Ceník poštovného:

ZÁSILKOVNA ČR balík do 5kg/70cm 69 Kč
ZÁSILKOVNA Slovensko balík do 5kg/70cm 99 Kč
-------------------------------------------
PPL ČR standardní balík 99 Kč
PPL Slovensko do 31,5kg 199 Kč (7,50 €)
--------------------------------------------
ČESKÁ POŠTA balík na poštu 140 Kč
ČESKÁ POŠTA balík do ruky 150 Kč
ČESKÁ POŠTA nadrozměrný balík 300 Kč


ČERPADLO OSTŘIKOVAČE DUÁL PASSAT B6 2005-2011 - nd-skoda-volkswagen.cz 
Hledání dle typu vozidla: Hledat díly na vozidla ŠKODA Hledat díly na vozidla VOLKSWAGEN

Celková cena: 0,- Kč

VSTOUPIT DO KOŠÍKU

Počet položek: 0

ČERPADLO OSTŘIKOVAČE DUÁL PASSAT B6 2005-2011

ČERPADLO OSTŘIKOVAČE DUÁL PASSAT B6 2005-2011

Pro vozidla se zadním stěračem. Dva vývody.náhrady: 1K6955651 1T0955651A

  • Kód zboží: 1K6955651 / 1T0955651A / 1J6955651 / 5K0955651
  • Výrobce: MEYLE (GERMANY)
  • Cena s DPH: 280,- (10,65 €)
  • Cena bez DPH: 231.40 Kč
  • Dostupnost: skladem
Ceník poštovného

Nový díl

ČERPADLO OSTŘIKOVAČE DUÁL PASSAT B6 2005-2011 (5465) Ref. kódy Použití

Alternativní produkt ke kódu 1K6955651 jiných výrobců:

Cena od 149,- Kč   NEJLEVNĚJŠÍ !skladem
Cena od 160,- Kčskladem
HANS PRIESCena od 170,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
MEYLECena od 190,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
HERTH+BUSS ELPARTSCena od 206,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
FEBI BILSTEINCena od 225,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
SWAGCena od 227,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
VDOCena od 533,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně

Pokud si nevíte rady s výběrem zboží, kontaktujte nás telefonicky: 596 015 634
nebo e-mailem: eshop@autorykl.cz. Pokud nám sdělíte VIN kód (číslo karoserie) a bylo-li vozidlo vyrobeno po roce 2000 (!), prověříme zda-li Vámi objednaný díl patří do Vašeho vozu.


Zpět

Parametry:

druh pumpyDuální pumpa

Referenční kódy:

3RG88700
3RG88708
A.I.C. Competition50662
A.I.C. Competition51807
ABAKUS103-02-001
ACEMARK177104
ASHIKA156-08-800
AUDI1J6 955 651
AUDI1K6 955 651
AUDI1T0 955 651A
AUDI5K0 955 651
AUTOMEGA150052910
AUTOMEGA3095506511J6
AUTOMEGA3095506511T0A
BBR Automotive002-40-12473
BLIC5902-06-0006P
BLUE PRINTADC40303
BMW6712 6 938 620
BMW6712 8 377 987
BSGBSG 90-850-002
BUGIADBSP20187
CASCOCWP75002AS
CAUTEX954612
CAUTEX954616
CSV electronic partsCBL5103
CSV electronic partsCBL5107
CSV electronic partsCBL5117
CSV electronic partsCBL5125
CSV electronic partsCBL5134
CSV electronic partsCBL5144
CSV electronic partsCBL5172
Continental/VDO246-083-002-009
Continental/VDO246-083-002-010
Continental/VDO246-083-002-015
Continental/VDO246-083-002-019
Continental/VDO246-083-002-022G
Continental/VDO246-083-002-022Z
DIPASPORTPLV009N
DIPASPORTPLV010N
ERA465035
ESEN SKV15SKV015
FARE SA9719
FEBI BILSTEIN09089
FEBI BILSTEIN26259
FEBI BILSTEIN30602
FISPA5.5003
FISPA5.5117
FISPA5.5125
FISPA5.5134
FISPA5.5145
HELLA8TW 006 847-021
HERTH+BUSS ELPARTS65451038
HOFFER7500117
HOFFER7500125
JAPANPARTSWP-800
JAPKO156800
JP GROUP1198500100
JP GROUP1198500600
JP GROUP1398500400
KLOKKERHOLM95233220
KLOKKERHOLM95233230
LECOYSP-028
MAN65.26485-0002
MAPCO90804
MAPCO90808
MAPCO90810
MAXGEAR45-0011
MAXGEAR45-0026
MDRMWN-9800
MERCEDES-BENZ000 0038 V001
MERCEDES-BENZ204 866 02 21
MERCEDES-BENZ210 869 10 21
MERCEDES-BENZ454 860 01 26
MERCEDES-BENZ454 866 00 21
MERCEDES-BENZA204 866 02 21
MERCEDES-BENZA210 869 10 21
MERCEDES-BENZA454 860 01 26
MERCEDES-BENZA454 866 00 21
MERCEDES-BENZQ 000 0038 V001 000
METZGER2220008
MEYLE100 955 0010
MINI6712 6 938 620
MINI6712 8 377 987
MITSUBISHI8260A021
MITSUBISHI8260A082
Metalcaucho02059
OSSCA00875
PATRONP19-0018
PEMEBLAJAPWP-800
PORSCHE955 628 172 01
QUATTRO FRENIQF00N00018
QUATTRO FRENIQF00N00040
QUATTRO FRENIQF00T00913
QUATTRO FRENIQF00T00935
QUINTON HAZELLQWP041
SANDOSWP75002.0
SEAT1J6 955 651
SEAT1K6 955 651
SEAT1T0 955 651A
SEAT5K0 955 651
SEIM118004
SEIMLG461
SIDAT5.5117
SIDAT5.5125
SIDAT5.5134
SIDAT5.5145
SKODA1J6 955 651
SKODA1K6 955 651
SKODA1T0 955 651A
SKODA5K0 955 651
SMART000 0038 V001
SMART204 866 02 21
SMART210 869 10 21
SMART454 860 01 26
SMART454 866 00 21
SMARTA204 866 02 21
SMARTA210 869 10 21
SMARTA454 860 01 26
SMARTA454 866 00 21
SMARTQ 000 0038 V001 000
STCT402059
SWAG10 92 6259
SWAG30 90 9089
StartVOLTSWP 1012
TRICLO190353
TRICLO190365
TRICLO190378
TRICOTSP025
TRISCAN8870 29102
TRUCKTEC AUTOMOTIVE07.61.009
VEMA33204
VEMOV10-08-0204
VIKA99550024501
VIKA99550359001
VW1J6 955 651
VW1K6 955 651
VW1T0 955 651A
VW5K0 955 651
WE PARTS441450070
WE PARTS441450078
WE PARTS441450086
WE PARTS441450096
WILMINK GROUPWG1898611
WILMINK GROUPWG1902523
WILMINK GROUPWG1902534
WILMINK GROUPWG1902547
WILMINK GROUPWG1925680
ZZVFZVMC017
ZZVFZVMC018

Použití:

ZNAČKA/TYP/MODEL VOZIDLAOD ROKUDO ROKUKWHPCCM
AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TFSI01.201104.20151361851390
AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TFSI04.201204.20151031401395
AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.6 TDI03.201104.201566901598
AUDI A1 (8X1, 8XK) 2.0 TDI09.201104.20151051431968
AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.2 TFSI01.201204.201563861197
AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TFSI04.201204.20151031401395
AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TFSI11.201104.2015901221390
AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TFSI11.201104.20151361851390
AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TFSI11.201104.20151361851390
AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.6 TDI11.201104.201566901598
AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.6 TDI11.201104.2015771051598
AUDI A3 (8L1) 1.608.200005.2003751021595
AUDI A3 (8L1) 1.609.199605.2003741011595
AUDI A3 (8L1) 1.809.199605.2003921251781
AUDI A3 (8L1) 1.8 T12.199605.20031101501781
AUDI A3 (8L1) 1.8 T12.199805.20031321801781
AUDI A3 (8L1) 1.8 T quattro10.199805.20031321801781
AUDI A3 (8L1) 1.8 T quattro12.199605.20031101501781
AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI08.199707.2001811101896
AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI08.200005.2003961301896
AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI09.199607.200166901896
AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI10.200005.2003741001896
AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI quattro08.200005.2003961301896
AUDI A3 (8L1) S3 quattro03.199904.20021542101781
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.607.200009.2001751021595
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.611.199409.2001741001595
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.802.199609.2001921251781
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T03.199609.20011101501781
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T12.199709.20011321801781
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T quattro01.199609.20011101501781
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T quattro01.199609.20011101501781
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T quattro01.199609.20011101501781
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T quattro01.199609.20011101501781
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T quattro01.199609.20011101501781
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T quattro12.199709.20011321801781
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 quattro01.199609.2001921251781
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI02.199609.200166901896
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI02.199609.2001811101896
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI03.200009.2001851151896
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI quattro03.200009.2001851151896
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI quattro09.199609.2001811101896
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.403.199709.20011211652393
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.4 quattro03.199709.20011211652393
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.5 TDI09.199709.20011101502496
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.5 TDI quattro09.199709.20011101502496
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.602.199609.20011101502598
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.6 quattro01.199609.20011101502598
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.810.199609.20011421932771
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.810.199609.20011421932771
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.810.199609.20011421932771
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.810.199609.20011421932771
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.8 quattro10.199609.20011421932771
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.8 quattro10.199609.20011421932771
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.8 quattro10.199609.20011421932771
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.8 quattro10.199609.20011421932771
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.8 quattro10.199609.20011421932771
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.609.200112.2004751021595
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T09.200107.20021101501781
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI09.200112.2004961301896
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.009.200112.2004961301984
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 3.009.200112.20041622202976
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.812.199701.2005921251781
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.8 T04.199901.20051321801781
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.8 T12.199701.20051101501781
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.8 T quattro12.199701.20051101501781
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.8 T quattro12.199701.20051321801781
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.9 TDI02.199804.2001811101896
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.9 TDI07.200001.2005851151896
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 2.008.200101.2005961301984
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 2.407.199801.20051001362393
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 2.408.200101.20051251702393
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 2.412.199701.20051151562393
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 2.412.199701.20051211652393
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 2.4 quattro08.200101.20051251702393
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 2.4 quattro12.199701.20051211652393
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 2.5 TDI02.200001.20051321802496
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 2.5 TDI08.200101.20051141552496
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 2.5 TDI12.199701.20051101502496
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 2.5 TDI quattro02.200001.20051321802496
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 2.5 TDI quattro12.199701.20051101502496
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 2.7 T02.199901.20051692302671
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 2.7 T quattro12.199701.20051692302671
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 2.807.199901.20051401902771
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 2.812.199701.20051421932771
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 2.812.199705.20001321802771
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 2.8 quattro12.199701.20051421932771
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 2.8 quattro12.199701.20051421932771
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 2.8 quattro12.199701.20051421932771
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 2.8 quattro12.199701.20051421932771
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 2.8 quattro12.199701.20051421932771
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 3.008.200101.20051622202976
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 3.0 quattro08.200101.20051622202976
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.0 TFSI quattro10.200808.20112202992995
AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 2.0 TDI05.201109.20181201631968
AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 2.0 TDI05.201109.20181301771968
AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 2.0 TDI05.201109.20181301771968
AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 2.0 TFSI06.201109.20181321801984
AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 2.8 FSI05.201104.20151502042773
AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 2.8 FSI quattro05.201104.20151502042773
AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 3.0 TDI05.201109.20181502042967
AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 3.0 TDI quattro05.201109.20181502042967
AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 3.0 TDI quattro05.201109.20181802452967
AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 3.0 TDI quattro11.201109.20182303132967
AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 3.0 TFSI quattro05.201105.20122203002995
AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 3.0 TFSI quattro11.201109.20182283102995
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI09.201110.20181001361968
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI09.201110.20181031401968
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI quattro01.201210.20181031401968
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI quattro06.201110.20181301771968
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TFSI quattro06.201104.20151251701984
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TFSI quattro06.201104.20151552111984
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI11.201005.20131051431968
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI11.201005.20171001361968
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TFSI Hybrid quattro06.201106.20161552111984
AUDI Q7 (4LB) 3.0 TDI quattro05.201108.20151802452967
AUDI Q7 (4LB) 3.0 TDI quattro06.200905.20121652242967
AUDI Q7 (4LB) 3.0 TFSI quattro05.201108.20152062802995
BMW 3 Compact (E36) 316 g02.199608.2000751021596
BMW 3 Compact (E36) 316 i01.199908.2000771051895
BMW 3 Compact (E36) 318 tds06.199508.200066901665
BMW 3 Compact (E36) 318 ti01.199608.19991031401895
BMW 3 Compact (E36) 323 ti09.199708.20001251702494
BMW 3 Touring (E36) 316 i03.199705.1999751021596
BMW 3 Touring (E36) 318 i09.199504.1999851161796
BMW 3 Touring (E36) 318 tds03.199504.199966901665
BMW 3 Touring (E36) 320 i01.199504.19991101501990
BMW 3 Touring (E36) 323 i12.199504.19991251702494
BMW 3 Touring (E36) 325 tds03.199504.19991051432497
BMW 3 Touring (E36) 328 i02.199504.19991421932793
BMW Z3 kupé (E36) 2.8 i01.199805.20001421932793
BMW Z3 kupé (E36) 3.0 i06.200006.20031702312979
BMW Z3 kupé (E36) M02.199806.20012363213201
BMW Z3 kupé (E36) M06.200106.20032393253246
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) A 140 (168.031, 168.131)07.199708.200460821397
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) A 160 (168.033, 168.133)07.199708.2004751021598
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) A 160 CDI (168.006)02.200108.200455751689
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) A 160 CDI (168.007)07.199802.200144601689
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) A 170 CDI (168.008)07.199802.200166901689
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) A 170 CDI (168.009, 168.109)02.200108.200470951689
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) A 190 (168.032, 168.132)03.199908.2004921251898
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 180 CDI (204.200)01.201108.2014881202143
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 180 CGI (204.249)11.200908.20141151561796
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 200 CDI (204.201)08.201008.20141001362143
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 250 CDI 4-matic (204.282)04.201008.20141502042143
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 250 CGI (204.247)07.200908.20141502041796
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 350 CDI (204.223)06.201108.20141952652987
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 350 CGI (204.257)06.201108.20142253063498
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 200 T (210.235)06.199608.20001001361998
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 200 T Kompressor (210.245)06.199703.20031371861998
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 200 T Kompressor (210.248)08.200003.20031201631998
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 220 T CDI (210.206)07.199903.20031051432148
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 230 T (210.237)06.199606.19971101502295
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 240 T (210.261)06.199703.20031251702398
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 240 T (210.262)08.200003.20031251702597
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 250 T D (210.210)06.199607.1999831132497
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 250 T Turbo-D (210.215)06.199707.19991101502497
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 270 T CDI (210.216)07.199903.20031251702685
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 280 T (210.263)12.199603.20031502042799
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 280 T 4-matic (210.281)12.199603.20031502042799
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 290 T Turbo-D (210.217)06.199607.1999951292874
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 300 T Turbo-D (210.225)12.199607.19991301772996
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 320 T (210.265)12.199603.20031652243199
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 320 T 4-matic (210.282)12.199603.20031652243199
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 320 T CDI (210.226)07.199903.20031451973222
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 420 T (210.272)06.199606.19972052794196
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 430 T (210.270)06.199703.20032052794266
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 430 T 4-matic (210.283)05.199903.20032052794266
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 250 CDI / BlueTEC 4-matic (212.282, 212.297)07.201012.20161502042143
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 300 (212.255)07.201112.20161852523498
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 300 4-matic (212.280)07.201112.20161852523498
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 350 (212.256)08.200912.20112002723498
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 350 (212.259)09.201112.20142253063498
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 350 4-matic (212.288)09.201112.20162253063498
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 350 CDI (212.223)07.201112.20131952652987
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 350 CDI 4-matic (212.293)07.201112.20131952652987
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 500 (212.273)09.201112.20163004084663
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 500 4-matic (212.291)09.201112.20163004084663
MINI MINI (R56) Cooper D02.201111.2013821121995
MINI MINI (R56) Cooper SD02.201111.20131051431995
MINI MINI (R56) One D07.201011.201366901598
MINI MINI CLUBMAN (R55) Cooper D02.201106.2014821121995
MINI MINI CLUBMAN (R55) Cooper SD02.201106.20141051431995
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper D03.201110.2016821121995
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper D ALL403.201110.2016821121995
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper SD03.201110.20161051431995
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper SD ALL403.201110.20161051431995
MINI MINI Roadster (R59) Cooper11.201104.2015901221598
MINI MINI Roadster (R59) Cooper S11.201104.20151351841598
MINI MINI Roadster (R59) Cooper SD11.201104.20151051431995
MINI MINI Roadster (R59) John Cooper Works11.201104.20151552111598
MINI MINI kupé (R58) Cooper12.201004.2015901221598
MINI MINI kupé (R58) Cooper S12.201004.20151351841598
MINI MINI kupé (R58) Cooper SD12.201005.20151051431995
MINI MINI kupé (R58) John Cooper Works12.201005.20151552111598
PORSCHE CAYENNE (92A) 3.0 Diesel06.20101552112967
PORSCHE CAYENNE (92A) 3.0 Diesel06.20101762392967
PORSCHE CAYENNE (92A) 3.0 Diesel06.20101762392967
PORSCHE CAYENNE (92A) 3.0 Diesel06.20111802452967
PORSCHE CAYENNE (92A) 4.8 Turbo06.20103685004806
PORSCHE CAYENNE (92A) 4.8 Turbo06.20103975404806
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 1.4 TSI06.20101101501390
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI05.2011851151968
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI05.2011851151968
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI06.20101031401968
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI06.20101251701968
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI06.201005.20111001361968
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI 4Drive05.20111031401968
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TSI11.20101472001984
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.8 T 20V10.199703.20101101501781
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI04.199603.201066901896
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI06.200003.2010851151896
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI08.199606.2000811101896
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI 4motion06.200003.2010851151896
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.0 i04.199603.2010851151984
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.8 V606.200003.20101502042792
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.8 V6 4motion06.200003.20101502042792
SEAT AROSA (6H1) 1.005.199706.20043750999
SEAT AROSA (6H1) 1.405.199706.200444601389
SEAT AROSA (6H1) 1.4 16V01.200006.2004741001390
SEAT AROSA (6H1) 1.4 TDI01.200006.200455751422
SEAT AROSA (6H1) 1.7 SDI08.199706.200444601716
SEAT IBIZA II (6K1) 1.0 i09.199602.20023750999
SEAT IBIZA II (6K1) 1.0 i09.199602.20023750999
SEAT IBIZA II (6K1) 1.0 i09.199602.20023750999
SEAT IBIZA II (6K1) 1.4 16V05.200002.200255751390
SEAT IBIZA II (6K1) 1.4 i09.199302.200244601389
SEAT IBIZA II (6K1) 1.4 i09.199302.200244601389
SEAT IBIZA II (6K1) 1.4 i09.199302.200244601389
SEAT IBIZA II (6K1) 1.4 i 16V06.199702.2002741011390
SEAT IBIZA II (6K1) 1.4 i 16V06.199702.2002741011390
SEAT IBIZA II (6K1) 1.6 i03.199302.200255751598
SEAT IBIZA II (6K1) 1.6 i04.199602.2002741011595
SEAT IBIZA II (6K1) 1.6 i04.199602.2002741011595
SEAT IBIZA II (6K1) 1.6 i04.199602.2002741011595
SEAT IBIZA II (6K1) 1.6 i04.199602.2002741011595
SEAT IBIZA II (6K1) 1.8 T 20V Cupra07.200002.20021151561781
SEAT IBIZA II (6K1) 1.9 SDI08.199902.200250681896
SEAT IBIZA II (6K1) 1.9 TDI02.199702.2002811101896
SEAT IBIZA II (6K1) 1.9 TDI08.199602.200266901896
SEAT IBIZA II (6K1) 1.9 TDI08.199602.200266901896
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.2 TDI05.201005.201555751199
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.6 LPG05.201105.201560811598
SEAT INCA (6K9) 1.4 16V04.200006.200355751390
SEAT INCA (6K9) 1.4 i11.199506.200344601389
SEAT INCA (6K9) 1.6 i11.199505.199855751595
SEAT INCA (6K9) 1.7 D09.199606.200342571715
SEAT INCA (6K9) 1.9 D11.199506.200347641896
SEAT INCA (6K9) 1.9 SDI11.199506.200347641896
SEAT LEON (1M1) 1.4 16V11.199906.200655751390
SEAT LEON (1M1) 1.611.199906.2006741001595
SEAT LEON (1M1) 1.6 16 V09.200006.2006771051598
SEAT LEON (1M1) 1.8 20V11.199906.2006921251781
SEAT LEON (1M1) 1.8 20V T11.199906.20061321801781
SEAT LEON (1M1) 1.8 20V T 411.199906.20061321801781
SEAT LEON (1M1) 1.9 SDI11.199906.200650681896
SEAT LEON (1M1) 1.9 TDI09.200006.20061101501896
SEAT LEON (1M1) 1.9 TDI11.199906.200666901896
SEAT LEON (1M1) 1.9 TDI11.199906.2006811101896
SEAT LEON (1M1) 2.8 Cupra 402.200106.20061502042792
SEAT LEON (1P1) 1.6 TDI02.201012.2012771051598
SEAT LEON (1P1) 1.6 TDI11.201012.201266901598
SEAT Mii (KF1, KE1) 1.010.201107.20194460999
SEAT Mii (KF1, KE1) 1.010.201107.20195575999
SKODA CITIGO (NF1) 1.010.201108.20194460999
SKODA CITIGO (NF1) 1.010.201108.20195575999
SKODA FABIA I (6Y2) 1.012.199908.20023750996
SKODA FABIA I (6Y2) 1.408.199905.200350681397
SKODA FABIA I (6Y2) 1.408.200008.200244601397
SKODA FABIA I (6Y2) 1.4 16V12.199903.200855751390
SKODA FABIA I (6Y2) 1.4 16V12.199903.2008741001390
SKODA FABIA I (6Y2) 1.9 SDI12.199903.200847641896
SKODA FABIA I (6Y2) 1.9 TDI01.200003.2008741001896
SKODA FABIA I (6Y2) 2.012.199903.2008851161984
SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.404.200005.200350681397
SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.404.200005.200350681397
SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 16V04.200012.2007741001390
SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 16V05.200012.200755751390
SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.9 SDI04.200012.200747641896
SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.9 TDI04.200012.2007741001896
SKODA FABIA I Combi (6Y5) 2.004.200012.2007851161984
SKODA FABIA II Combi (545) 1.2 12V11.201112.201444601198
SKODA OCTAVIA II Combi (1U5) 1.4 16V08.200012.201055751390
SKODA OCTAVIA II Combi (1U5) 1.607.199809.200455751598
SKODA OCTAVIA II Combi (1U5) 1.607.199812.2007741011595
SKODA OCTAVIA II Combi (1U5) 1.609.200012.2010751021595
SKODA OCTAVIA II Combi (1U5) 1.8 20V07.199807.2000921251781
SKODA OCTAVIA II Combi (1U5) 1.8 T07.199812.20101101501781
SKODA OCTAVIA II Combi (1U5) 1.8 T 4x405.200105.20061101501781
SKODA OCTAVIA II Combi (1U5) 1.9 SDI07.199812.200350681896
SKODA OCTAVIA II Combi (1U5) 1.9 TDI07.199801.2006811101896
SKODA OCTAVIA II Combi (1U5) 1.9 TDI07.199803.201066901896
SKODA OCTAVIA II Combi (1U5) 1.9 TDI 4x409.200001.2006741001896
SKODA OCTAVIA II Combi (1U5) 1.9 TDI 4x411.199902.200666901896
SKODA OCTAVIA II Combi (1U5) 2.004.199905.2007851161984
SKODA OCTAVIA II Combi (1U5) 2.0 4x401.200012.2010881201984
SKODA OCTAVIA II Combi (1U5) 2.0 4x408.200009.2004851161984
SKODA OCTAVIA III (1Z3) 1.6 LPG08.200911.2012751021595
SKODA OCTAVIA III (1Z3) 2.0 TDI03.201006.2013811101968
SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 1.405.200405.200655751390
SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 1.6 LPG08.200911.2012751021595
SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 1.6 TDI 4x406.200902.2013771051598
SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 1.8 TSI 4x403.200902.20131121521798
SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 2.0 TDI03.201006.2013811101968
SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V 4x405.201002.20131031401968
SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 2.0 TDI 4x405.201102.2013811101968
SKODA ROOMSTER (5J7) 1.2 TDI03.201005.201555751199
SKODA ROOMSTER (5J7) 1.9 TDI03.200605.2006741011896
SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.2 TDI03.201005.201555751199
SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.2 TSI03.201005.201563861197
SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.6 TDI03.201005.201566901598
SKODA SUPERB II kombi (3T5) 1.6 TDI09.201005.2015771051598
SKODA SUPERB II kombi (3T5) 1.9 TDI10.200911.2010771051896
SKODA SUPERB II kombi (3T5) 2.0 TDI 16V 4x411.201005.20151031401968
SKODA SUPERB II kombi (3T5) 2.0 TSI05.201005.20151472001984
SKODA YETI (5L) 1.6 TDI11.201005.2015771051598
SKODA YETI (5L) 1.8 TSI 4x411.200912.20171121521798
SKODA YETI (5L) 2.0 TDI11.201112.20171031401968
SMART CITY-COUPE (450) 0.6 (450.352, 450.353)01.200101.20044561599
SMART CITY-COUPE (450) 0.6 (S1CLA1, 450.341)07.199801.20044055599
SMART CITY-COUPE (450) 0.6 (S1CLB1, 450.331, 450.336)07.199801.20043345599
SMART CITY-COUPE (450) 0.8 CDI (S1CLC1, 450.300, 450.301, 450.302, 450.303,...11.199901.20043041799
VW BORA Variant (1J6) 1.605.199905.2005741001595
VW BORA Variant (1J6) 1.608.200005.2005751021595
VW BORA Variant (1J6) 1.6 16V02.200005.2005771051598
VW BORA Variant (1J6) 1.8 4motion05.199905.2005921251781
VW BORA Variant (1J6) 1.8 T05.200005.20051101501781
VW BORA Variant (1J6) 1.8 T05.200005.20051101501781
VW BORA Variant (1J6) 1.8 T05.200005.20051101501781
VW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI05.199906.2001811101896
VW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI05.199906.2001851151896
VW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI07.200405.200566901896
VW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI09.200005.2005741011896
VW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI09.200005.2005741011896
VW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI11.200005.2005961301896
VW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI 4motion05.199906.2001851151896
VW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI 4motion09.200005.2005741011896
VW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI 4motion11.200005.2005961301896
VW BORA Variant (1J6) 2.005.199905.2005851151984
VW BORA Variant (1J6) 2.005.199905.2005851151984
VW BORA Variant (1J6) 2.005.199905.2005851151984
VW BORA Variant (1J6) 2.005.199905.2005851151984
VW BORA Variant (1J6) 2.005.199905.2005851151984
VW BORA Variant (1J6) 2.0 4motion04.200005.2005851151984
VW BORA Variant (1J6) 2.3 V505.199910.20001101502324
VW BORA Variant (1J6) 2.3 V510.200005.20051251702324
VW BORA Variant (1J6) 2.3 V5 4motion05.199910.20001101502324
VW BORA Variant (1J6) 2.3 V5 4motion10.200005.20051251702324
VW BORA Variant (1J6) 2.8 V6 4motion05.199905.20051502042792
VW CADDY II Skříňová/velkoprostorová limuzína (9K9A) 1.9 D11.199501.200447641896
VW CADDY II Skříňová/velkoprostorová limuzína (9K9A) 1.9 TDI09.199601.200466901896
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 1.6 BiFuel05.201105.2015751021595
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 1.9 TDI 4motion11.200808.2010771051896
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 2.0 TDI05.201205.20151251701968
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 2.0 TDI08.201005.2015811101968
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 2.0 TDI11.201005.201562851968
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 2.0 TDI 16V 4motion11.201005.20151031401968
VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 2.0 TDI 4motion12.201005.201562851968
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.6 BiFuel05.201105.2015751021595
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI05.201205.20151251701968
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI08.201005.2015811101968
VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI 16V 4motion11.201005.20151031401968
VW GOLF IV Variant (1J5) 1.4 16V05.199906.200655751390
VW GOLF IV Variant (1J5) 1.4 16V05.199906.200655751390
VW GOLF IV Variant (1J5) 1.4 16V05.199906.200655751390
VW GOLF IV Variant (1J5) 1.4 16V05.199906.200655751390
VW GOLF IV Variant (1J5) 1.605.199904.2002741011595
VW GOLF IV Variant (1J5) 1.608.200006.2006751021595
VW GOLF IV Variant (1J5) 1.6 16V02.200006.2006771051598
VW GOLF IV Variant (1J5) 1.8 4motion05.199906.2006921251781
VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 SDI05.199906.200650681896
VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI05.199905.200666901896
VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI05.199906.2001811101896
VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI08.199906.2001851151896
VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI09.200006.2006741011896
VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI11.200006.2006961301896
VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI 4motion05.199904.200266901896
VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI 4motion05.199906.2001851151896
VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI 4motion09.200006.2006741011896
VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI 4motion11.200006.2006961301896
VW GOLF IV Variant (1J5) 2.005.199906.2006851151984
VW GOLF IV Variant (1J5) 2.0 4motion10.200006.2006851151984
VW GOLF IV Variant (1J5) 2.3 V505.199906.20061101502324
VW GOLF IV Variant (1J5) 2.3 V5 4motion05.199906.20061101502324
VW GOLF IV Variant (1J5) 2.8 V6 4motion05.199906.20061502042792
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 BiFuel05.200912.2013751021595
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 TDI02.200912.201366901598
VW GOLF VI (5K1) 1.2 TSI05.201011.201263861197
VW GOLF VI (5K1) 1.6 MultiFuel10.200811.2012751021595
VW GOLF VI (5K1) 2.0 GTi05.201111.20121732351984
VW GOLF VI (5K1) 2.0 R 4motion11.200905.20111952651984
VW GOLF VI (5K1) 2.0 R 4motion11.200911.20131882561984
VW LUPO (6X1, 6E1) 1.009.199807.20053750999
VW LUPO (6X1, 6E1) 1.2 TDI 3L07.199907.200545611191
VW LUPO (6X1, 6E1) 1.410.200007.200544601390
VW LUPO (6X1, 6E1) 1.4 16V08.199907.2005741001390
VW LUPO (6X1, 6E1) 1.4 16V08.199907.2005741001390
VW LUPO (6X1, 6E1) 1.4 16V08.199907.2005741001390
VW LUPO (6X1, 6E1) 1.4 16V09.199807.200555751390
VW LUPO (6X1, 6E1) 1.4 FSI02.200107.2005771051390
VW LUPO (6X1, 6E1) 1.4 TDI01.199907.200555751422
VW LUPO (6X1, 6E1) 1.6 GTI09.200007.2005921251598
VW LUPO (6X1, 6E1) 1.7 SDI09.199807.200544601716
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.606.199711.2000741011595
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.806.199711.2000921251781
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.8 Syncro/4motion06.199711.2000921251781
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.8 T05.199711.20001101501781
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.8 T05.199711.20001101501781
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.8 T05.199711.20001101501781
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI06.199711.200066901896
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI06.199711.2000811101896
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI08.199811.2000851151896
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI 4motion08.199911.2000851151896
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI Syncro/4motion06.199708.2000811101896
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.3 VR506.199711.20001101502324
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.3 VR5 Syncro/4motion10.199711.20001101502324
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.5 TDI07.199811.20001101502496
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.5 TDI Syncro/4motion12.199811.20001101502496
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.8 V606.199711.20001421932771
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.8 V606.199711.20001421932771
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.8 V606.199711.20001421932771
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.8 V6 Syncro/4motion06.199711.20001421932771
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.8 V6 Syncro/4motion06.199711.20001421932771
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.8 V6 Syncro/4motion06.199711.20001421932771
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.611.200005.2005751021595
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.8 T 20V11.200005.20051101501781
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.9 TDI11.200005.2005741011896
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.9 TDI11.200005.2005961301896
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.9 TDI 4motion11.200005.2005961301896
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.011.200005.2005851151984
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.0 4motion11.200005.2005851151984
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.3 VR511.200005.20051251702324
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.3 VR5 4motion11.200005.20051251702324
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.5 TDI11.200005.20051101502496
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.5 TDI 4motion11.200005.20051101502496
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.8 4motion11.200005.20051421932771
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI11.200505.2007881201968
VW PASSAT B7 Variant (365) 1.4 TSI08.201012.2014901221390
VW PASSAT B7 Variant (365) 1.4 TSI EcoFuel08.201012.20141101501390
VW PASSAT B7 Variant (365) 1.4 TSI MultiFuel11.201012.20141181601390
VW PASSAT B7 Variant (365) 1.6 TDI08.201012.2014771051598
VW PASSAT B7 Variant (365) 1.8 TSI08.201012.20141181601798
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI08.201012.20141001361968
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI08.201012.20141031401968
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI08.201012.20141251701968
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI 4motion08.201001.20131251701968
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI 4motion08.201012.20141031401968
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TSI11.201012.20151552101984
VW PASSAT B7 Variant (365) 3.6 FSI 4motion01.201112.20142203003597
VW POLO (6N1) 100 1.4 16V04.199610.1999741001390
VW POLO (6N1) 120 1.6 16V GTI09.199810.1999881201598
VW POLO (6N1) 45 1.010.199409.199633451043
VW POLO (6N1) 50 1.009.199610.19993750999
VW POLO (6N1) 60 1.407.199510.199944601390
VW POLO (6N1) 60 1.7 SDI08.199710.199944601716
VW POLO (6N1) 64 1.9 D10.199410.199947641896
VW POLO (6N1) 64 1.9 SDI07.199610.199947641896
VW POLO (6N1) 75 1.610.199410.199955751598
VW POLO (6N2) 1.010.199909.20013750999
VW POLO (6N2) 1.410.199909.200140541390
VW POLO (6N2) 1.410.199909.200144601390
VW POLO (6N2) 1.4 16V10.199909.200155751390
VW POLO (6N2) 1.4 16V10.199909.2001741011390
VW POLO (6N2) 1.4 TDI10.199909.200155751422
VW POLO (6N2) 1.6 16V GTI10.199909.2001921251598
VW POLO (6N2) 1.7 SDI10.199909.200144601716
VW POLO (6N2) 1.9 D10.199909.200147641896
VW POLO (6N2) 1.9 SDI10.199909.200147641896
VW POLO (9N_) 1.9 TDI10.200111.2009741011896
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.2 TSI05.201105.201466901197
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 BiFuel03.201001.201160821390
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.6 BiFuel01.201160821598
VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 R11.200911.20171882561984
VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI11.201011.20171001361968
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.8 T 20V09.199703.20101101501781
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI04.200003.2010851151896
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI09.199503.201066901896
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI 4motion04.200003.2010851151896
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.009.199503.2010851151984
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.0 TDI11.200503.20101001361968
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 V6 24V04.200003.20101502042792
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 V6 24V 4motion04.200003.20101502042792
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI05.201107.2019851151968
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI05.201107.2019851151968
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI05.201107.2019851151968
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI 4motion05.20111031401968
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TSI12.20101472001984
VW TIGUAN (5N_) 1.4 TSI05.201107.20181181601390
VW TIGUAN (5N_) 1.4 TSI 4motion05.201107.20181181601390
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion02.200808.20091201631968
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TSI 4motion05.201107.20181321801984
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TSI 4motion05.201107.20181552111984
VW TOUAREG (7P5, 7P6) 3.0 V6 TDI01.201003.20181502042967
VW TOUAREG (7P5, 7P6) 3.0 V6 TDI05.201103.20181802452967
VW TOUAREG (7P5, 7P6) 4.2 V8 FSI01.201103.20182653604163
VW TOURAN (1T3) 1.2 TSI05.201005.2015771051197
VW TOURAN (1T3) 2.0 TDI11.201005.2015811101968
VW TRANSPORTER V autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7E 2.0 TDI05.201108.2015841141968
VW UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) 1.008.201108.20204460999
VW UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) 1.008.201108.20204460999
VW UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) 1.008.201111.20195575999
+ pro dalších 1684 modelů vozidel

        Zpět

náhradní díly VW

univerzální díly

náhradní díly škoda

náplně

Univerzální díly

Vše pro dílnu


Nenašli jste hledané zboží?

Kontaktujte nas na email eshop@autorykl.cz nebo telefonicky na 596 015 634.

TecDoc Inside

Zde prezentovaná data, zejména celá databáze, nesmějí být kopírovány. Je zakázáno data nebo celou databázi bez předchozího svolení společnosti TecDoc rozmnožovat, rozšiřovat a/nebo toto jednání umožnit třetí osobě. Porušení zakládá neoprávněný zásah do autorského práva a bude stíháno.

© 2008 - 2021 Autodíly AUTORYKL s.r.o. / webdesign web-evolution