ci09.200012.20071251702171
BMW 3 Kabriolet (E46) 323 Ci04.200009.20001251702494
BMW 3 Kabriolet (E46) 325 Ci09.200008.20061411922494
BMW 3 Kabriolet (E46) 330 Ci06.200008.20061702312979
BMW 3 Kabriolet (E46) M303.200108.20062523433246
BMW 3 Touring (E46) 316 i03.200202.2005851151796
BMW 3 Touring (E46) 318 i09.200102.20051051431995
BMW 3 Touring (E46) 318 i10.199909.2001871181895
BMW 3 Touring (E46) 320 i09.200002.20051251702171
BMW 3 Touring (E46) 320 i10.199909.20001101501991
BMW 3 Touring (E46) 325 i09.200002.20051411922494
BMW 3 Touring (E46) 328 i06.199905.20001421932793
BMW 3 Touring (E46) 330 i06.200002.20051702312979
BMW 3 Touring (E46) 330 xi06.200002.20051702312979
BMW 3 kupé (E36) M3 3.210.199511.19982363213201
BMW 3 kupé (E46) 316 Ci04.200007.2006771051596
BMW 3 kupé (E46) 316 Ci06.200207.2006851151596
BMW 3 kupé (E46) 318 Ci03.200507.20061101501995
BMW 3 kupé (E46) 318 Ci12.199908.2001871181895
BMW 3 kupé (E46) 318 Ci12.200005.20061051431995
BMW 3 kupé (E46) 320 Ci01.200005.20061251702171
BMW 3 kupé (E46) 320 Ci02.199908.20011101501991
BMW 3 kupé (E46) 323 Ci04.199909.20001251702494
BMW 3 kupé (E46) 325 Ci09.200005.20061411922494
BMW 3 kupé (E46) 328 Ci12.199805.20001421932793
BMW 3 kupé (E46) 330 Ci06.200005.20061702312979
BMW 3 kupé (E46) M306.200307.20062653603246
BMW 3 kupé (E46) M307.200005.20062523433246
BMW 5 (E39) 520 i01.199606.20031001361991
BMW 5 (E39) 520 i01.199606.20031101501991
BMW 5 (E39) 520 i09.200006.20031251702171
BMW 5 (E39) 523 i09.199508.20001251702494
BMW 5 (E39) 525 i09.200006.20031411922494
BMW 5 (E39) 528 i09.199508.20001421932793
BMW 5 (E39) 530 i09.200006.20031702312979
BMW 5 (E39) 535 i09.199806.20031802453498
BMW 5 (E60) 520 i07.200303.20101251702171
BMW 5 (E60) 525 i09.200302.20051411922494
BMW 5 (E60) 530 i12.200102.20051702312979
BMW 5 Touring (E39) 520 i03.199708.20011001361991
BMW 5 Touring (E39) 520 i03.199708.20011101501991
BMW 5 Touring (E39) 520 i09.200012.20031251702171
BMW 5 Touring (E39) 523 i03.199708.20001251702494
BMW 5 Touring (E39) 525 i09.200005.20041411922494
BMW 5 Touring (E39) 528 i11.199608.20001421932793
BMW 5 Touring (E39) 530 i09.200012.20031702312979
BMW 5 Touring (E61) 525 i06.200412.20101411922494
BMW 5 Touring (E61) 545 i06.200412.20102453334398
BMW 5 Touring (E61) M502.200712.20103735074999
BMW 6 (E63) 645 Ci09.200308.20052453334398
BMW 6 Kabriolet (E64) 645 Ci04.200408.20052453334398
BMW 7 (E38) 728 i, iL08.199511.20011421932793
BMW 7 (E38) 735 i, iL03.199608.19981732353498
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 i, Li03.200307.20081702312979
BMW 7 (E65, E66, E67) 735 i, Li11.200102.20052002723600
BMW 8 (E31) 840 Ci03.199606.19992102864398
BMW MOTORCYCLES C1 C 1 200 Familys Friend (C1)12.200002.20031318176
BMW X3 (E83) 2.5 i03.200407.20061411922494
BMW X3 (E83) 3.0 i xDrive09.200307.20061702312979
BMW X5 (E53) 4.6 is10.200109.20032553474619
BMW X5 (E53) 4.8 is04.200409.20062653604799
BMW Z3 Roadster (E36) 1.9 i01.199901.2003851161895
BMW Z3 Roadster (E36) 1.9 i07.199801.2003871181895
BMW Z3 Roadster (E36) 1.9 i11.199503.19991031401895
BMW Z3 Roadster (E36) 2.0 i04.199901.20031101501991
BMW Z3 Roadster (E36) 2.2 i10.200006.20021251702171
BMW Z3 Roadster (E36) 2.8 i11.199605.20001421932793
BMW Z3 Roadster (E36) 3.0 i06.200001.20031702312979
BMW Z3 Roadster (E36) M 3.201.199706.20002363213201
BMW Z3 Roadster (E36) M 3.206.200101.20032393253246
BMW Z3 kupé (E36) M02.199806.20012363213201
BMW Z3 kupé (E36) M06.200106.20032393253246
BMW Z4 Roadster (E85) 2.2 i10.200310.20051251702171
BMW Z4 Roadster (E85) 2.5 i02.200312.20051411922494
BMW Z4 Roadster (E85) 3.0 i09.200212.20051702312979
BMW Z4 Roadster (E85) M01.200608.20082523433246
BMW Z4 kupé (E86) M04.200608.20082523433246
CHRYSLER 300 C (LX, LE) 2.709.200411.20121421932736
CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST karoserie (M_) 1.4 i (MBKFX, MBKFW)07.199612.201155751360
CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST velkoprostorová limuzína (MF, GJ 1.4 i (MFKFX, MFKFW, GJKFWB, GJKFWC, GFKFWC)07.199612.201155751360
DAEWOO MUSSO (FJ) 3.2 4x401.19991622203199
FERRARI 550 BARCHETTA 5.510.200001.20053574865474
FIAT PALIO (178_) 1.207.199708.200244601242
FIAT SIENA (178_, 172_) 1.6 16V09.199812.2009781061581
FORD GALAXY (WGR) 2.8 i V611.199504.20001281742792
FORD GALAXY (WGR) 2.8 i V6 4x404.199604.20001281742792
GEELY MR Sedan 1.309.200563861342
HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.3 i 12V10.199401.200062841341
HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.5 i 16V12.199501.200073991495
HYUNDAI ACCENT limuzína (X-3) 1.310.199401.200055751341
HYUNDAI ACCENT limuzína (X-3) 1.3 i 12V10.199401.200062841341
HYUNDAI ACCENT limuzína (X-3) 1.5 i 16V10.199501.200073991495
HYUNDAI COUPE (RD) 2.0 16V08.199604.20021021391975
HYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.6 16V11.199509.2000841141599
HYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.6 i11.199509.200066901599
HYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.8 16V11.199509.2000941281795
HYUNDAI LANTRA II (J-2) 2.0 16V08.199609.20001021391975
HYUNDAI LANTRA II kombi (J-2) 1.6 16V02.199610.2000841141599
HYUNDAI LANTRA II kombi (J-2) 1.6 i02.199610.200066901599
HYUNDAI LANTRA II kombi (J-2) 1.8 16V02.199610.2000941281795
HYUNDAI LANTRA II kombi (J-2) 2.0 16V11.199510.20001021391975
KIA CARENS I (FC) 1.8 i11.200007.2002811101793
KIA SHUMA II (FB) 1.605.200108.2004751011594
KIA SHUMA II limuzína (FB) 1.605.200105.2004751011594
KIA SPORTAGE (K00) 2.0 i 16V10.199908.2003941281998
KIA SPORTAGE (K00) 2.0 i 16V 4WD04.199408.2003941281998
LADA 110 (2110) 1.501.199512.200554731499
LADA 110 (2110) 1.501.199512.200557781499
LADA 110 (2110) 1.5 16V01.199512.200570951499
LADA 110 (2110) 1.5 16V10.200012.201067911499
LADA 111 (2111) 1.501.199612.200557781499
LADA 111 (2111) 1.5 16V01.199508.200270951499
LADA 111 (2111) 1.5 16V10.200012.200567911499
LADA 112 (2112) 1.501.199509.200457781499
LADA 112 (2112) 1.510.200012.200556761499
LADA 112 (2112) 1.5 16V01.199509.200070951499
LADA 112 (2112) 1.5 16V10.200012.200567911499
LADA NIVA uzavřený terénní vůz (2121, 2131) 1700 i06.199612.200659801690
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 130002.199612.199950681288
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 150002.199512.200652711499
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 150009.198712.199653721499
LADA SAMARA limuzína (21099, 2115) 130006.199512.200650681288
LADA SAMARA limuzína (21099, 2115) 150007.199112.199650681499
LADA SAMARA limuzína (21099, 2115) 150011.199412.200652711499
MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.0 24V08.199301.20001051431995
MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.5 24V07.199307.20001231672497
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 230 Kompressor (202.024)10.199505.20001421932295
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 240 (202.026)06.199705.20001251702398
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 280 (202.028)05.199305.20001421932799
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 280 (202.029)06.199705.20001451972799
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 36 AMG (202.028)05.199405.20002062803606
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 43 AMG (202.033)08.199705.20002253064266
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 240 T (202.086)06.199709.20001251702398
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 240 T (202.088)09.200003.20011251702597
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 280 T (202.089)06.199703.20011451972799
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 43 AMG (202.093)08.199703.20012253064266
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 320 (208.365)06.199706.20021602183199
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 430 (208.370)07.199806.20022052794266
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 55 AMG (208.374)08.199906.20022553475439
MERCEDES-BENZ CLK Kabriolet (A208) 430 (208.470)09.199803.20022052794266
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 280 4-matic (210.081)12.199603.20021502042799
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 420 (210.072)01.199606.19972052794196
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 50 AMG (210.072)02.199608.19972553474973
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 280 T (210.263)12.199603.20031502042799
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 280 T 4-matic (210.281)12.199603.20031502042799
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 420 T (210.272)06.199606.19972052794196
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 430 T (210.270)06.199703.20032052794266
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 430 T 4-matic (210.283)05.199903.20032052794266
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 55 T AMG (210.274)08.199703.20032603545439
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) G 500 (463.247, 463.248, 463.249, 463.240, 463.241)04.19982182964966
MERCEDES-BENZ G-CLASS Cabrio (W463) G 320 (463.209)11.19971582153199
MERCEDES-BENZ G-CLASS Cabrio (W463) G 500 (463)04.19982182964966
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W140) 300 SE 2.8 (140.028)01.199310.19981451972799
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W140) 300 SE, SEL/S320 (140.032, 140.033)03.199110.19981702313199
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W140) 400 SE, SEL/S420 (140.042, 140.043)02.199110.19982102864196
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W140) 500 SE, SEL (140.050, 140.051)02.199110.19982403264973
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W140) 600 SE, SEL (140.056, 140.057)04.199112.19923004085987
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W140) S 280 (140.028)02.199310.19981421932799
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W220) S 280 (220.063, 220.163)10.199808.20051502042799
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W220) S 320 (220.065, 220.165)10.199808.20051652243199
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W220) S 430 (220.070, 220.170)10.199808.20052052794266
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W220) S 500 (220.075, 220.175, 220.875)10.199808.20052253064966
MERCEDES-BENZ S-CLASS kupé (C140) SEC/CL 420 (140.063)10.199402.19992052794196
MERCEDES-BENZ SL (R129) 280 (129.058)08.199310.20011421932799
MERCEDES-BENZ SL (R129) 280 (129.059)05.199810.20011502042799
MERCEDES-BENZ SL (R129) 320 (129.063)09.199310.20011702313199
MERCEDES-BENZ SL (R129) 320 (129.064)05.199810.20011652243199
MERCEDES-BENZ SL (R129) 500 (129.068)05.199810.20012253064966
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t autobus (901, 902) 214 NGT02.199505.2006951292295
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t karoserie (901, 902) 21402.199505.20061051432295
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t karoserie (901, 902) 214 NGT02.199505.2006951292295
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t valník/podvozek (901, 902) 214 NGT02.199505.2006951292295
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t autobus (903) 314 (903.071, 903.072, 903.073, 903.671, 903.672,...02.199505.20061051432295
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t autobus (903) 314 4x408.200205.20061051432295
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t autobus (903) 314 NGT02.199505.2006951292295
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t karoserie (903) 31402.199505.20061051432295
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t karoserie (903) 314 4x408.200205.20061051432295
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t karoserie (903) 314 NGT (903.661)02.199505.2006951292295
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t valník/podvozek (903) 314 (903.011, 903.012, 903.013, 903.022, 903.611,...02.199505.20061051432295
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t valník/podvozek (903) 314 4x408.200205.20061051432295
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t valník/podvozek (903) 314 NGT (903.611, 903.612)02.199505.2006951292295
MERCEDES-BENZ V-CLASS (638/2) V 200 (638.214, 638.294)02.199707.2003951291998
MERCEDES-BENZ V-CLASS (638/2) V 230 (638.234, 638.294)10.199607.20031051432295
MERCEDES-BENZ V-CLASS (638/2) V 280 (638.244, 638.294)08.199707.20031281742792
MERCEDES-BENZ VITO autobus (638) 113 2.0 (638.114, 638.194)02.199607.2003951291998
MERCEDES-BENZ VITO autobus (638) 114 2.3 (638.134, 638.194)12.199607.20031051432295
MERCEDES-BENZ VITO karoserie (638) 113 2.0 (638.014, 638.094)03.199707.2003951291998
MERCEDES-BENZ VITO karoserie (638) 114 2.3 (638.034, 638.094)03.199707.20031051432295
OPEL ASTRA G Sikma zadni cast (T98) 1.2 16V (F08, F48)02.199809.200048651199
OPEL ASTRA G kombi (T98) 1.2 16V (F35)02.199809.200048651199
OPEL ASTRA G limuzína (T98) 1.2 16V (F69)09.199809.200048651199
OPEL CORSA B (S93) 1.0 i 12V (F08, F68, M68)11.199609.20004054973
OPEL CORSA B (S93) 1.2 i 16V (F08, F68, M68)03.199809.200048651199
PEUGEOT 307 (3A/C) 1.6 16V08.200011.2007801091587
PEUGEOT PARTNER Combispace (5_, G_) 1.406.199612.201555751360
PORSCHE 911 (993) 3.6 Carrera08.199509.19972102863600
PORSCHE 911 (993) 3.6 Carrera10.199308.19952002723600
PORSCHE 911 (993) 3.6 Carrera 407.199408.19952002723600
PORSCHE 911 (993) 3.6 Turbo 403.199509.19973004083600
PORSCHE 911 (993) 3.6 Turbo GT203.199509.19973164303600
PORSCHE 911 (993) 3.6 Turbo GT2 406.199709.19973314503600
PORSCHE 911 (993) 3.6 Turbo GT2 408.199509.19973164303600
PORSCHE 911 (993) 3.8 Carrera08.199509.19972213013800
PORSCHE 911 (993) 3.8 Carrera 408.199509.19972213003800
PORSCHE 911 (993) 3.8 Carrera RS06.199509.19972213003746
PORSCHE 911 (996) 3.4 Carrera09.199709.20012213013387
PORSCHE 911 (996) 3.4 Carrera 409.199709.20012213013387
PORSCHE 911 (996) 3.6 GT210.200308.20053554833600
PORSCHE 911 (996) 3.6 GT303.199908.20052653603600
PORSCHE 911 Kabriolet (993) 3.6 Carrera07.199408.19952002723600
PORSCHE 911 Kabriolet (993) 3.6 Carrera08.199509.19972102863600
PORSCHE 911 Kabriolet (993) 3.6 Carrera 407.199408.19952002723600
PORSCHE 911 Kabriolet (993) 3.8 Carrera08.199509.19972213013800
PORSCHE 911 Kabriolet (993) 3.8 Carrera 408.199509.19972213013800
PORSCHE 911 Kabriolet (996) 3.4 Carrera02.199809.20012213013387
PORSCHE 911 Kabriolet (996) 3.4 Carrera 402.199809.20012213013387
PORSCHE 911 Kabriolet (996) 3.6 Turbo 410.200308.20053094203600
PORSCHE 911 Kabriolet (996) 3.6 Turbo 4S10.200308.20053314503600
PORSCHE 911 Targa (993) 3.6 Carrera08.199509.19972102863600
PORSCHE 911 Targa (993) 3.8 Carrera05.199609.19972213013800
PORSCHE BOXSTER (986) 2.509.199608.19991502042480
PUCH G-MODELL (W463) G 500 (463.240, 463.241)12.199711.20002182964966
RENAULT SAFRANE II (B54_) 2.5 20V (B54F)07.199612.20001211652435
SAAB 9-3 (YS3D) 2.0 Turbo02.199809.20021361851985
SAAB 9-3 (YS3D) 2.0 Turbo10.199809.20021131541985
SAAB 9-3 (YS3D) 2.0 i02.199809.2002961311985
SAAB 9-3 (YS3D) 2.3 i02.199809.20021101502290
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.0 SE Turbo02.199808.20031472001985
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.0 Turbo02.199808.20031361851985
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.0 Turbo10.199808.20031131541985
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.0 i02.199808.2003961311985
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.3 Turbo10.199908.20031652242290
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.3 i02.199808.20031101502290
SAAB 9-5 (YS3E) 2.0 t07.200012.20091361851985
SAAB 9-5 (YS3E) 2.0 t09.199712.20091101501985
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 Turbo10.199909.20011692302290
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 t09.199712.20091251702290
SAAB 9-5 kombi (YS3E) 2.0 t07.200007.20011361851985
SAAB 9-5 kombi (YS3E) 2.0 t10.199807.20001411921985
SAAB 9-5 kombi (YS3E) 2.0 t10.199812.20091101501985
SAAB 9-5 kombi (YS3E) 2.3 Turbo10.199909.20011692302290
SAAB 9-5 kombi (YS3E) 2.3 t10.199812.20091251702290
SAAB 900 II 2.0 -16 Turbo07.199302.19981361851985
SAAB 900 II Kabriolet 2.0 -16 Turbo12.199302.19981361851985
SAAB 900 II kupé 2.0 -16 Turbo12.199302.19981361851985
SAAB 9000 2.0 -16 CD09.199312.19981101501985
SAAB 9000 2.0 -16 Turbo CD09.199212.19981081471985
SAAB 9000 2.3 -16 CD Turbo07.199012.19981472002290
SAAB 9000 Sikma zadni cast 2.0 -16 ND Turbo09.199312.19981101501985
SAAB 9000 Sikma zadni cast 2.3 -16 CSE Eco Power09.199312.19981251702290
SAAB 9000 Sikma zadni cast 2.3 -16 Turbo CSE09.199312.19981472002290
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.8 T 20V10.199703.20101101501781
SEAT AROSA (6H) 1.005.199706.20043750999
SEAT AROSA (6H) 1.010.199801.20013750997
SEAT AROSA (6H) 1.405.199706.200444601390
SEAT AROSA (6H) 1.4 16V01.200006.2004741001390
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.0 i09.199610.20023750999
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.4 i06.199410.200244601390
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.4 i 16V09.199610.2002741011390
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.6 i02.199310.200255751598
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.6 i05.199406.199955751595
SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.4 i09.199612.200244601390
SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.6 i09.199612.200255751598
SEAT IBIZA II (6K1) 1.0 i09.199602.20023750999
SEAT IBIZA II (6K1) 1.4 i09.199302.200244601390
SEAT IBIZA II (6K1) 1.4 i 16V06.199702.2002741011390
SEAT IBIZA II (6K1) 1.6 i03.199302.200255751598
SEAT INCA (6K9) 1.4 i11.199506.200344601390
SEAT INCA (6K9) 1.6 i06.199709.200055751598
SEAT LEON (1M1) 1.4 16V11.199906.200655751390
SEAT LEON (1M1) 1.8 20V11.199906.2006921251781
SEAT TOLEDO II (1M2) 1.4 16V01.200005.200255751390
SEAT TOLEDO II (1M2) 1.8 20V10.199807.2004921251781
SEAT TOLEDO II (1M2) 2.3 V510.199811.20001101502324
SKODA FELICIA I (6U1) 1.310.199403.199840541289
SKODA FELICIA I (6U1) 1.310.199403.199843581289
SKODA FELICIA I (6U1) 1.310.199403.199850681289
SKODA FELICIA I (6U1) 1.6 LX08.199503.199855751598
SKODA FELICIA I kombi (6U5) 1.308.199503.199843581289
SKODA FELICIA I kombi (6U5) 1.3 LX08.199503.199840541289
SKODA FELICIA I kombi (6U5) 1.3 LXI08.199503.199850681289
SKODA FELICIA I kombi (6U5) 1.6 GLX08.199503.199855751598
SKODA FELICIA I pick-up (6UF, 6U7) 1.306.199704.200240541289
SKODA FELICIA I pick-up (6UF, 6U7) 1.306.199704.200250681289
SKODA FELICIA I pick-up (6UF, 6U7) 1.606.199704.200255751598
SKODA FELICIA II (6U1) 1.301.199806.200140541289
SKODA FELICIA II (6U1) 1.301.199806.200143581289
SKODA FELICIA II (6U1) 1.301.199806.200150681289
SKODA FELICIA II (6U1) 1.601.199806.200155751598
SKODA FELICIA II kombi (6U5) 1.301.199806.200150681289
SKODA FELICIA II kombi (6U5) 1.601.199806.200155751598
SKODA OCTAVIA I (1U2) 1.602.199712.2007741011595
SKODA OCTAVIA I (1U2) 1.609.199609.200455751598
SKODA OCTAVIA I (1U2) 1.809.199607.2000921251781
SKODA OCTAVIA I (1U2) 1.8 T08.199712.20101101501781
SKODA OCTAVIA I (1U2) 1.8 T 4x405.200105.20061101501781
SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.607.199809.200455751598
SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.607.199812.2007741011595
SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.8 20V07.199807.2000921251781
SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.8 T07.199812.20101101501781
SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.8 T 4x405.200105.20061101501781
SSANGYONG MUSSO (FJ) 3.206.199609.20041622203199
TOYOTA COROLLA (_E9_) 1.6 (AE92)05.198711.199266901587
TOYOTA COROLLA (_E9_) 1.6 i (AE92)05.198705.1992771051587
TOYOTA COROLLA (_E9_) 1.6 i 4WD (AE92_)10.198708.1990771051587
TOYOTA COROLLA Compact (_E9_) 1.6 GTi (AE92, AE93)08.198710.1994851161587
VOLVO 850 (854) 2.006.199112.19961051431984
VOLVO 850 (854) 2.0 Turbo08.199312.19961552101984
VOLVO 850 (854) 2.3 T508.199307.19961662262319
VOLVO 850 (854) 2.3 T5-R08.199512.19961842502319
VOLVO 850 (854) 2.406.199107.19941031402435
VOLVO 850 (854) 2.408.199112.19961251702435
VOLVO 850 (854) 2.408.199412.19961061442435
VOLVO 850 kombi (855) 2.002.199312.19961051431984
VOLVO 850 kombi (855) 2.0 Turbo02.199312.19961552101984
VOLVO 850 kombi (855) 2.3 T502.199312.19961662262319
VOLVO 850 kombi (855) 2.3 T5-R08.199512.19961842502319
VOLVO 850 kombi (855) 2.408.199207.19941031402435
VOLVO 850 kombi (855) 2.408.199412.19961061442435
VOLVO 850 kombi (855) 2.409.199212.19961251702435
VOLVO 850 kombi (855) 2.4 AWD04.199612.19961421932435
VOLVO 960 (964) 2.908.199007.19941502042922
VOLVO 960 II (964) 2.507.199412.19961251702473
VOLVO 960 II (964) 2.907.199412.19961502042922
VOLVO 960 II kombi (965) 2.508.199412.19961251702473
VOLVO 960 II kombi (965) 2.909.199412.19961502042922
VOLVO 960 Kombi (965) 2.908.199007.19941502042922
VOLVO C70 I Kabriolet (873) 2.003.199810.20051321801984
VOLVO C70 I Kabriolet (873) 2.3 T503.199810.20051762392319
VOLVO C70 I kupé (872) 2.003.199709.20021321801984
VOLVO C70 I kupé (872) 2.0 T03.199709.20021662261984
VOLVO C70 I kupé (872) 2.3 T-503.199709.20021762402319
VOLVO C70 I kupé (872) 2.4 T03.199709.20021421932435
VOLVO S70 (874) 2.001.199711.20001051431984
VOLVO S70 (874) 2.001.199711.20001321801984
VOLVO S70 (874) 2.0 Turbo01.199711.20001552101984
VOLVO S70 (874) 2.3 T-501.199711.20001762392319
VOLVO S70 (874) 2.3 Turbo01.199711.20001842502319
VOLVO S70 (874) 2.406.199811.20001211652435
VOLVO S70 (874) 2.4 Turbo01.199711.20001421932435
VOLVO S90 (964) 2.901.199705.19981321802922
VOLVO S90 (964) 2.901.199705.19981502042922
VOLVO V70 I (875, 876) 2.011.199603.20001321801984
VOLVO V70 I (875, 876) 2.012.199503.20001051431984
VOLVO V70 I (875, 876) 2.0 Turbo11.199612.20001662261984
VOLVO V70 I (875, 876) 2.0 Turbo12.199503.20001552111984
VOLVO V70 I (875, 876) 2.0 Turbo AWD11.199612.20001662261984
VOLVO V70 I (875, 876) 2.3 AWD04.199709.19981772412319
VOLVO V70 I (875, 876) 2.3 T AWD04.199703.20001842502319
VOLVO V70 I (875, 876) 2.3 T-511.199612.20001762392319
VOLVO V70 I (875, 876) 2.3 T-5 AWD01.199712.20001762392319
VOLVO V70 I (875, 876) 2.3 Turbo12.199503.20001842502319
VOLVO V70 I (875, 876) 2.406.199812.19991211652435
VOLVO V70 I (875, 876) 2.412.199505.20001251702435
VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 AWD06.199812.19991211652435
VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 Turbo04.199612.20001421932435
VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 Turbo AWD04.199612.20001421932435
VOLVO V90 kombi (965) 2.901.199712.19981321802922
VOLVO V90 kombi (965) 2.901.199712.19981502042922
VOLVO XC70 CROSS COUNTRY (295) 2.4 T XC AWD11.199709.20021421932435
VW BORA (1J2) 1.4 16V03.200005.200555751390
VW BORA (1J2) 1.810.199805.2005921251781
VW BORA (1J2) 1.8 4motion02.199905.2005921251781
VW BORA (1J2) 1.8 T05.200005.20051101501781
VW BORA (1J2) 2.3 V510.199810.20001101502324
VW BORA (1J2) 2.3 V5 4motion12.199810.20001101502324
VW BORA Variant (1J6) 1.4 16V09.200105.200555751390
VW BORA Variant (1J6) 1.8 4motion05.199905.2005921251781
VW BORA Variant (1J6) 1.8 T05.200005.20051101501781
VW BORA Variant (1J6) 2.3 V505.199910.20001101502324
VW BORA Variant (1J6) 2.3 V5 4motion05.199910.20001101502324
VW CADDY II karoserie (9K9A) 60 1.411.199501.200444601390
VW CADDY II karoserie (9K9A) 75 1.611.199509.200055751598
VW CADDY II kombi (9K9B) 1.411.199501.200444601390
VW CADDY II kombi (9K9B) 1.606.199709.200055751598
VW CADDY II pick-up (9U7) 1.606.199612.200055751598
VW GOLF III (1H1) 1.410.199108.199744601390
VW GOLF III (1H1) 1.411.199108.199740551390
VW GOLF III (1H1) 1.609.199208.199755751598
VW GOLF III (1H1) 2.8 VR601.199208.19971281742792
VW GOLF III (1H1) 2.9 VR6 Syncro (1HX1)10.199408.19971401902861
VW GOLF III Variant (1H5) 1.407.199304.199940551390
VW GOLF III Variant (1H5) 1.407.199304.199944601390
VW GOLF III Variant (1H5) 2.9 VR6 Syncro10.199404.19991401902861
VW GOLF IV (1J1) 1.4 16V10.199705.200455751390
VW GOLF IV (1J1) 1.608.199705.2004741001595
VW GOLF IV (1J1) 1.808.199706.2005921251781
VW GOLF IV (1J1) 1.8 4motion05.199806.2005921251781
VW GOLF IV (1J1) 1.8 T08.199706.20051101501781
VW GOLF IV (1J1) 2.3 V508.199710.20001101502324
VW GOLF IV (1J1) 2.3 V5 4motion12.199810.20001101502324
VW GOLF IV Variant (1J5) 1.4 16V05.199906.200655751390
VW GOLF IV Variant (1J5) 1.8 4motion05.199906.2006921251781
VW GOLF IV Variant (1J5) 1.8 T05.200006.20061101501781
VW GOLF IV Variant (1J5) 2.3 V505.199906.20061101502324
VW GOLF IV Variant (1J5) 2.3 V5 4motion05.199906.20061101502324
VW LUPO (6X1, 6E1) 1.009.199807.20053750999
VW LUPO (6X1, 6E1) 1.010.199805.20003750997
VW LUPO (6X1, 6E1) 1.4 16V08.199907.2005741001390
VW LUPO (6X1, 6E1) 1.4 16V09.199807.200555751390
VW PASSAT (3B2) 1.610.199611.2000741011595
VW PASSAT (3B2) 1.810.199611.2000921251781
VW PASSAT (3B2) 1.8 T10.199611.20001101501781
VW PASSAT (3B2) 2.3 VR510.199611.20001101502324
VW PASSAT (3B2) 2.3 VR5 Syncro/4motion10.199711.20001101502324
VW PASSAT (3B2) 2.8 V608.199611.20001421932771
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.9 VR6 Syncro01.199405.19971351842861
VW PASSAT Variant (3B5) 1.606.199711.2000741011595
VW PASSAT Variant (3B5) 1.806.199711.2000921251781
VW PASSAT Variant (3B5) 1.8 T05.199711.20001101501781
VW PASSAT Variant (3B5) 2.3 VR506.199711.20001101502324
VW PASSAT Variant (3B5) 2.3 VR5 Syncro/4motion10.199711.20001101502324
VW PASSAT Variant (3B5) 2.8 V606.199711.20001421932771
VW POLO (6N1) 100 1.4 16V04.199610.1999741001390
VW POLO (6N1) 120 1.6 16V GTI09.199810.1999881201598
VW POLO (6N1) 45 1.010.199409.199633451043
VW POLO (6N1) 50 1.009.199610.19993750999
VW POLO (6N1) 55 1.310.199407.199540551296
VW POLO (6N1) 55 1.408.199510.199940551390
VW POLO (6N1) 60 1.407.199510.199944601390
VW POLO (6N1) 75 1.610.199410.199955751598
VW POLO (6N2) 1.4 16V10.199909.200155751390
VW POLO (6N2) 1.4 16V10.199909.2001741011390
VW POLO CLASSIC (6V2) 60 1.412.199509.200144601390
VW POLO CLASSIC (6V2) 75 1.611.199509.200155751598
VW POLO Van Schránky/żikmá záď (6N1) 1.010.199412.199933451043
VW POLO Variant (6V5) 1.405.199709.200144601390
VW POLO Variant (6V5) 1.605.199709.200155751598
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.8 T 20V09.199703.20101101501781
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 VR609.199504.20001281742792
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 VR6 Syncro11.199604.20001281742792
VW TRANSPORTER IV autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.8 VR 611.199504.20001031402792
VW TRANSPORTER IV karoserie (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.8 VR605.199605.20001031402792
VW VENTO (1H2) 1.411.199109.199840551390
VW VENTO (1H2) 1.411.199109.199844601390
VW VENTO (1H2) 1.609.199209.199855751598
VW VENTO (1H2) 2.8 VR601.199209.19981281742792
+ pro dalších 42 modelů vozidel

Fotogalerie

UNIVERZÁLNÍ LAMBDA SONDA (4-PÓLOVÁ) TRANSPORTER T4 1991-2003

        Zpět

© 2008 - 2020 autorykl.cz / webdesign by web-evolution