Ceník poštovného:

ZÁSILKOVNA ČR balík do 5kg/70cm 69 Kč
ZÁSILKOVNA Slovensko balík do 5kg/70cm 99 Kč
-------------------------------------------
PPL ČR standardní balík 99 Kč
PPL Slovensko do 31,5kg 199 Kč (7,50 €)
--------------------------------------------
ČESKÁ POŠTA balík na poštu 140 Kč
ČESKÁ POŠTA balík do ruky 150 Kč
ČESKÁ POŠTA nadrozměrný balík 300 Kč


ŘEMENICE ALTERNÁTORU S VOLNOBĚŽKOU SUPERB 5 DRÁŽEK - nd-skoda-volkswagen.cz 
Hledání dle typu vozidla: Hledat díly na vozidla ŠKODA Hledat díly na vozidla VOLKSWAGEN

Celková cena: 0,- Kč

VSTOUPIT DO KOŠÍKU

Počet položek: 0

ŘEMENICE ALTERNÁTORU S VOLNOBĚŽKOU SUPERB 5 DRÁŽEK

ŘEMENICE ALTERNÁTORU S VOLNOBĚŽKOU SUPERB 5 DRÁŽEK

Řemenice alternátoru s volnoběžkou SUPERB TDI/ 5 drážek náhrady: 022903119B 022903119D 028903119AC 038903119M

  • Kód zboží: 022903119B / 022903119D / 028903119AC / 038903119M / 535000510 / AFP0009 / 55451MG
  • Výrobce: INA - ORIGINÁLNÍ VÝROBCE
  • Cena s DPH: 580,- (22,75 €)
  • Cena bez DPH: 479.34 Kč
  • Dostupnost: skladem
Ceník poštovného

Nový díl

ŘEMENICE ALTERNÁTORU S VOLNOBĚŽKOU SUPERB 5 DRÁŽEK (113) Ref. kódy Použití

Alternativní produkt ke kódu 022903119B jiných výrobců:

Cena od 690,- Kčskladem
Cena od 610,- Kč   NEJLEVNĚJŠÍ !skladem
HELLACena od 697,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
CONTITECHCena od 837,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
SKFCena od 711,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
FEBI BILSTEINCena od 736,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
SNRCena od 665,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
INACena od 449,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
MAXGEARCena od 592,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
WAI Europe b.v.Cena od 511,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně
AS-PL Sp. z o.o.Cena od 484,- KčNa objednání, do 24 hod na prodejně

Pokud si nevíte rady s výběrem zboží, kontaktujte nás telefonicky: 596 015 634
nebo e-mailem: eshop@autorykl.cz. Pokud nám sdělíte VIN kód (číslo karoserie) a bylo-li vozidlo vyrobeno po roce 2000 (!), prověříme zda-li Vámi objednaný díl patří do Vašeho vozu.


Zpět

Parametry:

Počet drážek5

Referenční kódy:

AS-PLAFP0009
AUDI022 903 119 B
AUDI022 903 119 D
AUDI022903119B
AUDI022903119D
AUDI028 903 119 AC
AUDI028903119AC
AUDI038 903 119 M
AUDI038903119M
AUTEX621263
BOSCH0 124 325 018
BOSCH0 124 325 049
BOSCH0 124 515 026
BOSCH0 124 515 083
BOSCH0 124 515 197
BOSCH0 124 525 010
BOSCH0 124 525 089
BOSCH0 124 615 021
BOSCH0124325018
BOSCH0124325049
BOSCH0124515026
BOSCH0124515083
BOSCH0124515197
BOSCH0124525010
BOSCH0124525089
BOSCH0124615021
BOSCHF 00M 147 724
BOSCHF 00M 991 043
BOSCHF 00M 991 045
BOSCHF 00M 991 378
BOSCHF00M147724
BOSCHF00M991043
BOSCHF00M991045
BOSCHF00M991378
BREDA LORETTCR 3143
BREDA LORETTCR3143
CONTINENTAL CTAMAP9002
DAYCOALP2329
FEBI BILSTEIN15254
GATES7789-10003
GATES778910003
GATESOAP7033
HKG258
HUTCHINSONDB0246
INAF-225653.06
INAF-225653.07
INAF-225653.10
INAF-225653.11
INAF-225653.6
INAF-225653.7
INAF-552699
INAF-552699.01
INAF-552699.02
INAF-552699.03
INAF22565306
INAF22565307
INAF22565310
INAF22565311
INAF2256536
INAF2256537
INAF552699
INAF55269901
INAF55269902
INAF55269903
IPD12-0258
IPD120258
LUCAS ELECTRICALLOPA0011
QUINTON HAZELL1010062
RUVILLE55451
SEAT022 903 119 B
SEAT022 903 119 D
SEAT022903119B
SEAT022903119D
SEAT028 903 119 AC
SEAT028903119AC
SEAT038 903 119 M
SEAT038903119M
SKFVKM 03107
SKFVKM03107
SKODA022 903 119 B
SKODA022 903 119 D
SKODA022903119B
SKODA022903119D
SKODA028 903 119 AC
SKODA028903119AC
SKODA038 903 119 M
SKODA038903119M
SNRGA754.03
SNRGA75403
SWAG30140006
TRIPLE FIVE230302
TRIPLE FIVE3 3541 1
TRIPLE FIVE3.3541.0
TRIPLE FIVE322 0090
TRIPLE FIVE332295
TRIPLE FIVE335410
TRIPLE FIVE335411
TRIPLE FIVE3220090
TRIPLE FIVEMBI-28350
TRIPLE FIVEMBI28350
TRIPLE FIVEPBT8622
TRIPLE FIVETA20510
TRIPLE FIVEY2032
VALEO2542234A
VALEO588008
VALEO2547439
VALEOA13VI127
VALEOSG12B010
VALEOSG12B012
VALEOSG12B049
VALEOSG12B074
VALEOSG14B011
VALEOSG9B017
VALEOSG9B042
VW022 903 119 B
VW022 903 119 D
VW022903119B
VW022903119D
VW028 903 027 T
VW028 903 029 A
VW028 903 029 B
VW028 903 029 D
VW028 903 029 E
VW028 903 029 N
VW028 903 029 Q
VW028 903 029 R
VW028 903 029 S
VW028 903 029 T
VW028 903 031
VW028 903 031 A
VW028 903 119 AB
VW028 903 119 AC
VW028903027T
VW028903029A
VW028903029B
VW028903029D
VW028903029E
VW028903029N
VW028903029Q
VW028903029R
VW028903029S
VW028903029T
VW028903031
VW028903031A
VW028903119AB
VW028903119AC
VW038 903 018 Q
VW038 903 119 J
VW038 903 119 M
VW038903018Q
VW038903119J
VW038903119M
VW06B 903 016 AD
VW06B 903 016 E
VW06B903016AD
VW06B903016E
VW074 903 018 P
VW074903018P

Použití:

ZNAČKA/TYP/MODEL VOZIDLAOD ROKUDO ROKUKWHPCCM
AUDI A4 B5 (8D2) 1.607.200011.2000751021595
AUDI A4 B5 (8D2) 1.611.199410.2000741001595
AUDI A4 B5 (8D2) 1.811.199411.2000921251781
AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T01.199511.20001101501781
AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T12.199711.20001321801781
AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T quattro01.199511.20001101501781
AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T quattro12.199711.20001321801781
AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 quattro01.199511.2000921251781
AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI01.199511.200066901896
AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI03.200011.2000851161896
AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI10.199511.2000811101896
AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI12.199511.200055751896
AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI quattro03.200011.2000851161896
AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI quattro09.199611.2000811101896
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.607.200009.2001751021595
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.611.199409.2001741001595
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.802.199609.2001921251781
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T03.199609.20011101501781
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T12.199709.20011321801781
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T quattro01.199609.20011101501781
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T quattro12.199709.20011321801781
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 quattro01.199609.2001921251781
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 Hybrid03.199806.200066901896
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI02.199609.200166901896
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI02.199609.2001811101896
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI03.199609.200155751896
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI03.200009.2001851151896
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI quattro03.200009.2001851151896
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI quattro09.199609.2001811101896
AUDI A4 B6 (8E2) 1.611.200012.2004751021595
AUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI05.200112.2004741011896
AUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI06.200412.2004851161896
AUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI11.200012.2004961301896
AUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI quattro11.200112.2004961301896
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.609.200112.2004751021595
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI06.200412.2004851161896
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI09.200112.2004961301896
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI11.200112.2004741011896
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI quattro11.200112.2004961301896
AUDI A4 B7 (8EC) 1.611.200406.2008751021595
AUDI A4 B7 (8EC) 1.9 TDI11.200406.2008851161896
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 1.611.200406.2008751021595
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 1.9 TDI11.200406.2008851161896
AUDI A6 C5 (4B2) 1.807.199701.2005921251781
AUDI A6 C5 (4B2) 1.8 T01.199701.20051101501781
AUDI A6 C5 (4B2) 1.8 T12.199701.20051321801781
AUDI A6 C5 (4B2) 1.8 T quattro02.199701.20051101501781
AUDI A6 C5 (4B2) 1.8 T quattro12.199701.20051321801781
AUDI A6 C5 (4B2) 1.9 TDI04.199710.2000811101896
AUDI A6 C5 (4B2) 1.9 TDI07.200001.2005851151896
AUDI A6 C5 (4B2) 1.9 TDI08.200101.2005961301896
AUDI A6 C5 (4B2) 2.008.200101.2005961301984
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.812.199701.2005921251781
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.8 T04.199901.20051321801781
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.8 T12.199701.20051101501781
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.8 T quattro12.199701.20051101501781
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.8 T quattro12.199701.20051321801781
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.9 TDI02.199804.2001811101896
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.9 TDI07.200001.2005851151896
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.9 TDI08.200101.2005961301896
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 2.008.200101.2005961301984
SKODA SUPERB I (3U4) 1.8 T12.200103.20081101501781
SKODA SUPERB I (3U4) 1.9 TDI01.200703.2008851151896
SKODA SUPERB I (3U4) 1.9 TDI08.200210.2005741011896
SKODA SUPERB I (3U4) 1.9 TDI10.200505.2007771051896
SKODA SUPERB I (3U4) 1.9 TDI12.200103.2008961301896
SKODA SUPERB I (3U4) 2.012.200103.2008851151984
SKODA SUPERB I (3U4) 2.0 TDI10.200503.20081031401968
VW PASSAT B5 (3B2) 1.610.199611.2000741011595
VW PASSAT B5 (3B2) 1.810.199611.2000921251781
VW PASSAT B5 (3B2) 1.8 Syncro/4motion12.199608.2000921251781
VW PASSAT B5 (3B2) 1.8 T10.199611.20001101501781
VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI02.200011.2000741011896
VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI08.199811.2000851151896
VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI10.199611.200066901896
VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI10.199611.2000811101896
VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI 4motion08.199911.2000851151896
VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI Syncro/4motion06.199708.2000811101896
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.606.199711.2000741011595
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.806.199711.2000921251781
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.8 Syncro/4motion06.199711.2000921251781
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.8 T05.199711.20001101501781
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI02.200011.2000741011896
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI06.199711.200066901896
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI06.199711.2000811101896
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI08.199811.2000851151896
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI 4motion08.199911.2000851151896
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI Syncro/4motion06.199708.2000811101896
VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.611.200005.2005751021595
VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.8 T 20V11.200005.20051101501781
VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.9 TDI11.200005.2005741011896
VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.9 TDI11.200005.2005961301896
VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.9 TDI 4motion11.200005.2005961301896
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.011.200005.2005851151984
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.011.200105.2005961301984
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.0 4motion11.200005.2005851151984
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.0 TDI12.200305.20051001361968
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.611.200005.2005751021595
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.8 T 20V11.200005.20051101501781
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.9 TDI11.200005.2005741011896
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.9 TDI11.200005.2005961301896
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.9 TDI 4motion11.200005.2005961301896
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.011.200005.2005851151984
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.011.200105.2005961301984
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.0 4motion11.200005.2005851151984
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.0 TDI12.200305.20051001361968

Fotogalerie

ŘEMENICE ALTERNÁTORU S VOLNOBĚŽKOU SUPERB 5 DRÁŽEKŘEMENICE ALTERNÁTORU S VOLNOBĚŽKOU SUPERB 5 DRÁŽEK

        Zpět

náhradní díly škoda

univerzální díly

náhradní díly VW

náplně

Univerzální díly

Vše pro dílnu


Nenašli jste hledané zboží?

Kontaktujte nas na email eshop@autorykl.cz nebo telefonicky na 596 015 634.

TecDoc Inside

Zde prezentovaná data, zejména celá databáze, nesmějí být kopírovány. Je zakázáno data nebo celou databázi bez předchozího svolení společnosti TecDoc rozmnožovat, rozšiřovat a/nebo toto jednání umožnit třetí osobě. Porušení zakládá neoprávněný zásah do autorského práva a bude stíháno.

© 2008 - 2021 Autodíly AUTORYKL s.r.o. / webdesign web-evolution