Ceník poštovného:

ZÁSILKOVNA ČR balík do 5kg/70cm 69 Kč
ZÁSILKOVNA Slovensko balík do 5kg/70cm 99 Kč
-------------------------------------------
PPL ČR standardní balík 99 Kč
PPL Slovensko do 31,5kg 199 Kč (7,50 €)
--------------------------------------------
ČESKÁ POŠTA balík na poštu 140 Kč
ČESKÁ POŠTA balík do ruky 150 Kč
ČESKÁ POŠTA nadrozměrný balík 300 Kč


ZAPALOVACÍ SVÍČKA FAVORIT 1987-1994 - nd-skoda-volkswagen.cz 
Hledání dle typu vozidla: Hledat díly na vozidla ŠKODA Hledat díly na vozidla VOLKSWAGEN

Celková cena: 0,- Kč

VSTOUPIT DO KOŠÍKU

Počet položek: 0

ZAPALOVACÍ SVÍČKA FAVORIT 1987-1994

ZAPALOVACÍ SVÍČKA FAVORIT 1987-1994

  • Kód zboží: 0242232502
  • Výrobce: BOSCH
  • Cena s DPH: 99,- (3,82 €)
  • Cena bez DPH: 81.82 Kč
  • Dostupnost: skladem
Ceník poštovného

Nový díl

ZAPALOVACÍ SVÍČKA FAVORIT 1987-1994 (23081) Ref. kódy Použití

Alternativní produkt ke kódu 0242232502 jiných výrobců:

BOSCHCena od 77,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
DENSOCena od 224,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně

Pokud si nevíte rady s výběrem zboží, kontaktujte nás telefonicky: 596 015 634
nebo e-mailem: eshop@autorykl.cz. Pokud nám sdělíte VIN kód (číslo karoserie) a bylo-li vozidlo vyrobeno po roce 2000 (!), prověříme zda-li Vámi objednaný díl patří do Vašeho vozu.


Zpět

Parametry:

Vzdálenost elektrod1,0

Referenční kódy:

BOSCH0 242 232 802
BOSCHFR78X

Použití:

ZNAČKA/TYP/MODEL VOZIDLAOD ROKUDO ROKUKWHPCCM
AUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.603.199207.19941101502598
AUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.6 quattro07.199207.19941101502598
AUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.8 E09.199107.19941281742771
AUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.8 E quattro09.199107.19941281742771
AUDI 100 C4 limuzína (4A2) 2.603.199207.19941101502598
AUDI 100 C4 limuzína (4A2) 2.6 quattro04.199207.19941101502598
AUDI 100 C4 limuzína (4A2) 2.8 E12.199007.19941281742771
AUDI 100 C4 limuzína (4A2) 2.8 E quattro12.199007.19941281742771
AUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.607.199201.19961101502598
AUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.6 quattro07.199207.19951101502598
AUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.8 quattro08.199207.19951281742771
AUDI 80 B4 limuzína (8C2) 2.607.199212.19941101502598
AUDI 80 B4 limuzína (8C2) 2.6 quattro06.199212.19941101502598
AUDI 80 B4 limuzína (8C2) 2.809.199112.19941281742771
AUDI 80 B4 limuzína (8C2) 2.8 quattro09.199112.19941281742771
AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.803.199403.19961281742771
AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.8 quattro03.199403.19961281742771
AUDI CABRIOLET B4 (8G7) 2.606.199308.20001101502598
AUDI CABRIOLET B4 (8G7) 2.811.199208.20001281742771
AUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.608.199212.19961101502598
AUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.6 quattro08.199212.19961101502598
AUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.809.199112.19961281742771
AUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.8 quattro08.199112.19961281742771
AUSTIN MONTEGO (XE) 1.6 LS,HL04.198408.198861831598
AUSTIN MONTEGO kombi (XE) 1.6 LS10.198408.198861831598
BMW 3 (E30) 316 i09.198706.1991731001596
BMW 3 (E30) 318 i06.198712.1991831131796
BMW 3 (E30) 318 i09.198706.1991851151796
BMW 3 (E30) 318 is09.198908.19911001361796
BMW 3 (E36) 316 i03.199108.1993731001596
BMW 3 (E36) 316 i09.199305.1998751021596
BMW 3 (E36) 318 i09.199008.1993831131796
BMW 3 (E36) 318 is09.199312.19951031401796
BMW 3 (E36) 320 i01.199102.19981101501990
BMW 3 (E36) 325 i09.199012.19951411922494
BMW 3 Compact (E36) 316 i01.199408.2000751021596
BMW 3 Kabriolet (E30) 318 i09.199010.1993831131796
BMW 3 Kabriolet (E36) 318 i03.199411.1999851151796
BMW 3 Kabriolet (E36) 320 i12.199311.19991101501990
BMW 3 Kabriolet (E36) 325 i03.199308.19951411922494
BMW 3 Touring (E30) 316 i09.199106.1994731001596
BMW 3 Touring (E30) 318 i04.198906.1994831131796
BMW 3 kupé (E36) 316 i09.199311.1998751021596
BMW 3 kupé (E36) 320 i12.199111.19981101501990
BMW 3 kupé (E36) 325 i10.199102.19951411922494
BMW 5 (E34) 520 i 24V04.199008.19951101501990
BMW 5 (E34) 525 i 24V03.199008.19951411922494
BMW 5 (E34) 525 iX 24V10.199108.19951411922494
BMW 5 Touring (E34) 520 i07.199107.19961101501990
BMW 5 Touring (E34) 525 i07.199107.19961411922494
BMW 5 Touring (E34) 525 ix01.199203.19961411922494
BMW 5 Touring (E34) 540 i09.199307.19962102863982
BMW 7 (E32) 730 i,iL V804.199209.19941602182997
BMW 7 (E32) 750 i,iL V1209.198709.19942203004988
BMW 7 (E38) 730 i, iL03.199402.19961602182997
BMW 7 (E38) 730 i, iL10.199411.20011552112997
BMW 8 (E31) 850 i,Ci01.199008.19942203004988
CITROËN AX (ZA-_) 1.3 Sport04.198712.198870951294
CITROËN AX (ZA-_) 1007.198612.19983345954
CITROËN AX (ZA-_) 10 E12.198612.19883041954
CITROËN AX (ZA-_) 1109.198612.199744601124
CITROËN AX (ZA-_) 1112.198604.199440541124
CITROËN AX (ZA-_) 1401.198812.199262851360
CITROËN AX (ZA-_) 1406.198812.198949671360
CITROËN AX (ZA-_) 1412.198612.198844601360
CITROËN AX (ZA-_) 14 (ZA)04.198704.199755751360
CITROËN AX (ZA-_) 14 4x408.199112.199655751360
CITROËN BX (XB-_) 1401.198902.199355751360
CITROËN BX (XB-_) 14 E04.198307.198952711360
CITROËN BX (XB-_) 1601.198702.199353721580
CITROËN BX (XB-_) 1603.198602.1993761031580
CITROËN BX (XB-_) 1607.198502.199364871580
CITROËN BX (XB-_) 1610.198206.198866901580
CITROËN BX (XB-_) 1610.198212.199268921580
CITROËN BX (XB-_) 16 E05.198902.199365881580
CITROËN BX (XB-_) 1907.198605.1989751021905
CITROËN BX (XB-_) 1909.198611.198970951905
CITROËN BX (XB-_) 19 E06.198802.1993801091905
CITROËN BX (XB-_) 19 E 4x404.198902.1993801091905
CITROËN BX (XB-_) 19 GTi06.198802.1993881201905
CITROËN BX (XB-_) 19 GTi07.198602.1993901221905
CITROËN BX (XB-_) 19 GTi 4x406.198802.1993881201905
CITROËN BX Break (XB-_) 1603.198612.1994761031580
CITROËN BX Break (XB-_) 1605.198912.199465881580
CITROËN BX Break (XB-_) 1607.198512.199464871580
CITROËN BX Break (XB-_) 1609.198812.199453721580
CITROËN BX Break (XB-_) 1906.198812.1994801091905
CITROËN BX Break (XB-_) 1906.198812.1994881201905
CITROËN BX Break (XB-_) 1907.198612.1994751021905
CITROËN C15 Skříňová/velkoprostorová limuzína (VD_) 1.110.198412.199635481124
CITROËN C15 Skříňová/velkoprostorová limuzína (VD_) 1.1 i07.198812.199644601124
CITROËN C15 Skříňová/velkoprostorová limuzína (VD_) 1.407.198712.199649671360
CITROËN C15 Skříňová/velkoprostorová limuzína (VD_) 1.4 i05.199112.199655751360
CITROËN EVASION velkoprostorová limuzína (22, U6) 2.006.199407.2002891211998
CITROËN JUMPER autobus (230P) 2.002.199404.2002801091998
CITROËN XANTIA (X1_, X2_) 1.6 i03.199303.200165881580
CITROËN XANTIA (X1_, X2_) 1.8 i03.199301.1998741011761
CITROËN XANTIA (X1_, X2_) 2.0 i03.199304.2003891211998
CITROËN XANTIA (X1_, X2_) 2.0 i 16V03.199301.19981121521998
CITROËN XANTIA (X1_, X2_) 2.0 i 16V06.199401.19981101501998
CITROËN XM (Y3) 2.0 i05.198906.1994891211998
CITROËN XM (Y4) 2.0 i 16V05.199410.2000971321998
CITROËN XM Break (Y3) 2.0 i11.199104.1994891211998
CITROËN XM Break (Y4) 2.0 i 16V05.199410.2000971321998
CITROËN ZX (N2) 1.4 i03.199106.199755751360
CITROËN ZX (N2) 1.6 i03.199106.199765881580
CITROËN ZX (N2) 1.8 i07.199206.1997741011761
CITROËN ZX (N2) 1.9 i03.199106.1997881201905
CITROËN ZX (N2) 2.0 i07.199206.1997891211998
CITROËN ZX (N2) 2.0 i 16V06.199406.19971101501998
CITROËN ZX (N2) 2.0 i 16V07.199210.19941121521998
CITROËN ZX Break (N2) 1.4 i10.199310.199755751360
CITROËN ZX Break (N2) 1.6 i10.199310.199765881580
CITROËN ZX Break (N2) 1.8 i10.199310.1997741011761
FIAT CINQUECENTO (170_) 1.1 Sporting (170AH)10.199401.199840541108
FIAT PANDA (141_) 100001.198604.19923244999
FIAT PANDA (141_) 1000 4x405.198612.19943345999
FIAT PANDA (141_) 1000 i.e. Cat10.198708.19983345999
FIAT PANDA (141_) 110005.199112.199937501108
FIAT PANDA (141_) 1100 Trekking 4x410.199107.200437501108
FIAT PANDA (141_) 90004.199212.19962940899
FIAT PUNTO (176_) 55 1.109.199309.199940541108
FIAT PUNTO (176_) 60 1.201.199409.199943581242
FIAT PUNTO (176_) 60 1.2 (176AP, 176AR, 176AQ, 176BB)09.199309.199944601242
FIAT PUNTO (176_) 75 1.210.199309.199954731242
FIAT PUNTO Kabriolet (176_) 60 1.204.199406.200043581242
FIAT TEMPRA (159_) 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)04.199008.199651691372
FIAT TEMPRA S.W. (159_) 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)10.199208.199651691372
FIAT TIPO (160_) 1.4 i.e. (160.AP, 160.AD, 160.EA)05.198904.199551701372
FIAT ULYSSE (220_) 2.0 (220.AC5)06.199408.2002891211998
FIAT ULYSSE (220_) 2.0 Turbo (220.AD5)06.199408.20021081471998
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.401.198607.199054731392
FORD ESCORT IV Kabriolet (ALF) 1.402.198707.199054731392
FORD ESCORT IV Turnier (AWF, AVF) 1.401.198607.199054731392
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.407.199001.199552711392
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.409.199012.199455751392
FORD ESCORT V Kabriolet (ALL) 1.407.199004.199452711392
FORD ESCORT V Kabriolet (ALL) 1.4 i07.199301.199555751392
FORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.401.199401.199555751392
FORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.407.199001.199552711392
FORD ESCORT V limuzína (AFL) 1.408.199301.199555751392
FORD FIESTA II (FBD) 1.4 (FBD)10.198602.198952711392
FORD FIESTA III (GFJ) 1.403.198912.199552711391
FORD ORION II (AFF) 1.403.198607.199052721392
FORD ORION II (AFF) 1.4 Cat02.198707.199054731392
FORD ORION III (GAL) 1.407.199012.199352711391
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.4 i09.198609.1988961302394
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.4 i10.198802.1992921252394
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.4 i Cat10.198809.1994921252394
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i09.198609.19941071452933
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i09.198609.19941101502933
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i 4x409.198609.19941101502933
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i Cat10.198709.19941071452933
FORD SCORPIO I Turnier (GGE) 2.4 i09.199109.1994921252394
FORD SCORPIO I Turnier (GGE) 2.9 i09.199109.19941071452933
FORD SCORPIO I limuzína (GGE) 2.4 i10.198810.1994921252394
FORD SCORPIO I limuzína (GGE) 2.9 i 4x412.198910.19941071452933
FORD SIERRA (GBG, GB4) 1.6 i10.198902.199359801597
FORD SIERRA (GBG, GB4) 1.801.198705.198866901796
FORD SIERRA (GBG, GB4) 1.805.198802.199364871769
FORD SIERRA Turnier (BNG) 1.6 i10.198902.199359801598
FORD SIERRA Turnier (BNG) 1.801.198705.198866901796
FORD SIERRA Turnier (BNG) 1.805.198802.199364871769
FORD SIERRA Šikmá zadní část (GBC, GBG) 1.6 i10.198902.199359801598
FORD SIERRA Šikmá zadní část (GBC, GBG) 1.801.198705.198866901796
FORD SIERRA Šikmá zadní část (GBC, GBG) 1.805.198802.199364871769
FORD USA PROBE II (ECP) 2.0 16V10.199303.1998851161991
FORD USA PROBE II (ECP) 2.5 V6 24V10.199303.19981191622497
HONDA ACCORD III (CA) 2.0 i 16V (CA5)01.198712.19871011371958
HONDA ACCORD III (CA) 2.0 i 16V (CA5)10.198712.1989981331958
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.3 16V Cat (EC8)09.198909.199155751343
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.4 L (EC9)10.198712.198966901396
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.5 i 16V (ED6)10.198809.199169941493
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.6 i 16V (ED7)10.198709.1991801091590
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.6 i 16V (ED7)10.198709.1991811101590
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.6 i 16V Vtec (EE9)10.198909.19911101501595
HONDA CIVIC IV limuzína (ED) 1.5 i 16V (ED3)10.198709.199169941493
HONDA CRX I (AF, AS) 1.6 i 16V (AS)03.198610.1987921251590
HONDA CRX II (ED, EE) 1.6 i 16V (ED9)10.198702.1992911241590
HONDA CRX II (ED, EE) 1.6 i 16V (ED9)10.198712.1989961311590
HONDA LEGEND I (HS, KA) 2.5 i (HS)01.198612.19871101502493
HONDA LEGEND I (HS, KA) 2.7 i 24V (KA4)01.198812.19901241692675
HONDA LEGEND I kupé (KA_) 2.7 i 24V (KA3)10.198712.19901241692675
HONDA LEGEND II (KA) 3.2 i 24V (KA7)01.199102.19961512053206
HONDA LEGEND II kupé (KA) 3.2 i 24V (KA8)01.199102.19961512053206
JAGUAR XJ (X300, X330) 6 3.211.199407.19971552113239
JAGUAR XJ (X300, X330) 6 Sovereign 4.009.199407.19971772413980
JAGUAR XJ (XJ40, XJ81) 3.610.198608.19891361853590
JAGUAR XJ (XJ40, XJ81) 6 3.2 24V09.199011.19941461993239
JAGUAR XJ (XJ40, XJ81) 6 3.610.198608.19891451973590
JAGUAR XJ (XJ40, XJ81) 6 3.610.198608.19891562123590
JAGUAR XJ (XJ40, XJ81) 6 4.009.198911.19941632223980
JAGUAR XJ kupé 3.601.198805.19911461993590
JAGUAR XJ kupé 3.601.198805.19921361853590
JAGUAR XJ kupé 3.610.198312.19881622203590
JAGUAR XJ kupé 3.610.198312.19891562123590
JAGUAR XJ kupé 4.005.199109.19941632223980
JAGUAR XJ kupé 4.007.199403.19961712333980
JAGUAR XJSC Convertible (X27) 3.608.198705.19911361853590
JAGUAR XJSC Convertible (X27) 3.608.198705.19911562123590
JAGUAR XJSC Convertible (X27) 3.610.198612.19881622203590
JAGUAR XJSC Convertible (X27) 4.005.199109.19941632223980
JAGUAR XJSC Convertible (X27) 4.007.199403.19961712333980
LANCIA KAPPA (838_) 2.4 20V (838AC1AA, 838AC11A)08.199410.20011291752446
LANCIA Y10 (156_) 1.0 Fire Catalytic-Conv (156AE)10.198702.19923345999
LANCIA Y10 (156_) 1.1 i.e. Fire (156AG)07.198909.199537501108
LANCIA Y10 (156_) 1.1 i.e. Fire pohon na 4 kola (156AG)09.199212.199537501108
LEXUS ES (VCV10_, VZV21_) 300 (VCV10_)09.199112.19971381882959
MAZDA 121 II (DB) 1.3 16V11.199003.199639531324
MAZDA 121 II (DB) 1.3 i 16V11.199003.199653721324
MAZDA 323 C IV (BG) 1.609.198906.199162841597
MAZDA 323 C IV (BG) 1.6 16V03.199110.199465881597
MAZDA 323 C IV (BG) 1.8 16V GT09.198903.1993941281840
MAZDA 323 C V (BA) 1.3 16V08.199409.199854731324
MAZDA 323 C V (BA) 1.5 16V08.199409.199865881489
MAZDA 323 C V (BA) 1.8 16V08.199409.1998841141840
MAZDA 323 F IV (BG) 1.609.198906.199162841597
MAZDA 323 F IV (BG) 1.6 16V03.199110.199465881597
MAZDA 323 F IV (BG) 1.8 16V08.198907.1994761031840
MAZDA 323 F IV (BG) 1.8 16V GT08.198907.1994941281840
MAZDA 323 F V (BA) 1.5 16V07.199409.199865881489
MAZDA 323 F V (BA) 1.8 16V08.199409.1998841141840
MAZDA 323 F V (BA) 2.0 24V08.199409.19981061441995
MAZDA 323 S IV (BG) 1.3 16V04.199107.199454731324
MAZDA 323 S IV (BG) 1.6 16V08.198910.199665881597
MAZDA 323 S IV (BG) 1.8 16V08.198907.1994761031840
MAZDA 323 S V (BA) 1.3 16V08.199409.199854731324
MAZDA 323 S V (BA) 1.5 16V08.199409.199865881489
MAZDA 323 S V (BA) 1.8 16V08.199409.1998841141840
MAZDA 626 III (GD) 2.2 12V11.198707.1991851152184
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.0 16V11.198710.19901031401998
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.2 12V06.198804.1992851152184
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.2 12V03.198911.1996851152184
MAZDA 626 III kupé (GD) 2.0 16V12.198710.19901031401998
MAZDA 626 III kupé (GD) 2.2 12V04.198812.1991851152184
MAZDA 626 IV (GE) 1.8 i01.199204.1997771051840
MAZDA 626 IV (GE) 1.8 i08.199404.199766901840
MAZDA 626 IV (GE) 2.0 i01.199204.1997851151991
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 1.808.199104.1997771051840
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 1.808.199404.199766901840
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.0 i08.199104.1997851151991
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.5 24V01.199204.19971211652497
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.5 24V08.199404.19971201632497
MAZDA 929 III (HC) 2.2 12V01.198804.1989851152184
MAZDA 929 III (HC) 3.001.198812.19891251702954
MAZDA MX-3 (EC) 1.605.199110.199366901597
MAZDA MX-3 (EC) 1.6 i11.199309.1998791071597
MAZDA MX-3 (EC) 1.8 i V601.199201.1994981331845
MAZDA MX-3 (EC) 1.8 i V601.199410.1997951291845
MAZDA MX-5 I (NA) 1.605.199001.1994851151597
MAZDA MX-5 I (NA) 1.801.199304.1998961301840
MAZDA MX-6 (GE) 2.002.199202.1997851151991
MAZDA MX-6 (GE) 2.5 24V02.199209.19971211652497
MAZDA MX-6 (GE) 2.5 i 24V08.199402.19971201632497
MAZDA XEDOS 6 (CA) 1.6 16V04.199410.1999791071597
MAZDA XEDOS 6 (CA) 2.0 V601.199205.19941061441995
MAZDA XEDOS 6 (CA) 2.0 V606.199410.19991031401995
MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.0 24V08.199301.20001051431995
MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.5 24V07.199307.20001231672497
MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.6 (CA4A)02.199404.199666901597
MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.6 GLXi 16V (CA4A)04.199204.1996831131597
MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.8 GTi 16V (CA5A)04.199204.19961031401834
MITSUBISHI GALANT VI (E3_A) 2.0 GTI 16V (E39A, E38A, E33A)11.198810.19921071461997
MITSUBISHI GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 1.8 (E52A)02.199408.1996851161834
MITSUBISHI GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 1.8 GLSI (E52A)11.199208.1996931261834
MITSUBISHI GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 GLSI (E55A)11.199208.19961011371997
MITSUBISHI GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 GLSI 4WD (E75A)11.199208.19961011371997
MITSUBISHI GALANT VII limuzína (E5_A, E7_A, E8_A) 1.8 (E52A)02.199408.1996851161834
MITSUBISHI GALANT VII limuzína (E5_A, E7_A, E8_A) 1.8 GLSI (E52A)11.199208.1996931261834
MITSUBISHI GALANT VII limuzína (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 GLSI (E55A)11.199208.19961011371997
MITSUBISHI GALANT VII limuzína (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 GLSI 4WD (E75A)11.199208.19961011371997
MITSUBISHI L 300 III autobus (P0_W, P1_W, P2_W, P3_W) 2.0 (P03W, P13W)11.198605.200466901997
MITSUBISHI LANCER IV Šikmá zadní část (C6_A, C7_A) 1.6 16V (C76A, C66A)06.199205.1994831131597
MITSUBISHI LANCER IV Šikmá zadní část (C6_A, C7_A) 1.8 GTi 16V (C69A)06.199212.19931031401834
MITSUBISHI LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) 1.6 (CB4A)02.199412.199666901597
MITSUBISHI LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) 1.6 16V (CB4A)06.199212.1996831131597
MITSUBISHI SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 1.8 (N11W)10.199108.1999901221834
MITSUBISHI SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 1.8 4WD (N21W)10.199108.1999901221834
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 1.8 (N31W)10.199110.1998901221834
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 1.8 4WD (N41W)10.199110.1998901221834
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 2.0 (N33W)10.199210.1998981331997
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 2.0 4WD (N43W)10.199210.1998981331997
NISSAN BLUEBIRD (T72 , T12, U12) 2.0 (T12)12.198512.1987751021974
NISSAN BLUEBIRD (T72 , T12, U12) 2.0 i (HLT72, T12)12.198512.1990771051974
NISSAN BLUEBIRD (U11) 2.0 i04.198401.1988771051974
NISSAN BLUEBIRD Hatchback (T72, T12) 2.0 (T12)12.198512.1987751021974
NISSAN BLUEBIRD Station Wagon (WU11) 2.004.198609.1990751021974
NISSAN BLUEBIRD Station Wagon (WU11) 2.0 i04.198412.1990771051974
NISSAN MICRA II (K11) 1.0 i 16V08.199207.20004054998
NISSAN SUNNY II (N13, B12) 1.4 LX10.198808.199155751392
NISSAN SUNNY II (N13, B12) 1.6 i 12V10.198806.199166901597
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.6 i 12V06.198610.199066901597
NISSAN SUNNY II Traveller (B12) 1.6 i 12V10.198806.199166901597
NISSAN SUNNY II kupé (B12) 1.6 i 12V10.198806.199166901597
NISSAN SUNNY II kupé (B12) 1.8 GTI 16V01.198906.1991921251809
NISSAN SUNNY III Hatchback (N14) 2.0 GTI 16V10.199005.19951051431998
NISSAN SUNNY III Traveller (Y10) 1.6 i06.199103.200066901597
NISSAN SUNNY III Traveller (Y10) 1.6 i 16V 4x410.199203.2000751021597
OPEL ASTRA F kombi (T92) 2.0 i 16V (F35, M35)03.199301.19981101501998
OPEL ASTRA F Šikmá zadní část (T92) 2.0 GSI 16V (F08, M08, F68, M68)09.199101.19981101501998
OPEL CALIBRA A (C89) 2.0 i 16V (M07)06.199002.19941101501998
OPEL CALIBRA A (C89) 2.0 i 16V 4x4 (M07)06.199002.19941101501998
OPEL MONTEREY A (M92) 3.2 (UBS25D, UBS25G)08.199103.19941301773165
OPEL OMEGA A (V87) 3.0 24V (3000) (F19, M19, N19)09.198903.19941472002969
OPEL OMEGA A (V87) 3.0 24V (3000) (F19, M19, N19)09.198903.19941502042969
OPEL OMEGA A kombi (V87) 3.0 24V (F35, M35)09.198903.19941472002969
OPEL SENATOR B (V88) 3.0 24V (P19)09.198909.19931502042969
OPEL VECTRA A (J89) 2000 16V 4x4 (F19, M19)01.198910.19901101501998
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.009.199104.19963345954
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.109.199104.199644601124
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.409.199104.199655751360
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.601.199404.1996761031587
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.606.199304.199665881587
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.603.198710.198753721580
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.608.198610.198755751580
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.6 GTI12.198410.1987761031580
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.9 GTI10.198610.1987941281905
PEUGEOT 205 I Kabriolet (741B, 20D) 1.1 CJ10.198912.199444601124
PEUGEOT 205 I Kabriolet (741B, 20D) 1.4 CJ03.198912.199449671360
PEUGEOT 205 I Kabriolet (741B, 20D) 1.4 CJ05.199112.199455751360
PEUGEOT 205 I Kabriolet (741B, 20D) 1.6 CJ08.199212.199465881580
PEUGEOT 205 I Kabriolet (741B, 20D) 1.6 CTI03.198610.1990761031580
PEUGEOT 205 I Kabriolet (741B, 20D) 1.9 CTI10.198712.1994751021905
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.010.198709.19983345954
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.107.198909.199844601124
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.407.198809.199855751360
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.410.198710.199049671360
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.4 Cat08.198709.199344601360
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.6 Aut.05.199009.199865881580
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.6 GTI10.198712.1989761031580
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.9 GTI10.198709.1998941281905
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.9 GTI10.198710.1994881201905
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.9 GTI Cat10.198707.1994751021905
PEUGEOT 305 II (581M) 1.607.198408.198766901580
PEUGEOT 305 II (581M) 1.610.198207.198855751580
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.106.199405.200144601124
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.4 SL06.199405.200155751360
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.6 SR06.199410.200065891587
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.8 ST06.199405.2001741011761
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 2.0 S1606.199405.20011101501998
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 2.0 S1606.199405.20011121521998
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 2.0 ST07.199405.2001891211998
PEUGEOT 306 Kabriolet (7D, N3, N5) 1.803.199404.2002741011761
PEUGEOT 306 Kabriolet (7D, N3, N5) 2.003.199404.2002891211998
PEUGEOT 306 Šikmá zadní část (7A, 7C, N3, N5) 1.105.199305.200144601124
PEUGEOT 306 Šikmá zadní část (7A, 7C, N3, N5) 1.404.199307.200155751360
PEUGEOT 306 Šikmá zadní část (7A, 7C, N3, N5) 1.605.199310.200065891587
PEUGEOT 306 Šikmá zadní část (7A, 7C, N3, N5) 1.805.199305.2001741011761
PEUGEOT 306 Šikmá zadní část (7A, 7C, N3, N5) 2.0 S1605.199305.20011121521998
PEUGEOT 306 Šikmá zadní část (7A, 7C, N3, N5) 2.0 S1606.199405.20011101501998
PEUGEOT 306 Šikmá zadní část (7A, 7C, N3, N5) 2.0 XSi05.199305.2001891211998
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.110.198507.198940541118
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.310.198507.198947641294
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.403.198907.198949671360
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.403.198907.198955751360
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.608.198707.198953721580
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.610.198507.198955751580
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.611.198509.1988761031580
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.903.198607.198972981905
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.907.198807.1989801091905
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.910.198507.1989751021905
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.9 GTI07.198807.1989881201905
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.9 GTI10.198607.1989941281905
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.108.199012.199344601124
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.407.198912.199355751360
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.607.198912.199365881580
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.908.198912.199372981905
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.910.199012.1993801091905
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.9 GTI07.198912.1993881201905
PEUGEOT 405 I (15B) 1.607.198706.198855751580
PEUGEOT 405 I (15B) 1.607.198712.199253721580
PEUGEOT 405 I (15B) 1.607.198712.199265881580
PEUGEOT 405 I (15B) 1.610.198912.199266901580
PEUGEOT 405 I (15B) 1.906.198707.1992801091905
PEUGEOT 405 I (15B) 1.906.198707.1992881201905
PEUGEOT 405 I (15B) 1.907.198712.199270951905
PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 Injection07.198712.1992771051905
PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 Sport MI-1606.198707.19921081471905
PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 Sport MI-1607.198711.19921161581905
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.610.198808.199253721580
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.610.198808.199255751580
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.610.198808.199265881580
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.610.198808.199266901580
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.910.198808.199270951905
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.910.198808.1992771051905
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.910.198808.1992801091905
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.910.198808.1992881201905
PEUGEOT 405 II (4B) 1.408.199210.199555751360
PEUGEOT 405 II (4B) 1.608.199210.199565881580
PEUGEOT 405 II (4B) 1.808.199210.1995741011761
PEUGEOT 405 II (4B) 2.008.199210.1995891211998
PEUGEOT 405 II (4B) 2.0 16V06.199410.19951101501998
PEUGEOT 405 II (4B) 2.0 MI-1608.199210.19951121521998
PEUGEOT 405 II (4B) 2.0 X408.199210.1995891211998
PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.408.199210.199655751360
PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.608.199210.199665881580
PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.808.199210.1996741011761
PEUGEOT 405 II Break (4E) 2.008.199210.1996891211998
PEUGEOT 405 II Break (4E) 2.0 4x408.199210.1996891211998
PEUGEOT 605 (6B) 2.006.198909.1999891211998
PEUGEOT 605 (6B) 2.0 16V07.199409.1999971321998
PEUGEOT 806 (221) 2.006.199408.2002891211998
PEUGEOT BOXER autobus (230P) 2.0 i03.199404.2002801091998
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.4 (B/C535)01.199212.199555751390
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.4 (L535)11.199312.199555751390
RENAULT RAPID Skříňová/velkoprostorová limuzína (F40_, G40_) 1.4 (F40D)01.199403.199858791390
RENAULT RAPID Skříňová/velkoprostorová limuzína (F40_, G40_) 1.4 (F40U, F40V)09.199103.199855751390
ROVER 200 Kabriolet (XW) 214 1.401.199211.199966901396
ROVER 200 Kabriolet (XW) 214 1.4i 16V01.199311.1999761031396
ROVER 200 Kabriolet (XW) 216 1.6i01.199211.1999901221590
ROVER 200 kupé (XW) 21610.199206.1999901221590
ROVER 200 limuzína (XH) 21603.198509.198961831598
ROVER 200 limuzína (XH) 216 Vitesse09.198409.1989751021598
ROVER 200 Šikmá zadní část (XW) 214 GSi/Si12.199210.1995761031396
ROVER 200 Šikmá zadní část (XW) 214 Si/Gsi10.198910.199566901396
ROVER 200 Šikmá zadní část (XW) 216 GSi01.199012.1995821121590
ROVER 200 Šikmá zadní část (XW) 216 GTi01.199010.1995901221590
ROVER 200 Šikmá zadní část (XW) 220 GTi01.199310.19951001361994
ROVER 200 Šikmá zadní část (XW) 220 GTi09.199110.19951031401994
ROVER 400 (XW) 414 GSI/SI04.199004.199566901396
ROVER 400 (XW) 414 GSI/SI Cat10.199204.1995761031396
ROVER 400 (XW) 416 GSI04.199004.1995821121590
ROVER 400 (XW) 416 GTI04.199004.1995901221590
ROVER 400 (XW) 420 GSI/SLI/GTI/Vite01.199304.19951001361994
ROVER 400 (XW) 420 GTI/GSI/Vitesse02.199204.19951031401994
ROVER 400 Tourer (XW) 1.6 i05.199411.1998821121590
ROVER 400 Tourer (XW) 1.6 i05.199411.1998901221590
ROVER 600 (RH) 620 Si08.199302.1999961311997
ROVER 600 (RH) 620 Ti Vitesse05.199408.19981472001994
ROVER 600 (RH) 620 i08.199306.1996851151997
ROVER 600 (RH) 623 Si08.199306.19991161582259
ROVER 800 (XS) 825 SI/Sterling (XS)01.198712.19911271732494
ROVER 800 (XS) 825 SI/Sterling (XS)10.198610.19881231672494
ROVER 800 (XS) 825 SI/Sterling Catalytic-Conv (XS)10.198612.19911101502494
ROVER 800 (XS) 827 SI/Sterling (XS)02.198812.19911301772675
ROVER 800 (XS) 827 SI/Sterling Catalytic-Conv (XS)02.198802.19991241692675
ROVER 800 kupé 827 24V (RS)08.199202.19991241692675
ROVER 800 Šikmá zadní část (XS) 827 24V I/SI Cat (RS)01.199202.19991241692675
ROVER 800 Šikmá zadní část (XS) 827 Vitesse Catalytic-Conv (XS)10.198812.19911241692675
ROVER 800 Šikmá zadní část (XS) 827 Vitesse/SLI10.198812.19911301772675
SAAB 900 II 2.0 i08.199402.1998961311985
SAAB 900 II Kabriolet 2.0 i12.199302.1998961311985
SAAB 900 II Kabriolet 2.5 -24 V612.199302.19981251702498
SAAB 9000 2.0 -16 CD09.199312.1998961311985
SAAB 9000 2.3 -16 CD08.198912.19981071462290
SAAB 9000 2.3 -16 CDE09.199312.19981081472290
SAAB 9000 Šikmá zadní část 2.0 -16 CS09.199312.1998961311985
SAAB 9000 Šikmá zadní část 2.3 -16 CS09.198912.19981071462290
SAAB 9000 Šikmá zadní část 2.3 -16 CSE09.199312.19981081472290
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.207.200905.201144601198
TOYOTA CAMRY (_V1_) 2.2 (SXV10_)06.199107.19961001362164
TOYOTA CAMRY (_V1_) 3.0 (VCV10_)06.199108.19961381882959
TOYOTA CAMRY (_V2_) 2.0 (SV21_)11.198602.1993891211998
TOYOTA CAMRY (_V2_) 2.0 (SV21_)11.198605.1991941281998
TOYOTA CAMRY kombi (_V1_) 2.2 (SXV10_)09.199107.19961001362164
TOYOTA CAMRY kombi (_V2_) 2.0 (SV21_)11.198602.1993891211998
TOYOTA CAMRY kombi (_V2_) 2.0 (SV21_)11.198605.1991941281998
TOYOTA CARINA E VI (_T19_) 1.6 GLI (AT190)04.199209.1997791071587
TOYOTA CARINA E VI (_T19_) 2.0 GLI (ST191)04.199209.1997981331998
TOYOTA CARINA E VI Sportswagon (_T19_) 1.6 GLI (AT190_)01.199309.1997791071587
TOYOTA CARINA E VI Sportswagon (_T19_) 2.0 GLI (ST191_)01.199309.1997981331998
TOYOTA CARINA E VI limuzína (_T19_) 1.6 (AT190)01.199309.1997791071587
TOYOTA CARINA E VI limuzína (_T19_) 2.0 (ST191)01.199309.1997981331998
TOYOTA CARINA V (_T17_) 1.6 (AT171_)12.198703.199272981587
TOYOTA CARINA V (_T17_) 1.6 (AT171_)12.198703.1992751021587
TOYOTA CARINA V (_T17_) 1.6 (AT171_)12.198711.198966901587
TOYOTA CARINA V (_T17_) 2.0 GLI (ST171)12.198703.1992891211998
TOYOTA CARINA V kombi (_T17_) 1.6 (AT171_)12.198703.199272981587
TOYOTA CARINA V kombi (_T17_) 1.6 (AT171_)12.198703.1992751021587
TOYOTA CARINA V limuzína (_T17_) 1.6 (AT171_)12.198708.199066901587
TOYOTA CARINA V limuzína (_T17_) 2.0 GLI (ST171)12.198703.1992891211998
TOYOTA CELICA Kabriolet (_T16_) 2.0 GT (ST162)08.198508.19891031401998
TOYOTA CELICA Kabriolet (_T16_) 2.0 GT (ST162)10.198608.19891101501998
TOYOTA CELICA Kabriolet (_T18_) 2.0 GTi (ST182)10.198911.19931151561998
TOYOTA CELICA kupé (_T16_) 2.0 (ST162_)01.198708.19891101501998
TOYOTA CELICA kupé (_T18_) 2.0 (ST182, ST183)10.198901.19941151561998
TOYOTA CELICA Šikmá zadní část (_T16_) 1.6 GT 16V (AT160_)09.198508.1989911241587
TOYOTA CELICA Šikmá zadní část (_T16_) 2.0 GT (ST162)08.198508.19891101501998
TOYOTA CELICA Šikmá zadní část (_T16_) 2.0 GT (ST162_)09.198508.19891031401998
TOYOTA COROLLA Compact (_E9_) 1.6 (AE92)08.198704.199266901587
TOYOTA COROLLA Compact (_E9_) 1.6 (AE92)08.198704.199266901587
TOYOTA COROLLA Compact (_E9_) 1.6 GTi (AE92, AE93)08.198710.1994851161587
TOYOTA COROLLA FX Compact (E8B) 1.6 GT 16V (AE82_)08.198508.1987891211587
TOYOTA COROLLA Liftback (_E9_) 1.6 (AE92)08.198704.199266901587
TOYOTA COROLLA Liftback (_E9_) 1.6 (AE92)08.198704.199266901587
TOYOTA COROLLA kupé (AE86) 1.6 GT 16V (AE86)08.198307.1987911241587
TOYOTA MR2 I (AW1_) 1.6 16V (AW11)11.198406.1990851161587
TOYOTA MR2 I (AW1_) 1.6 16V (AW11)11.198406.1990911241587
TOYOTA RAV 4 I (_A1_) 2.0 4WD (SXA10)06.199406.2000951291998
TOYOTA SUPRA (_A7_) 3.0 24V (MA70_, MA70)01.198608.19881502042954
VW GOLF III (1H1) 1.607.199508.1997741011595
VW GOLF III (1H1) 2.011.199108.1997851151984
VW GOLF III (1H1) 2.0 GTI 16V08.199208.19971101501984
VW GOLF III Cabriolet (1E7) 1.610.199402.1998741011595
VW GOLF III Variant (1H5) 1.607.199404.1999741011595
VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.610.199408.1996741011595
VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 2.0 16V01.199408.19961101501984
VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.607.199412.1995741011595
VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 2.0 16V01.199405.19971101501984
VW VENTO (1H2) 1.610.199409.1998741011595
+ pro dalších 1699 modelů vozidel

        Zpět

náhradní díly škoda

univerzální díly

náhradní díly VW

náplně

Univerzální díly

Vše pro dílnu


Nenašli jste hledané zboží?

Kontaktujte nas na email eshop@autorykl.cz nebo telefonicky na 596 015 634.

TecDoc Inside

Zde prezentovaná data, zejména celá databáze, nesmějí být kopírovány. Je zakázáno data nebo celou databázi bez předchozího svolení společnosti TecDoc rozmnožovat, rozšiřovat a/nebo toto jednání umožnit třetí osobě. Porušení zakládá neoprávněný zásah do autorského práva a bude stíháno.

© 2008 - 2021 Autodíly AUTORYKL s.r.o. / webdesign web-evolution