Ceník poštovného:

ZÁSILKOVNA ČR balík do 5kg/70cm 69 Kč
ZÁSILKOVNA Slovensko balík do 5kg/70cm 99 Kč
-------------------------------------------
PPL ČR standardní balík 99 Kč
PPL Slovensko do 31,5kg 199 Kč (7,50 €)
--------------------------------------------
ČESKÁ POŠTA balík na poštu 140 Kč
ČESKÁ POŠTA balík do ruky 150 Kč
ČESKÁ POŠTA nadrozměrný balík 300 Kč


STABILIZAČNÍ TYČ (TRW) FABIA III 2015- - nd-skoda-volkswagen.cz 
Hledání dle typu vozidla: Hledat díly na vozidla ŠKODA Hledat díly na vozidla VOLKSWAGEN

Celková cena: 0,- Kč

VSTOUPIT DO KOŠÍKU

Počet položek: 0



STABILIZAČNÍ TYČ (TRW) FABIA III 2015-

STABILIZAČNÍ TYČ (TRW) FABIA III 2015-

  • Kód zboží: 6Q0411315Q / 6Q0411315C / 6Q0411315E / 6Q0411315J / 6Q0411315M / 6Q0411315L / 6Q0411315A / 6Q0411315N / 6Q0411315P / 6Q0411315B / 6Q0411315H / 6Q0411315G / 6Q0411315D / 6Q0411315F / 6R0411315 / 6R0411315A
  • Výrobce: TRW
  • Cena s DPH: 299,- (11,66 €)
  • Cena bez DPH: 247.11 Kč
  • Dostupnost: skladem
Ceník poštovného

Nový díl

STABILIZAČNÍ TYČ (TRW) FABIA III 2015- (16390) Ref. kódy Použití

Alternativní produkt ke kódu 6Q0411315Q jiných výrobců:

Cena od 230,- Kčskladem
Cena od 360,- Kčskladem
Cena od 155,- Kč   NEJLEVNĚJŠÍ !skladem
DELPHICena od 252,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
FEBI BILSTEINCena od 219,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
SBSCena od 175,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
MEYLECena od 352,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
SWAGCena od 216,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
FAGCena od 255,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
MAXGEARCena od 122,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
QuaroCena od 205,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně

Pokud si nevíte rady s výběrem zboží, kontaktujte nás telefonicky: 596 015 634
nebo e-mailem: eshop@autorykl.cz. Pokud nám sdělíte VIN kód (číslo karoserie) a bylo-li vozidlo vyrobeno po roce 2000 (!), prověříme zda-li Vámi objednaný díl patří do Vašeho vozu.


Zpět

Parametry:

Tyč/vzpěraspojovací tyč

Referenční kódy:

27082
A.B.S.260124
A.B.S.260148
AUDI2Q0 411 315
AUDI6Q0 411 315 E
AUDI6Q0 411 315 F
AUDI6Q0 411 315 G
AUDI6Q0 411 315 H
AUDI6Q0 411 315 J
AUDI6Q0 411 315 L
AUDI6Q0 411 315 M
AUDI6Q0 411 315 N
AUDI6Q0 411 315 P
AUDI6R0 411 315
AUDI8Z0 411 315 D
BENDIX042769B
BENDIX042841B
BIRTHBX1390
BLUE PRINTADV188501
BMW1 095 694
BMW31 35 1 095 694
BMW31 35 6 780 847
BMW6 780 847
BORG & BECKBDL6456
BORG & BECKBDL6456HD
BORG & BECKBDL6547
BORG & BECKBDL6547HD
BORG & BECKBDL7267
DELPHITC1086
DELPHITC932
DENCKERMANND140092
DITASA23265
DITASA25808
DITASDSR1047
DITASDSR1114
DJ PARTSDL1136
FAI AutoPartsSS1014
FEBI BILSTEIN17377
FEBI BILSTEIN19518
FEBI BILSTEIN03222071
FIRST LINEFDL6456
FIRST LINEFDL6547
FLENNORFL505H
FORTUNE LINEFZ7034
FRAP2337
KAGER850135
KAMOKA9921163
LEMFÖRDER25463
MAPCO59812
MAPCO59812HPS
METZGER6511
METZGER53006318
METZGER53009918
METZGER83006318
METZGER83009918
MEYLE116 060 0000/HD
MEYLE1160600000
MEYLE1160600045
MEYLE316 060 4607/HD
MEYLE3160600062
MGASA5170
MGASA5198
MONROEL11608
MONROEL29617
MOOGBM-LS-0434
MOOGVO-LS-0494
NK5114719
OCAP0501390
OCAP0501835
OPTIMALG7-734
ORIGINAL IMPERIUM35268
PEX1205399
PEX1205400
QUINTON HAZELLQLS3224S
QUINTON HAZELLQLS3299S
RTS97-05342
RTS97-09506
RUVILLE915062
RUVILLE917814
SEAT2Q0 411 315
SEAT6C0 411 315
SEAT6Q0 411 315 E
SEAT6Q0 411 315 F
SEAT6Q0 411 315 G
SEAT6Q0 411 315 H
SEAT6Q0 411 315 J
SEAT6Q0 411 315 L
SEAT6Q0 411 315 M
SEAT6Q0 411 315 N
SEAT6Q0 411 315 P
SEAT6R0 411 315
SEAT8Z0 411 315 D
SIDEM21163
SIDEM57060
SKODA2Q0 411 315
SKODA6C0 411 315
SKODA6Q0 411 315 E
SKODA6Q0 411 315 F
SKODA6Q0 411 315 G
SKODA6Q0 411 315 H
SKODA6Q0 411 315 J
SKODA6Q0 411 315 L
SKODA6Q0 411 315 M
SKODA6Q0 411 315 N
SKODA6Q0 411 315 P
SKODA6R0 411 315
SKODA8Z0 411 315 D
SPIDAN45176
SPIDAN45223
SWAG30919518
TALOSA5002324
TALOSA5003510
TALOSA5003639
TRISCAN850011608
TRISCAN850029617
TRUCKTEC AUTOMOTIVE0730151
TRUCKTEC AUTOMOTIVE0831028
VAICOV2070891
VEMA22342
VW2Q0 411 315
VW6C0 411 315
VW6Q0 411 315 E
VW6Q0 411 315 F
VW6Q0 411 315 G
VW6Q0 411 315 H
VW6Q0 411 315 J
VW6Q0 411 315 L
VW6Q0 411 315 M
VW6Q0 411 315 N
VW6Q0 411 315 P
VW6R0 411 315
VW8Z0 411 315 D
VW (SVW)6Q0 411 315 F
VW (SVW)6Q0 411 315 N
sbs19145111510

Použití:

ZNAČKA/TYP/MODEL VOZIDLAOD ROKUDO ROKUKWHPCCM
AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.0 TFSI01.201610.20186082999
AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.0 TFSI03.201510.20187095999
AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.2 TFSI05.201004.201563861197
AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TDI11.201410.201866901422
AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TFSI01.201104.20151361851390
AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TFSI04.201204.20151031401395
AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TFSI05.201004.2015901221390
AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TFSI11.201410.2018921251395
AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TSI11.201410.20181101501395
AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.6 TDI03.201104.201566901598
AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.6 TDI05.201004.2015771051598
AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.6 TDI11.201410.2018851151598
AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.8 TFSI02.201510.20181411921798
AUDI A1 (8X1, 8XK) 2.0 TDI09.201104.20151051431968
AUDI A1 (8X1, 8XK) 2.0 TFSI quattro03.201211.20121882561984
AUDI A1 (8X1, 8XK) S1 quattro03.201410.20181702311984
AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.0 TFSI01.201610.20186082999
AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.0 TFSI03.201510.20187095999
AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.2 TFSI01.201204.201563861197
AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TDI11.201410.201866901422
AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TFSI04.201204.20151031401395
AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TFSI11.201104.2015901221390
AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TFSI11.201104.20151361851390
AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TFSI11.201410.2018921251395
AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TSI11.201410.20181101501395
AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.6 TDI11.201104.201566901598
AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.6 TDI11.201104.2015771051598
AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.6 TDI11.201410.2018851151598
AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.8 TFSI02.201510.20181411921798
AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 2.0 TDI09.201104.20151051431968
AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) S1 quattro03.201410.20181702311984
AUDI A1 Sportback (GBA) 25 TFSI11.20187095999
AUDI A1 Sportback (GBA) 30 TFSI07.201885116999
AUDI A1 Sportback (GBA) 35 TFSI09.20181101501495
AUDI A1 Sportback (GBA) 40 TFSI09.20181472001984
AUDI A2 (8Z0) 1.402.200008.200555751390
AUDI A2 (8Z0) 1.4 TDI02.200008.200555751422
AUDI A2 (8Z0) 1.4 TDI11.200308.200566901422
AUDI A2 (8Z0) 1.6 FSI05.200208.2005811101598
BMW 3 (E46) 316 i02.200202.2005851151796
BMW 3 (E46) 316 i04.200002.2005771051596
BMW 3 (E46) 316 i06.200202.2005851151596
BMW 3 (E46) 316 i12.199802.2002771051895
BMW 3 (E46) 318 d03.200302.2005851161995
BMW 3 (E46) 318 d09.200103.2003851161951
BMW 3 (E46) 318 i09.200102.20051051431995
BMW 3 (E46) 318 i12.199709.2001871181895
BMW 3 (E46) 320 d04.199809.20011001361951
BMW 3 (E46) 320 d09.200105.20051101501995
BMW 3 (E46) 320 i03.199809.20001101501990
BMW 3 (E46) 320 i09.200002.20051251702171
BMW 3 (E46) 323 i03.199809.20001251702494
BMW 3 (E46) 325 i09.200002.20051411922494
BMW 3 (E46) 328 i02.199806.20001421932793
BMW 3 (E46) 330 d03.200302.20051502042993
BMW 3 (E46) 330 d10.199902.20051351842926
BMW 3 (E46) 330 i06.200002.20051702312979
BMW 3 Compact (E46) 316 ti06.200102.2005851151796
BMW 3 Compact (E46) 316 ti06.200202.2005851151596
BMW 3 Compact (E46) 318 td03.200302.2005851151995
BMW 3 Compact (E46) 318 ti03.200112.20041051431995
BMW 3 Compact (E46) 320 td09.200102.20051101501995
BMW 3 Compact (E46) 325 ti04.200112.20041411922494
BMW 3 Kabriolet (E46) 318 Ci03.200408.20061101501995
BMW 3 Kabriolet (E46) 318 Ci09.200112.20071051431995
BMW 3 Kabriolet (E46) 320 Cd02.200512.20071101501995
BMW 3 Kabriolet (E46) 320 Ci09.200012.20071251702171
BMW 3 Kabriolet (E46) 323 Ci04.200009.20001251702494
BMW 3 Kabriolet (E46) 325 Ci09.200008.20061411922494
BMW 3 Kabriolet (E46) 330 Cd08.200512.20071502042993
BMW 3 Kabriolet (E46) 330 Ci06.200008.20061702312979
BMW 3 Kabriolet (E46) M303.200108.20062523433246
BMW 3 Touring (E46) 316 i03.200202.2005851151796
BMW 3 Touring (E46) 318 d03.200302.2005851161995
BMW 3 Touring (E46) 318 d10.200203.2003851151951
BMW 3 Touring (E46) 318 i09.200107.20051051431995
BMW 3 Touring (E46) 318 i10.199909.2001871181895
BMW 3 Touring (E46) 320 d03.200009.20011001361951
BMW 3 Touring (E46) 320 d09.200102.20051101501995
BMW 3 Touring (E46) 320 i09.200002.20051251702171
BMW 3 Touring (E46) 320 i10.199909.20001101501990
BMW 3 Touring (E46) 325 i09.200002.20051411922494
BMW 3 Touring (E46) 328 i06.199905.20001421932793
BMW 3 Touring (E46) 330 d03.200302.20051502042993
BMW 3 Touring (E46) 330 d10.199902.20051351842926
BMW 3 Touring (E46) 330 i06.200002.20051702312979
BMW 3 kupé (E46) 316 Ci04.200007.2006771051596
BMW 3 kupé (E46) 316 Ci06.200207.2006851151596
BMW 3 kupé (E46) 318 Ci03.200405.20061101501995
BMW 3 kupé (E46) 318 Ci09.200102.20041051431995
BMW 3 kupé (E46) 318 Ci12.199908.2001871181895
BMW 3 kupé (E46) 320 Cd11.200307.20061101501995
BMW 3 kupé (E46) 320 Ci01.200005.20061251702171
BMW 3 kupé (E46) 320 Ci02.199908.20011101501990
BMW 3 kupé (E46) 323 Ci04.199909.20001251702494
BMW 3 kupé (E46) 325 Ci09.200005.20061411922494
BMW 3 kupé (E46) 328 Ci12.199805.20001421932793
BMW 3 kupé (E46) 330 Cd03.200307.20061502042993
BMW 3 kupé (E46) 330 Ci06.200005.20061702312979
BMW 3 kupé (E46) M307.200005.20062523433246
BMW 3 kupé (E46) M3 CSL05.200312.20032653603246
BMW Z4 Roadster (E85) 2.0 i03.200502.20091101501995
BMW Z4 Roadster (E85) 2.2 i10.200310.20051251702171
BMW Z4 Roadster (E85) 2.5 i09.200502.20091301772497
BMW Z4 Roadster (E85) 2.5 i12.200212.20051411922494
BMW Z4 Roadster (E85) 2.5 si01.200608.20081602182497
BMW Z4 Roadster (E85) 3.0 i12.200212.20051702312979
BMW Z4 Roadster (E85) 3.0 si01.200608.20081952652996
BMW Z4 Roadster (E85) M01.200608.20082523433246
BMW Z4 kupé (E86) 3.0 si04.200608.20081952652996
BMW Z4 kupé (E86) M04.200608.20082523433246
SEAT ARONA (KJ7) 1.0 TGi11.20186690999
SEAT ARONA (KJ7) 1.0 TSI07.20177095999
SEAT ARONA (KJ7) 1.0 TSI07.201785115999
SEAT ARONA (KJ7) 1.5 TSI07.20171101501495
SEAT ARONA (KJ7) 1.6 TDI07.2017851151598
SEAT ARONA (KJ7) 1.6 TDI11.201770951598
SEAT CORDOBA (6L2) 1.210.200206.200647641198
SEAT CORDOBA (6L2) 1.2 12V05.200611.200951701198
SEAT CORDOBA (6L2) 1.4 16V05.200611.200963861390
SEAT CORDOBA (6L2) 1.4 16V09.200212.200755751390
SEAT CORDOBA (6L2) 1.4 16V10.200211.2009741001390
SEAT CORDOBA (6L2) 1.4 TDI05.200511.200951701422
SEAT CORDOBA (6L2) 1.4 TDI06.200511.200959801422
SEAT CORDOBA (6L2) 1.4 TDI10.200212.200555751422
SEAT CORDOBA (6L2) 1.604.200311.2009741011598
SEAT CORDOBA (6L2) 1.6 16V11.200611.2009771051598
SEAT CORDOBA (6L2) 1.9 SDI09.200211.200947641896
SEAT CORDOBA (6L2) 1.9 TDI09.200211.2009741001896
SEAT CORDOBA (6L2) 1.9 TDI10.200211.2009961311896
SEAT CORDOBA (6L2) 2.009.200211.2009851151984
SEAT IBIZA III (6L1) 1.202.200206.200647641198
SEAT IBIZA III (6L1) 1.206.200705.200844601198
SEAT IBIZA III (6L1) 1.2 12V05.200611.200951701198
SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 16V02.200211.2009741001390
SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 16V02.200212.200755751390
SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 16V05.200611.200963861390
SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 TDI05.200212.200555751422
SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 TDI05.200511.200951701422
SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 TDI06.200511.200959801422
SEAT IBIZA III (6L1) 1.602.200311.2009741011598
SEAT IBIZA III (6L1) 1.6 16V11.200611.2009771051598
SEAT IBIZA III (6L1) 1.8 T Cupra R01.200402.20081321801781
SEAT IBIZA III (6L1) 1.8 T FR12.200305.20081101501781
SEAT IBIZA III (6L1) 1.9 SDI02.200212.200547641896
SEAT IBIZA III (6L1) 1.9 TDI02.200211.2009741001896
SEAT IBIZA III (6L1) 1.9 TDI02.200211.2009961311896
SEAT IBIZA III (6L1) 1.9 TDI Cupra R03.200402.20081181601896
SEAT IBIZA III (6L1) 2.004.200211.2009851161984
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.005.201506.20175575999
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.0 TSI05.201506.20177095999
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.0 TSI05.201506.201781110999
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.203.200805.201551701198
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.207.200905.201144601198
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.2 TDI06.201003.201255751199
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.2 TSI05.201506.201766901197
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.2 TSI08.201205.201563861197
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.2 TSI09.201003.2012771051197
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.2 TSI09.201506.2017811101197
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.403.200805.201563851390
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 TDI05.201506.201755751422
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 TDI05.201506.201766901422
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 TDI05.201506.2017771051422
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 TDI07.200806.201059801422
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 TSI06.200905.20151101501390
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 TSI10.201305.20151031401395
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 TSI11.201506.20171101501395
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.605.200803.2012771051598
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.6 LPG05.201105.201560811598
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.6 TDI05.200905.201566901598
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.6 TDI05.200905.2015771051598
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.9 TDI03.200806.2010771051896
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.9 TDI07.200806.201066901896
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 2.0 TDI01.201005.20151051431968
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.005.201512.20165575999
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.0 TSI05.201512.20167095999
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.0 TSI05.201512.201681110999
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.207.200805.201551701198
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.207.200905.201544601198
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.2 TDI05.201005.201555751199
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.2 TSI05.201512.201666901197
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.2 TSI08.201205.201563861197
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.2 TSI09.201005.2015771051197
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.2 TSI09.201512.2016811101197
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.407.200805.201563851390
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.4 TDI05.201512.201655751422
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.4 TDI05.201512.201666901422
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.4 TDI05.201512.2016771051422
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.4 TDI07.200806.201059801422
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.4 TSI01.200905.20151101501390
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.4 TSI10.201305.20151031401395
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.4 TSI11.201512.20161101501395
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.4 TSI Cupra06.200905.20151321801390
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.607.200805.2015771051598
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.6 LPG05.201105.201560811598
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.6 TDI05.200905.201566901598
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.6 TDI05.200905.2015771051598
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.8 TSI Cupra11.201512.20161411921798
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.9 TDI06.200806.201066901896
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.9 TDI07.200806.2010771051896
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 2.0 TDI01.201005.20151051431968
SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.005.201507.20165575999
SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.0 TSI05.201507.20167095999
SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.0 TSI05.201507.201681110999
SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.205.201005.201544601198
SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.205.201005.201551701198
SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.2 TDI04.201005.201555751199
SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.2 TSI05.201507.201666901197
SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.2 TSI09.201005.2015771051197
SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.2 TSI09.201205.201563861197
SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.2 TSI09.201507.2016811101197
SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.403.201005.201563851390
SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.4 TDI05.201507.201655751422
SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.4 TDI05.201507.201666901422
SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.4 TDI05.201507.2016771051422
SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.4 TSI02.201205.20151101501390
SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.4 TSI10.201305.20151031401395
SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.4 TSI11.201507.20161101501395
SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.6 TDI03.201005.201566901598
SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.6 TDI03.201005.2015771051598
SEAT IBIZA V (KJ1) 1.001.20175575999
SEAT IBIZA V (KJ1) 1.007.20174865999
SEAT IBIZA V (KJ1) 1.0 TSI01.20177095999
SEAT IBIZA V (KJ1) 1.0 TSI01.201785115999
SEAT IBIZA V (KJ1) 1.5 TSI07.20171101501495
SEAT IBIZA V (KJ1) 1.6 TDI09.201770951598
SEAT Mii (KF1, KE1) 1.010.201107.20194460999
SEAT Mii (KF1, KE1) 1.010.201107.20195575999
SEAT Mii (KF1, KE1) 1.0 EcoFuel10.201207.20195068999
SEAT TOLEDO IV (KG3) 1.0 TSI05.201704.20197095999
SEAT TOLEDO IV (KG3) 1.0 TSI05.201704.201981110999
SEAT TOLEDO IV (KG3) 1.207.201206.201555751198
SEAT TOLEDO IV (KG3) 1.2 TSI05.201505.201766901197
SEAT TOLEDO IV (KG3) 1.2 TSI05.201505.2017811101197
SEAT TOLEDO IV (KG3) 1.2 TSI07.201206.201563861197
SEAT TOLEDO IV (KG3) 1.2 TSI07.201206.2015771051197
SEAT TOLEDO IV (KG3) 1.4 TDI05.201504.201966901422
SEAT TOLEDO IV (KG3) 1.4 TSI05.201504.2019921251395
SEAT TOLEDO IV (KG3) 1.4 TSI07.201206.2015901221390
SEAT TOLEDO IV (KG3) 1.605.201504.2019811101598
SEAT TOLEDO IV (KG3) 1.607.201306.2015771051598
SEAT TOLEDO IV (KG3) 1.6 TDI05.201504.2019851151598
SEAT TOLEDO IV (KG3) 1.6 TDI06.201306.201566901598
SEAT TOLEDO IV (KG3) 1.6 TDI07.201206.2015771051598
SKODA CITIGO (NF1) 1.010.201108.20194460999
SKODA CITIGO (NF1) 1.010.201108.20195575999
SKODA CITIGO (NF1) 1.0 CNG11.201208.20195068999
SKODA FABIA I (6Y2) 1.012.199908.20023750996
SKODA FABIA I (6Y2) 1.201.200303.200847641198
SKODA FABIA I (6Y2) 1.207.200104.200740541198
SKODA FABIA I (6Y2) 1.408.199905.200350681397
SKODA FABIA I (6Y2) 1.408.200008.200244601397
SKODA FABIA I (6Y2) 1.4 16V12.199903.200855751390
SKODA FABIA I (6Y2) 1.4 16V12.199903.2008741001390
SKODA FABIA I (6Y2) 1.4 TDI04.200303.200855751422
SKODA FABIA I (6Y2) 1.4 TDI10.200503.200851701422
SKODA FABIA I (6Y2) 1.4 TDI10.200503.200859801422
SKODA FABIA I (6Y2) 1.9 SDI12.199903.200847641896
SKODA FABIA I (6Y2) 1.9 TDI01.200003.2008741001896
SKODA FABIA I (6Y2) 1.9 TDI RS06.200303.2008961301896
SKODA FABIA I (6Y2) 2.012.199903.2008851161984
SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.201.200312.200747641198
SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.207.200112.200740541198
SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.404.200003.200344601397
SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.404.200005.200350681397
SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 16V04.200012.2007741001390
SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 16V04.200612.200759801390
SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 16V05.200012.200755751390
SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 TDI04.200312.200755751422
SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 TDI10.200512.200751701422
SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 TDI10.200512.200759801422
SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.9 SDI04.200012.200747641896
SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.9 TDI04.200012.2007741001896
SKODA FABIA I Combi (6Y5) 2.004.200012.2007851161984
SKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.201.200312.200747641198
SKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.207.200112.200740541198
SKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.407.200105.200350681397
SKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.4 TDI10.200512.200751701422
SKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.9 SDI07.200112.200747641896
SKODA FABIA I limuzína (6Y3) 1.201.200312.200747641198
SKODA FABIA I limuzína (6Y3) 1.207.200112.200740541198
SKODA FABIA I limuzína (6Y3) 1.404.200008.200244601397
SKODA FABIA I limuzína (6Y3) 1.407.200105.200350681397
SKODA FABIA I limuzína (6Y3) 1.4 16V04.200612.200759801390
SKODA FABIA I limuzína (6Y3) 1.4 16V10.199912.200755751390
SKODA FABIA I limuzína (6Y3) 1.4 16V12.199912.2007741001390
SKODA FABIA I limuzína (6Y3) 1.4 TDI04.200312.200755751422
SKODA FABIA I limuzína (6Y3) 1.4 TDI10.200512.200751701422
SKODA FABIA I limuzína (6Y3) 1.4 TDI10.200512.200759801422
SKODA FABIA I limuzína (6Y3) 1.9 SDI11.199912.200747641896
SKODA FABIA I limuzína (6Y3) 1.9 TDI01.200012.2007741001896
SKODA FABIA I limuzína (6Y3) 2.012.199912.2007851161984
SKODA FABIA II (542) 1.201.200712.201451701198
SKODA FABIA II (542) 1.212.200612.201444601198
SKODA FABIA II (542) 1.2 12V11.201112.201444601198
SKODA FABIA II (542) 1.2 TDI05.201012.201455751199
SKODA FABIA II (542) 1.2 TSI03.201012.201463861197
SKODA FABIA II (542) 1.2 TSI03.201012.2014771051197
SKODA FABIA II (542) 1.401.200712.201463861390
SKODA FABIA II (542) 1.4 TDI01.200703.201059801422
SKODA FABIA II (542) 1.4 TDI02.200703.201051701422
SKODA FABIA II (542) 1.4 TSI RS05.201012.20141321801390
SKODA FABIA II (542) 1.604.200712.2014771051598
SKODA FABIA II (542) 1.6 TDI03.201012.201466901598
SKODA FABIA II (542) 1.6 TDI03.201012.2014771051598
SKODA FABIA II (542) 1.6 TDI04.201012.201455751598
SKODA FABIA II (542) 1.9 TDI04.200703.2010771051896
SKODA FABIA II Combi (545) 1.210.200711.201444601198
SKODA FABIA II Combi (545) 1.210.200712.201451701198
SKODA FABIA II Combi (545) 1.2 12V11.201112.201444601198
SKODA FABIA II Combi (545) 1.2 TDI05.201012.201455751199
SKODA FABIA II Combi (545) 1.2 TSI03.201012.201463861197
SKODA FABIA II Combi (545) 1.2 TSI03.201012.2014771051197
SKODA FABIA II Combi (545) 1.410.200712.201463861390
SKODA FABIA II Combi (545) 1.4 TDI10.200703.201051701422
SKODA FABIA II Combi (545) 1.4 TDI10.200703.201059801422
SKODA FABIA II Combi (545) 1.4 TSI RS05.201012.20141321801390
SKODA FABIA II Combi (545) 1.610.200712.2014771051598
SKODA FABIA II Combi (545) 1.6 TDI03.201012.201466901598
SKODA FABIA II Combi (545) 1.6 TDI03.201012.2014771051598
SKODA FABIA II Combi (545) 1.6 TDI04.201012.201455751598
SKODA FABIA II Combi (545) 1.9 TDI10.200703.2010771051896
SKODA FABIA III (NJ3) 1.008.20144460999
SKODA FABIA III (NJ3) 1.008.20145575999
SKODA FABIA III (NJ3) 1.0 TSI08.20147095999
SKODA FABIA III (NJ3) 1.0 TSI08.201481110999
SKODA FABIA III (NJ3) 1.2 TSI08.201466901197
SKODA FABIA III (NJ3) 1.2 TSI08.2014811101197
SKODA FABIA III (NJ3) 1.4 TDI05.201555751422
SKODA FABIA III (NJ3) 1.4 TDI08.201466901422
SKODA FABIA III (NJ3) 1.4 TDI08.2014771051422
SKODA FABIA III (NJ3) 1.4 TSI R502.2018921251395
SKODA FABIA III (NJ3) 1.601.2015811101598
SKODA FABIA III kombi (NJ5) 1.010.20144460999
SKODA FABIA III kombi (NJ5) 1.010.20145575999
SKODA FABIA III kombi (NJ5) 1.0 TSI08.20147095999
SKODA FABIA III kombi (NJ5) 1.0 TSI08.201481110999
SKODA FABIA III kombi (NJ5) 1.2 TSI10.201466901197
SKODA FABIA III kombi (NJ5) 1.2 TSI10.2014811101197
SKODA FABIA III kombi (NJ5) 1.4 TDI05.201555751422
SKODA FABIA III kombi (NJ5) 1.4 TDI10.201466901422
SKODA FABIA III kombi (NJ5) 1.4 TDI10.2014771051422
SKODA FABIA III kombi (NJ5) 1.601.2015811101598
SKODA KAMIQ (NW4) 1.0 TSI07.20197095999
SKODA KAMIQ (NW4) 1.0 TSI07.201985115999
SKODA KAMIQ (NW4) 1.5 TSI07.20191101501495
SKODA KAMIQ (NW4) 1.6 TDI07.2019851151598
SKODA RAPID (NH3) 1.0 TSI06.201712.20197095999
SKODA RAPID (NH3) 1.0 TSI06.201712.201981110999
SKODA RAPID (NH3) 1.207.201206.201555751198
SKODA RAPID (NH3) 1.2 TSI05.201512.201966901197
SKODA RAPID (NH3) 1.2 TSI05.201512.2019811101197
SKODA RAPID (NH3) 1.2 TSI07.201205.201563861197
SKODA RAPID (NH3) 1.2 TSI07.201205.2015771051197
SKODA RAPID (NH3) 1.4 TDI05.201512.201966901422
SKODA RAPID (NH3) 1.4 TSI05.201512.2019921251395
SKODA RAPID (NH3) 1.4 TSI07.201206.2015901221390
SKODA RAPID (NH3) 1.607.201206.2015771051598
SKODA RAPID (NH3) 1.6 TDI05.201512.2019851151598
SKODA RAPID (NH3) 1.6 TDI07.201212.2019771051598
SKODA RAPID (NH3) 1.6 TDI08.201305.201566901598
SKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.0 TSI06.201712.20197095999
SKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.0 TSI06.201712.201981110999
SKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.0 TSI06.201712.201981110999
SKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.207.201206.201555751198
SKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.2 TSI05.201512.201966901197
SKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.2 TSI05.201512.2019811101197
SKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.2 TSI07.201205.201563861197
SKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.2 TSI07.201205.2015771051197
SKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.4 TDI05.201512.201966901422
SKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.4 TSI05.201512.2019921251395
SKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.4 TSI07.201206.2015901221390
SKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.607.201206.2015771051598
SKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.6 TDI05.201512.2019851151598
SKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.6 TDI07.201212.2019771051598
SKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.6 TDI08.201305.201566901598
SKODA ROOMSTER (5J7) 1.201.200705.201551701198
SKODA ROOMSTER (5J7) 1.205.200601.200747641198
SKODA ROOMSTER (5J7) 1.2 TDI03.201005.201555751199
SKODA ROOMSTER (5J7) 1.2 TSI03.201005.201563861197
SKODA ROOMSTER (5J7) 1.2 TSI03.201005.2015771051197
SKODA ROOMSTER (5J7) 1.409.200605.201563861390
SKODA ROOMSTER (5J7) 1.4 TDI07.200603.201051701422
SKODA ROOMSTER (5J7) 1.4 TDI09.200603.201059801422
SKODA ROOMSTER (5J7) 1.609.200605.2015771051598
SKODA ROOMSTER (5J7) 1.6 TDI03.201005.201566901598
SKODA ROOMSTER (5J7) 1.6 TDI03.201005.2015771051598
SKODA ROOMSTER (5J7) 1.9 TDI03.200605.2006741011896
SKODA ROOMSTER (5J7) 1.9 TDI09.200603.2010771051896
SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.203.200705.201551701198
SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.2 TDI03.201005.201555751199
SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.2 TSI03.201005.201563861197
SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.403.200705.201563861390
SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.4 TDI03.200703.201051701422
SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.4 TDI03.200703.201059801422
SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.6 TDI03.201005.201566901598
SKODA SCALA (NW1) 1.0 TSI02.20197095999
SKODA SCALA (NW1) 1.0 TSI02.201985116999
SKODA SCALA (NW1) 1.5 TSI02.20191101501495
SKODA SCALA (NW1) 1.6 TDI02.2019851161598
VW FOX Šikmá zadní část (5Z1, 5Z3, 5Z4) 1.204.200507.201140551198
VW FOX Šikmá zadní část (5Z1, 5Z3, 5Z4) 1.209.201012.201144601198
VW FOX Šikmá zadní část (5Z1, 5Z3, 5Z4) 1.404.200512.200955751390
VW FOX Šikmá zadní část (5Z1, 5Z3, 5Z4) 1.4 TDI04.200512.200951701422
VW LOAD UP (121, 122, BL1, BL2) 1.012.201411.20194460999
VW LOAD UP (121, 122, BL1, BL2) 1.0 EcoFuel12.201408.20205068999
VW LOAD UP (121, 122, BL1, BL2) e-Load Up12.201460820
VW POLO (9N_) 1.201.200205.200740541198
VW POLO (9N_) 1.205.200711.200944601198
VW POLO (9N_) 1.2 12V05.200711.200951691198
VW POLO (9N_) 1.2 12V10.200107.200747641198
VW POLO (9N_) 1.4 16V05.200611.200959801390
VW POLO (9N_) 1.4 16V10.200105.200855751390
VW POLO (9N_) 1.4 16V10.200105.2008741011390
VW POLO (9N_) 1.4 FSI02.200207.200663861390
VW POLO (9N_) 1.4 TDI04.200511.200951701422
VW POLO (9N_) 1.4 TDI04.200511.200959801422
VW POLO (9N_) 1.4 TDI10.200106.200555751422
VW POLO (9N_) 1.6 16V05.200611.2009771051598
VW POLO (9N_) 1.8 GTI09.200511.20091101501781
VW POLO (9N_) 1.8 GTi Cup Edition05.200611.20091321801781
VW POLO (9N_) 1.9 SDI10.200111.200947641896
VW POLO (9N_) 1.9 TDI10.200111.2009741011896
VW POLO (9N_) 1.9 TDI11.200311.2009961301896
VW POLO IV limuzína (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) 1.411.200204.201255751390
VW POLO IV limuzína (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) 1.411.200306.2005741011390
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.001.20144460999
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.001.20145575999
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.0 TSI11.20147095999
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.0 TSI11.201481110999
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.206.200944601198
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.206.200951701198
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.2 TDI10.200955751199
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.2 TSI01.2014811101197
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.2 TSI05.201105.201466901197
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.2 TSI11.2009771051197
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.2 TSI 16V02.201410.201766901197
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 (6R1)03.200905.201463851390
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 BiFuel03.201001.201160821390
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 GTI05.20101321801390
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 TDI02.201466901422
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 TDI03.201410.201755751422
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 TDI05.2014771051422
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 TSI05.201410.20171101501395
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 TSI10.201205.20141031401395
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.607.201410.201766901598
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.607.201410.2017811101598
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.6 BiFuel01.201105.201460821598
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.6 TDI06.200955751598
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.6 TDI06.200966901598
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.6 TDI06.2009771051598
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.8 GTI11.20141411921798
VW POLO V (6R1, 6C1) 2.0 R WRC08.201305.20141622201984
VW POLO VI (AW1, BZ1) 1.006.20175575999
VW POLO VI (AW1, BZ1) 1.008.20174865999
VW POLO VI (AW1, BZ1) 1.0 TGI09.20176690999
VW POLO VI (AW1, BZ1) 1.0 TSI06.20177095999
VW POLO VI (AW1, BZ1) 1.0 TSI09.201785115999
VW POLO VI (AW1, BZ1) 2.0 GTI11.20171472001984
VW T-CROSS (C11) 1.0 TSi12.20187095999
VW T-CROSS (C11) 1.0 TSi12.201885116999
VW T-CROSS (C11) 1.6 TDi12.201870951598
VW UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) 1.008.201108.20204460999
VW UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) 1.008.201111.20195575999
VW UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) 1.0 EcoFuel11.20125068999
VW UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) 1.0 TSI05.201609.20186690999
VW UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) e-Up07.201360820
VW UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) e-Up07.201361830

O firmě TRW

SACHS je německá obchodní značka společnosti pro výrobu autodílů známých na celém světě. Společnost se specializuje na produkci prvků spojky a tlumičů pro různé modely aut. V současnosti společnost SACHS vlastní firma ZF Corporation. Autodíly SACHS náleží do nejvyšší třídy a nabízí originální autodíly i náhradní díly pro vozidla na trhu s náhradními díly. Pokud chcete koupit autodíly SACHS online, podívejte se na náš internetový obchod Automobilovedily24.cz.

Historie společnosti SACHS

Historie značky SACHS začala roku 1895 se založením Schweinfurter Präcisions-Kugellager-Werke Fichtel & Sachs Company. Zakladateli byli Ernst Sachs a Karl Fichtel. Roku 2001 byla firma SACHS odkoupena společností ZF Friedrichshafen AG Concern.

Původně závod SACHS vyráběl kuličková ložiska. V současnosti je hlavním oborem činnosti společnosti výroba prvků spojky a tlumičů pro automobilovou, nákladní i osobní dopravu, ale i pro zemědělské stroje.

Díky vysoké kvalitě a technickým vlastnostem autodílů SACHS jsou volbou jak majitelů aut, tak hlavních výrobců automobilů, mezi kterými jsou BMW, Mercedes-Benz, Volkswagen Group a další. Každoročně se na výrobních linkách smontuje víc než 10 milionů vozidel vybavených díly SACHS.

Pod značkou SACHS jsou autodíly určené nejen pro evropský, ale také pro asijský trh. Ve výrobních závodech umístěných v Evropě vyrábí společnost autodíly pro více než 38 milionů vozidel různých asijských značek.

Autodíly SACHS

  1. Tlumiče nárazů. Udržují kontakt kola s povrchem silnice a minimalizují vibrace během jízdy, a tím zvyšují úroveň pohodlí a bezpečnost. V širokém rozsahu autodílů jsou hliníkové tlumiče s lehkou konstrukcí.
  2. Spojky. Jsou vyrobené z velmi kvalitních materiálů a vyznačují se dlouhou životností. Jako jedno z řešení problému předčasného selhání spojky firma SACHS nabízí přítlačný kotouč spojky Xtend. Zabraňuje opotřebení třecí destičky při pohybu membránové pružiny.
  3. Systémy spojky. Vynikají svou spolehlivostí a plně uspokojí ergonomické normy.
  4. Duální hromadné setrvačníky. Mají tyto výhody:
    • izolují vibrace motoru;
    • snižují hladinu hluku;
    • zabraňují poškození převodovky;
    • zvýšují komfort převodovky;
    • umožňují zahájit hladké řízení.

        Zpět

náhradní díly škoda

univerzální díly

náhradní díly VW

náplně

Univerzální díly

Vše pro dílnu


Nenašli jste hledané zboží?

Kontaktujte nas na email eshop@autorykl.cz nebo telefonicky na 596 015 634.

TecDoc Inside

Zde prezentovaná data, zejména celá databáze, nesmějí být kopírovány. Je zakázáno data nebo celou databázi bez předchozího svolení společnosti TecDoc rozmnožovat, rozšiřovat a/nebo toto jednání umožnit třetí osobě. Porušení zakládá neoprávněný zásah do autorského práva a bude stíháno.

© 2008 - 2021 Autodíly AUTORYKL s.r.o. / webdesign web-evolution